Şimdi Ara

Switcheasy'den yeni bir iPhone 4 kılıfı; Trim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Özellikle iPhone'a ürettiği Capsule Rebel, Colors gibi başarılı kılıflarıyla bilinen aksesuar üreticisi Switcheasy, iPhone 4 için hazırladığı yeni kılıfını duyurdu. Firmanın bugüne kadar ürün gamında yer alan ancak Nude'a benzerliğiyle dikkat çeken Trim ile Switcheasy, kullanıcılara telefonlarını 360 derecelik koruma altına alabileceklerini vadediyor.

Dayanaklı hibrid dizayn olarak tanımlandırılan tasarıma sahip olan Trim, sert ve çizilmeye dayanaklı hidropolimer malzeme ile polikarbonat malzemenin birleşiminden meydana geliyor. Tek parçadan oluştuğu için rahatlıkla iPhone 4'e takılabilen Trim, kutu içeriğinin zenginliğiyle birlikte aynı fiyat aralığındaki rakiplerine göre üstünlük kuruyor. Amerika ve Kanada'da 20 dolar, Avrupa'daysa 20 Avro'luk etiketiyle kullanıcıların firmanın çevrimiçi mağazasından temin edebilecekleri Trim'in kutu içeriği şunlardan oluşuyor;

• Kılıf

• İki adet anti-statik ekran koruması

• Bir adet Microfiber bez

• Bir adet çekçek (Squeegee)

• İki adet Dock adaptörü

• Bir adet Video standı

• İki adet 30-pin dock girişi koruması

• İki adet kulaklık koruması

• e iyiymiş
  • kaba göstermiş beğenmedim
  • iPhone Carisma -40 percent worse.
  • çekçek hoşuma gitti.. :) fiyatıda gerçekten fazla sayılmaz..
  • Bne daha çok incipio feather'ı beğeniyorum kılıf olarak, telefonda var ile yok arası hafif ve ince. Bu tarz kılıflar odun gibi yapıyor telefonu...
  • ben begenmedim
  • Benim hoşuma gitti , güzelmiş.
  • Turkiye de var mi satan bir yer?
  • Bir şekilde ip4 ün yeni kasa tasarımını eksiye çeviriyor+gereksiz yere kalınlaştırıyor gibi göründü fotoğraflardan.
  • hastalık işi
  • varnı satan yerler ben begendim almak isterdimm ..
  • Benim de pek hoşuma gitmedi açıkcası..
  • switceasy türkiyeye gönderiyor mu?
  • Ebay den de bulamadım acaba nerden temin edilebilir bilgisi olan varmı ?
  • Iphone 4 cihazı böyle şeylerle gizlememek lazım.
    Full body koruma yapan koruyucular ile kapatmak yeterli diye düşünüyorum. (Misal Body Guardz)
    Telefonun inceliğini ve güzelliğini bu tür kılıflar saklıyor.
  • Çok haklısınız fakat kimya işinde uğraşıyorum çoğunlukla telefonum yanımda ve ağır şartlar içindeyken elbetteki telefonu korumak gerekiyor bahsettiğiniz zagg vb. koruma zaten mevcut ama benim case kullanmam şart.
  • Türkiye temsilcisi antalyada bulunan aşağıdaki firma Switcheasy orjinal sitesinden aldım adreslerini EFT ile ödemeyi yaptım 1 gün içinde kapıma kadar geldi UPS kargo ile üstelik kargo ücretide onlara ait.

İlk izlenimler beyaz renk varmış sadece onu aldım fakat gerçekten çok başarılı çok şık durdu telefonun üstünde parlak beyaz. Köşeler elinizden kaymasını engelliyor telefonun ve düşürdüğünüzde darbeyi kesin emecek şekilde tasarlanmış. 44 liraya geldi Ebay'den getirtince de kargosuyla 50 lirayı bulurdu 14 gün sürerdi mail atınca hemen ilgilendiler firmaya tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Şarj ve kulaklık girişi korumaları çok başarılı içinden çıkan ön ekran korumaları güzel arka kamera kısmındaki kısım kötü durmuyor göz yormuyor. Yumuşak ile sert arası bir malzemeden yapılmış tek parça olması güzel şu an ZaGG koruma filminin üstüne taktım hiç problemsiz bombe falan yapmadı tabi kenarlarında yok sadece ön arka zagg var. Switcheasy Trim Takılı iken başka bir mp3 çalara bağlamak için Stereo kablo kullandım jak girişi büyük bir kablo olmasına rağmen alan müsait kolayca stereo kablo ucunu takabildim ( Önceden Glam Rocka vardı takılmıyordu) Ses açma kapatma power düğmesi çok başarılı oturdu telefona kullanımı çok rahat.

BEnim puanım 100 üzerinden dersek 100 bu kılıf için herkeze tavsiye ederim ayrıca görsel olarak asla kaba göstermiyor telefonu.

http://www.pcargestore.com/main/

• Siyah rengi sifir paketinde satiyorum ilgilenenler pm lutfen 35 tl
  • Switcheasy capsule rebel ve bu ikisde 2 katı yapıyor cihazı güzelliğinden götürüyor...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.