Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.912
Cevap
100
Favori
1.364.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aracin resimlerini gonderirmisiniz... bizde yaptiririz belki :)
  • Valla hiç resmini çektirmedim. İlk fırsatta çekeyim. Hiç aklıma gelmedi. Zaten bayii nin kendisi video da dahil hepsini çekti. Akıllı adamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimabi2

Valla hiç resmini çektirmedim. İlk fırsatta çekeyim. Hiç aklıma gelmedi. Zaten bayii nin kendisi video da dahil hepsini çekti. Akıllı adamlar.

Bencede akıllılarmış
  • Bencede.bende araci alinca nezirogluna ugrayim eksiklere bakiyim o zaman:)
  • Aracınız style plus değil ise arka LCD ekranları önermiyorum. Çünkü gün ışığında randıman vermiyor. Ama style plus ta arka camlar karartmalı olduğundan bir sorun yok. Ya da style için cam filmleri de çektireceksiniz.
  • quote:

Aracınız style plus değil ise arka LCD ekranları önermiyorum. Çünkü gün ışığında randıman vermiyor. Ama style plus ta arka camlar karartmalı olduğundan bir sorun yok. Ya da style için cam filmleri de çektireceksiniz.

Benim aracimda 2000 dizel beyaz renk style plus.aksesuarlar ellerinde hazirmi yoksa siparislemi geliyor
  • Ben takdırdığımda ellerinde hazırdı. Kendileri de ilk defa ambalajları benim önümde açtılar. Nasıl takılacağını benim araçta öğrendiler sanırım. Çamurluktakileri çirkin durunca ben söylemeden kendileri çıkardılar. Yani illa satalım diye bir kaygıları yok. Araç güzel görünsün istiyorlardı.
  • quote:

Ben takdırdığımda ellerinde hazırdı. Kendileri de ilk defa ambalajları benim önümde açtılar. Nasıl takılacağını benim araçta öğrendiler sanırım. Çamurluktakileri çirkin durunca ben söylemeden kendileri çıkardılar. Yani illa satalım diye bir kaygıları yok. Araç güzel görünsün istiyorlardı.

Tekrar tesekkurler bende aracimi teslim alinca en kisa zamanda ugrayip taktiracagim
  • Daha açıkca şöyle söyleyeyim. Aracı ilk gördüğümde vurulmuştum. Aksesuarları taktırınca ise OHAAA dedim. Şimdi diğer ix35 ler gözüme biraz kuru ve çıplak görünüyor. Araba üst sınıf arabalardaki gibi lüx bir görünüme kavuştu. Görünce ne dediğimi anlarsınız. Mesela HOnda CRV'nin cam çıtalarını bir düşünün onun gibi.
  • quote:

Daha açıkca şöyle söyleyeyim. Aracı ilk gördüğümde vurulmuştum. Aksesuarları taktırınca ise OHAAA dedim. Şimdi diğer ix35 ler gözüme biraz kuru ve çıplak görünüyor. Araba üst sınıf arabalardaki gibi lüx bir görünüme kavuştu. Görünce ne dediğimi anlarsınız. Mesela HOnda CRV'nin cam çıtalarını bir düşünün onun gibi.

Aracinizi alinca resimleride koyarsaniz memnun oluruz.hem aracin rengini hem aksesuarlari merak ediyorum.
  • quote:

Aksesuar olarak takdırdıklarım. Uzun bir liste olacak. Fiyatları tam hatırlamıyorum. Tahmini söyleyeceğim. Kusura bakmayın.

1. Xenon Far 250 tl
    2. Yan basamaklar 750 tl
    3. Müzik seti (DVD, televizyon, navigasyon, oyunlar vs....) 2300 tl
    4. Koltuk başlarında LCD'ler (USB ve SD card girişleri de var) 900 tl
    5. Yan cam nikelaj çıtaları 200 tl?
    6. Yan basamak üstü boylu boyunca geniş tabanlı nikelaj çıtaları 200 tl?
    7. Bagaj camı nikelaj çıtaları 200 tl?
    8. Bagaj kapağı nikelaji 200 tl?
    9. araç içinde bardaklık kenarı nikeajı tl??
    10. Tam kaput film koruma
    11. Boya koruma
    12. Ses yalıtımı
    Atladığım olabilir....
    Takdırmadıklarım ise:
    1. Balık yüzgeci şeklinde anten 200 tl?
    2. Çamurluk kenarları nikelajları (çirkin durdu çıkardılar)
    3. Ön ızgara nikelajı (üzerinde tucson yazıyordu?)
    Ankara Neziroğlunda takdırdım. İlk taktıran benmişim video ve fotoğraflarını çektiler. Araba showroomda aracı görüp aynı şekilde olsun diyen 2 müşteri daha olmuş. Aracı da 83000 tl'ye aldım. Eylül de liste fiyatı 89800 TL idi.

Hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim, eminim çok güzel olmuştur, zira bu alete aksesuar çok yakışıyor. Ben ki hayatımda hiçbir aracıma tek bir aksesuar takmamış adamım aracım daha gelmeden tüm internette köşe bucak aksesuar araştırıyorum. Detaylı resimleri merakla bekliyoruz...
    Bu arada 83000 aracın boş fiyatı değil mi?
    Bir de bondrol ve trafik sigortasını ödediler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: dischci

quote:

Aksesuar olarak takdırdıklarım. Uzun bir liste olacak. Fiyatları tam hatırlamıyorum. Tahmini söyleyeceğim. Kusura bakmayın.

1. Xenon Far 250 tl
    2. Yan basamaklar 750 tl
    3. Müzik seti (DVD, televizyon, navigasyon, oyunlar vs....) 2300 tl
    4. Koltuk başlarında LCD'ler (USB ve SD card girişleri de var) 900 tl
    5. Yan cam nikelaj çıtaları 200 tl?
    6. Yan basamak üstü boylu boyunca geniş tabanlı nikelaj çıtaları 200 tl?
    7. Bagaj camı nikelaj çıtaları 200 tl?
    8. Bagaj kapağı nikelaji 200 tl?
    9. araç içinde bardaklık kenarı nikeajı tl??
    10. Tam kaput film koruma
    11. Boya koruma
    12. Ses yalıtımı
    Atladığım olabilir....
    Takdırmadıklarım ise:
    1. Balık yüzgeci şeklinde anten 200 tl?
    2. Çamurluk kenarları nikelajları (çirkin durdu çıkardılar)
    3. Ön ızgara nikelajı (üzerinde tucson yazıyordu?)
    Ankara Neziroğlunda takdırdım. İlk taktıran benmişim video ve fotoğraflarını çektiler. Araba showroomda aracı görüp aynı şekilde olsun diyen 2 müşteri daha olmuş. Aracı da 83000 tl'ye aldım. Eylül de liste fiyatı 89800 TL idi.

Hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim, eminim çok güzel olmuştur, zira bu alete aksesuar çok yakışıyor. Ben ki hayatımda hiçbir aracıma tek bir aksesuar takmamış adamım aracım daha gelmeden tüm internette köşe bucak aksesuar araştırıyorum. Detaylı resimleri merakla bekliyoruz...
    Bu arada 83000 aracın boş fiyatı değil mi?
    Bir de bondrol ve trafik sigortasını ödediler mi?

Aynen onu bende merak ediyorum kimi arkadaslar odemis kimileri odememis.bizde fiyatta toptan anlasip aldigimiz icin odendi ama normal halide merak ediyorum acikcasi

• Niye büyük harf yazıyosunuz bütün ekranı kaplamış iki mesaj

• quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Niye büyük harf yazıyosunuz bütün ekranı kaplamış iki mesaj

Yanlışlıkla oldu pardon :(
  • bende buyuk harf secmedim ama buyuk cikti ekrana sanirim alinti yaptigim icin oyle oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn06

bende buyuk harf secmedim ama buyuk cikti ekrana sanirim alinti yaptigim icin oyle oldu

• quote:

quote:

bende buyuk harf secmedim ama buyuk cikti ekrana sanirim alinti yaptigim icin oyle oldu

Komutanım biz sizin gibi "yarbay" olamadık henüz...
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dischci

quote:

quote:

Komutanım biz sizin gibi "yarbay" olamadık henüz...
    :)

Oda olur inşallah onbaşım

• bnde telefondan yazdigim icin mesaj sayimi ve statumu goremiyorum bilgisayardan bakarim artik:)
  • quote:

bnde telefondan yazdigim icin mesaj sayimi ve statumu goremiyorum bilgisayardan bakarim artik:)

271 mesaj,Yüzbaşı
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.