Şimdi Ara

hani firefox popupları engellerdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ogame sitesinde bi sürü popup açılıyo ie6 yeterli olmuyo bende firefox u yükledim ama sorun devam etti ne yapmalıyım sizce

• NOSCRIPT Eklentisini şiddetle öneririm:

https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?id=722

Eğer bir sitedeki javascriptlerin çalışmasını istersen noscript menüsünde örneğin allowwww.donanimhaber.com dersin ve o siteyi kayıt eder.Sonraki girişlerinde sorun yaşamazsın.Bir süre sonra bir veri tabanı oluşur ve bu listeyi export edersin yedekleme amacıyla.

Ayrıca ADBLOCK eklentisi de olmazsa olmazlardan;reklamların ,flash dosyalarının canına okursun.

https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?application=firefox&id=10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylesof -- 8 Ekim 2005, 2:54:13 >

• dostum çok saol...
  • opera kullan...
  • 1.5beta2 yi indir o zaman konus
  • quote:

Orjinalden alıntı: kültigin

1.5beta2 yi indir o zaman konus

Dostum indirdim, anında geri sildim beta olduğu için daha çok eksiği var...
  • opera kullan hiçbir eklenti vs yüklemen gerekmesin.Mouse gestureları bile default olarak kullanabiliyosun daha ne isterim.Pop-upın spyware in ne olduğunu unutturuyo insana
  • quote:

Orjinalden alıntı: borntobewild

opera kullan hiçbir eklenti vs yüklemen gerekmesin.Mouse gestureları bile default olarak kullanabiliyosun daha ne isterim.Pop-upın spyware in ne olduğunu unutturuyo insana

Bence tam tersi eklenti yüklenebildiği için Firefox kullanılmalı.

Bu sayede browser çok daha güçlü bir hale geliyor ve Operada asla yapılamayacak birçok kişiselleştirilmiş ayarı yapabiliyorsunuz.Şu anda benim Firefoxta 30'dan fazla eklenti yüklü durumda ve piyasadaki hiçbir browserda olmayan özelliklere sahip hale geldi.
    Popup koruması gerçekten iyi Operanın ama JavaScript ve Reklam banner(swf,gif,...) bloklama konusunda Opera çok zayıf.
    Operada JavaScript'lerin yüklenmesini engelleyebiliyorsunuz ama bu seferde güvendiğiniz bir sitede sorun çıktığında tekrar bu ayarı açmak zorunda kalıyorsunuz.
    NoScript eklentisiyle sizin isteğinize göre bloklanacak siteleri kaydedebiliyorsunuz.
    Aktardığım bu iki eklentinin özelliklerini kurcaladığınızda gerçekten gücünü göreceksiniz.

• Tercih meselesi tabi,firefox bana çok hantal geliyor artık.Bir sürü eklenti vs kurunca açılması benim sistemimde bayağı geç oluyor.Operaya fena alıştım
  • ogamer kullanın hem kaydediğyor sizi hem güncellerseniz deut harcamadan galaksiyi tarıosunuz.
  • Bence Opera, Firefox'a bin basar.

Yalnızca ie kullanmayanların büyük çoğunluğu Firefox kullandığı için, insanlar da hrkes Firefox kullanıyor, ben de kullanayım kompleksine giriyoer ve Opera'yı yadırgıyorlar.
  • arkadaşımızn soruğu sorudan uzaklaşmış bu konu..helluri arkadaşım ie6da dediğin açılır pencereleri engellemek istersen araçlar>açılır pencereengelleyicisi>açılır pencere engelleyicisi ayarları na gir en altta süzgeç düzeyi war. onu yükseğe al o zmn hiçbir açılır pencere açılmıyor.adı açılmaz pencere oluyo
  • şu program benim çok işimi yaradı

SpyStopper Pro

http://www.itcompany.com/ssp.exe
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.