Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2011 Yamaları ve Yama Programları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
146
Cevap
0
Favori
113.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ByAdmin

Netframework versiyon 4ü kurmanız lazım önce.

Cok tesekkurederim eyvalla
  • arkadaşlar bu oyunun resmi güncelleştirme yaması kayıtlı master league oyunumuzu etkiler mi ?
  • Ben PESEdit 0.3'ü kurdum BAL'a girdiğimde yeni verileri yükleyin bu eski falan filan diyor.
  • arkadaslar galatasaray tezahuratlarının id sini bilen var mı ? 496-497 olarak yazılmıs forumlarda ama değilmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDodO -- 30 Ekim 2010; 18:44:33 >
  • gerçek takım isimleri ve lisansları yaması çıktımı arkadaşlar ?
  • merhaba arkadaslar,
    şimdi bende reloaded versiyonunu indirdim oyunu kurdum. ilk başta sorun yoktu yanlışlıkla güncelleme yaptım sonra oyundan atmaya basladı. sonra kaldırdım tekrar kurdum düzeldi. bugünde şu kamera açısı progamını çalıştırıyım dedim yine oyundan atmaya başladı. ben bu pesedit 03, fix filan kursam düzelirmi. yoksa bende bu yüklü olan versiyonda mı bir sorun var. (1.1.0.0) anlamadım gitti. ben şimdi sorunsuz yamaları nasıl kurabilirim. yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum. şimdiden herkese tşk ederim..
  • PESEdit 2011 Patch 0.3 kuracağım bakalım nasıl olacak oyunSanırım önce patchi kurup sonra oyun içi güncellemeleri yapıyoruz yanılıyor muyum arkadaşlar?
  • Yama olayına yeni giren biri olarak patch 0.3 mü kurayım. Hiç bir bilgim yok. Forumuda detaylı incelemedim. Yardımcı olursanız sevinirim

Fix dosyası varmış birde galiba sanırsam yama için onu yükleyecem sanırım bunun peşine. Benim merak ettiğim direk yamaların hangileri bunun içinde. Offical sürümü falan içinde mi bu yamanın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskolnikov -- 4 Kasım 2010; 21:57:41 >
  • "PESEdit 2011 Patch 0.4" ve "PESEdit 2011 Patch 0.4 Additional Stadium Package" ismiyle iki yama hazır bakalım ne gibi yenilikler var
  • PESEdit 2011 Patch 0.4 yi indirmeye başladım
  • PESEDIT 0.4 :http://www.pespatchs.com/2010/11/pesedit-2011-patch-04-coming-soon.html
    PESEDIT Ek Stadyumlar :http://www.pespatchs.com/2010/11/pesedit-2011-patch-04-additional.html
  • pesedit 0.4 yamasını rardan çıkarırken sorun yaşayanlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevidaL

pesedit 0.4 yamasını rardan çıkarırken sorun yaşayanlar var mı?

bende sorun çıkmadı tekrar indirip dene istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

quote:

3-4 kere tekrar indirdim ama olmuyor bir türlü.
  • quote:

quote:

quote:

ben sadece bu "pesedit0.4" yamasını kurdum, bir sürü futbolcunun adı DUMMY oldu, yüzleri de cansız manken oldu..
    yamayı uninstall imkanı da yoktu, bütün oyunu silip yeniden kurdum

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

quote:

quote:

quote:

ben sadece bu "pesedit0.4" yamasını kurdum, bir sürü futbolcunun adı DUMMY oldu, yüzleri de cansız manken oldu..
    yamayı uninstall imkanı da yoktu, bütün oyunu silip yeniden kurdum

Zorlu bir işlem olmuş ama bende rardan çıkarılmıyor dosya. Hâlâ çıkaramadım.

• pesedit 0.4 yaması ile oyun tam oldu. Fakat çalışan bir Money ML lazım . Kullanabilen arkadaşlar link verebilirmisiniz?

• PESEDIT 2011 PATCH v.0.5 Çıktı beyler indirmeye başlayın.
     Pro Evolution Soccer 2011 Yamaları ve Yama Programları

http://www.pespatchs.com/2010/11/pesedit-2011-patch-v-05-released.html

• arkadaşlar gs arslan formasını istiyorum bi yerden indirdim 2010 2011 sezon formaları hepsi var içinde ama yükleyemedim ya yardımcı olurmusunuz o klasörleri nereye atıcaz yardım lütfen ya :S
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.