Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2011 Lansmanı Ropörtajı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
24.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Pro Evolution Soccer oyunu hakkında merak ettiğiniz herşey bu röportajda.

• Girişteki animasyon mükemmel olmuş.
  • Bir lansman röportajında daha beraberiz. PES 2009 röportajından beri takip ediyorum bu görevli kişi çok tarafsız ve çok güzel anlatıyor her şeyi. Keşke forumdaki PES fanlarıda böyle olsa...

3.sene bu röportajın 3.senesi bakalım nasıl olmuş
  • Şu DH&BSC editörleri 2 saat kendini çeksin yine izlerim.
  • B yazdığı gibi altta brazzers çıkıyor.
  • Öncelikle BSC ye bu güzel lansman röportajı için teşekkür ediyorum gerçekten süper olmuş.Röportajdaki bahsedilen pas sistemine tamamen katılıyorum bende demoyu ilk indirdiğimde sinir küpü olmama ragmen sahadaki boşlukları kullanmaya başladıgımda gerçekten süper oldugunu anladım.Bana göre oyunun en büyük eksiği hakemlerdeki hassasiyet
  • İşte videodaki inanılmaz fail

[sizer=red]Pro Evolution Soccer 2011 Lansmanı Ropörtajı

Lütfen hep yaptığınız gibi mesajımı silmeyin, sizin videonuzda olan bir olay bu, amaç sadece gülmek.
  • güzel röpörtaj olmuş . yine aynı adam :D
  • benim fifada en sevdiğim kısım taraftar sesleriydi yani galatasarayl olarak maç yaparken sen varya sen duymak çok isterdim Nese oyun bu halıyle bile mükkemmel duruyor
  • o bomba oyun inşallah metal gear solid oyunu olur. teşekkürler bsc!!
  • Menüler Türkçe olmuş aman Allah'ım devrim yaşadı PES :D Çocuk kandırmaya devam. PES bu sene iyice kötüye gitti. İster istemez. FIFA kalitesini yakaladı PES hala eksiklerini tamamlayınca yenilik diye önümüze koydular. Pas sistemi felan zaten olması gereken bir sistemdi kimse kendini kandırmasın. Hele animasyonlar PES6'dan sonra çözülmüş olmalıydı.
  • catres
    Kaçıncı dakikada oluyor o bi daha izlemek istemiyorum :D
  • oyun şu an elimde oynadım ve hayal kırıklığı yada tam hazır değil güncelleme gelecek...
    fakat demo çok daha iyidi.
  • Alper kardeş pes oynuyorum dogru ama iyi olanı severim diyerek fifayı yükledim 201 versiyonunu yani kurdum bir maç ! yapmadan !! sildim diceksin ki biraz şans versedin oynasadın arkşım fifa öyle övüldügü gibi gelmedi bana yine pesde kendimi bulabildim en rahat oynadıgım oyun ve en çok zevk aldıgım oyun bu bir başarıdır fifanın artıları eksileri vsvs ben bi şans verdim bu yılın kini aldım hiç beyenmedim tad yok tuzu eksikti suyu eksikti kısacası japon dahileri yine başardı bu senede pesciyim seneye inş fifayı yine denerim belki !
  • mrb uzun zamandır pes oynayan birisi olarak gerçekden güzel pas olayı harika olmus rahat bişekilde pas atabilriyoruz bence süper defansın arkasına kanatlara felan olsun super olmus bence pas olayı hem havadan hemde yerden kaleci uçuşları felanda harıka masterlıg merag ededıyorum demo oldugu için beklıyoruz ama hep aynı şey oluyor ben bi gs lıyım yanı 2 tane forma rengı koyuyorlar yapmasınlar bunu oncede 3 tane yada parcalı oluyordur umarım arslan forma vardır kacyıldır eksık oluyor bunlar kalecı forması desenenız 2008 yılından beri degişmiyor bunlara dikkat etsin konami magdem önem veriyorlar bu şeye dikkat etsinler
  • röpörtaj için teşekkürler :)
  • ya şu fifa şöyle fifa böyle diyenler gitsin bi intihar etsin lütfen ya yüklemez olaydım o lanet fifayı sadece 1 maç yaptım direk sildim oyunu böyle berbat bir oyun olamaz bide övüyolar hala fifayı şaka gibisiniz ya.. şu fifada bi maça girin ve orta açın böyle bi orta açma şekli yok bu b**tan oyunun nesini övüyosunuz hala anlamıyorum. tek artı yanı lisans olayı. diğer her yönden fifa pesin yanından bile geçemez bu kadar basit
  • Pes apaçi işi,Fifa Pro işi :)
    Ağır oldu ama bu böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devoin

Pes apaçi işi,Fifa Pro işi :)
    Ağır oldu ama bu böyle

Sana katılıyorum

Ama gülmekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

İşte videodaki inanılmaz fail

[sizer=red]Pro Evolution Soccer 2011 Lansmanı Ropörtajı

Lütfen hep yaptığınız gibi mesajımı silmeyin, sizin videonuzda olan bir olay bu, amaç sadece gülmek.

02:22

Nereden dikkat ettin birader ya..

Korkulur valla sizden.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.