Şimdi Ara

bmw 3 serisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 25-30 bin arası bütçem var bmw 3 serisi için ne önerebilirsiniz benzinli ve artıları ve eksileri ile hangi modele yönelmeliyim şimdiden ilginize teşekkürler

• bende aynı soruların cevaplarını arıyorum. Genel anlamda bir bilgi verirmisiniz? Bu fiyat aralığındaki düşük model bmw ler çok sorun çıkarıyor dediler. Benzinlisine yakıt masrafı yetmez dediler. Kararsızım.
  • arkadaşlar 3 serisi ile ilgili mevcut konuları üşenmeden okursanız bütün sorularınızın cevabını alırsınız... tekrar tekrar başlık açmanıza gerek yok..
  • 2001 ve üzeri 3.16i tavsiye ederim arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

arkadaşlar 3 serisi ile ilgili mevcut konuları üşenmeden okursanız bütün sorularınızın cevabını alırsınız... tekrar tekrar başlık açmanıza gerek yok..

ben de aynı dertteyim. 30bin tl civarı param var. çevremdekiler al bi toyota kafan ağrımaz binersin diyorlar. ama ben ne alırsam alayım aklım bmw'de kalacak. dolayısıyla 100bin km'yi devirmiş bir e46'nın bana yıl ortalamasında ne kadar masfar açacağını çok merak ediyorum. okumaya değil de aramaya üşeniyorum. link verseniz sevinirim teşekkürler.

• 3 serisi ana başlıkta her şey mevcut!
  • hocam, 3.20i ve üzeri tercih etmeniz BMW nin keyfine varmanızı sağlayacaktır.
  • niye? 1 serisi ile BMW'nin keyfine varılmıyor mu??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.