- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
PES 2011 BİLİNMEYENLER VE PÜF NOKTALARI
63 Cevap109121 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen : softdisk
Giriş

261 Mesaj
29 Eylül 2010; 17:19:28 

Demoyu baya oynadım; oyunu da baya kurcaladım. Çoğu arkadaşımızın bilmediğini tahmin ettiğim şeyleri paylaşmak istedim. Tabii bilenler mutlaka vardır :)

Resimdeki kontrollere ve gamepad e göre yazdım.

KALECİYE KONTROLÜ GEÇİRME:
LB tuşuna basarken R tuşuna yani sağ analog tuşuna dik basın. Top karşı taraftayken kaleciyi kontrol ediyorsunuz sadece. İşe yarama şekli size kalmış. Ama özellikle defansınız boş yakalandıysa ve adam tek başına geliyorsa bu şekilde kurtarış yapabilirsiniz ve kurtarabilmek çok zevkli ve refleks istiyor 

DÜZGÜN ŞUT ÇEKME:
Öncelikle adamınız kaleye bakmalı ve yanında rahatsız eden futbolcu olmamalı. Şutu çektiğinizde tam topa vururken Y tuşuna basın. Yani ara pas tuşuna.. Füze gibi gidiyor.
Kaleye yakınken özellikle çaprazdan şut çektikten sonra RT tuşuna basılı tutun. Kontrollü ve çok şık şutlar çekersiniz böylece…

VER-KAÇ:
LB tuşuna basarken A tuşuna basın; sonra hemen Y veya A tuşuna basın. Çok güzel duvar pasları var oyunda…

MAÇ YAPARKEN TAKTİK EKRANINI AYARLAMA:
Biliyorsunuz sağ ve sol alt köşelerde böyle bir menü var. Ama gözükmüyor 2011 de. Bazen transparan şekilde çıkıyor. Bunun için resimde sağ alt köşedeki < tuşuna basılı tutarak X,Y,A,B tuşlarına basarak taktiği ayarlayabiliyoruz. Atak ve defans ayarı içinse yine < tuşuna basarken RB ve RT yi kullanıyoruz.

KENDİNİ YERE ATMA:
Gereksiz ama eğlenceli. Sağ ve sol analog tuşuna aynı anda dik basın

PASI VEREN ADAMI HAREKETLENDİRME:
Pas verdikten sonra RT tuşuna basın. Adam geriye doğru da hareketlenebiliyor. Ara pas verirken yaptığımızla karıştırmayın yani

MANUEL PAS VERME:
360 pas olayı geldi ama aslında tam manual değil o paslar. Ama LT tuşuna basarak yaparsnız pasları manuel oluyor. Bu şekilde pas yapmak müthiş ustalık ister ama. Top kaybetmeniz de büyük ihtimal.

PÜF NOKTALAR:

*** Oyunda çalım atmak bağlı çalımlardan ibaret değil. Aslında bütün çalımların bir tuş kombinasyonu var. Bağlı çalımlar sadece kolay hale getirmek için işi. Örneğin Gökkuşağı hareketini LB tuşuna basarken Sağ analog tuşuna dik olarak 2 kere basarak yapabilirsiniz. Dönme hareketini LT tuşuna basarken sağ analoğu döndürerek yapabilirsiniz. Tüm kombinasyonlar oyun içinde komutlar menüsünde mevcut. Acayip çok çalım var….

*** Pres yapmak yine 2010 da olduğu gibi çok iyi bir yöntem değil. En iyi defans A tuşuna basarak yapılıyor.

*** Taktik menüleri çok etkili ve iyi kullanmak lazım. Ayarlarınız iyi uygulanıyor oyunda. Taktikler mutlaka kurcalanmalı.

*** Adamlar yorulduğunda çok etkisizleşiyorlar. Mutlaka oyuncu değiştirmek lazım. Eforun oyuna etkisi arttırılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi softdisk -- 29 Eylül 2010; 17:22:30 >

1493 Mesaj
29 Eylül 2010; 18:29:14 

Teşekkürler.Şut çektikten sonra ara pas tuşunu ilk defa duydum.Deniyeceğim.Çook sağol

198 Mesaj
29 Eylül 2010; 20:44:45 

teşekkürler.... iyi inceleme olmuş.

261 Mesaj
30 Eylül 2010; 10:49:53 

Rica ederim.

Sonuçta futbol gerçekte de mantık olarak basit bir oyun. Sadece dümdüz oynasanız galibiyete yetiyor :) Yani hiç çalım felan atmadan orta kafa golle... Defansı iyi yapın yeter... Ama yeni şeyleri kurcalamak zevkli.

1122 Mesaj
30 Eylül 2010; 15:13:25 

Çok teşekkürler.
Bende şu taktik ekranını ayarlama olayını çözememiştim malum 2010 dan farklı.

184 Mesaj
30 Eylül 2010; 23:03:11 

Kaleci yöntemini deniycem teşekkürler

Nikon D5100 +18-55+70-300

779 Mesaj
1 Ekim 2010; 1:26:55 

Softdisk, orta açma tuşu sanıyorum B tuşu..Ona tek basarsak uzak orta, 2 defa art arda basarsak kısa orta, 3 defa art arda basarsak yerden hızlı orta gönderiyordu 2010 da..2011 de de öyle mi acaba ?

754 Mesaj
1 Ekim 2010; 2:51:47 

Şuttan sonra arapası ve pas veren oyuncuyu hareketlendirmeyi bilmiyordum teşekkürler.

|| BREAKING BAD || LOST || DEXTER || PRISON BREAK || FRINGE || CHUCK || BLUE MOUNTAIN STATE || SHERLOCK || THE WALKING DEAD || GAME OF THRONES || HIMYM || TBBT || TWO AND A HALF MEN || ARROW || MODERN FAMILY || SHAMELESS ||

261 Mesaj
1 Ekim 2010; 8:28:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Xanderian

Softdisk, orta açma tuşu sanıyorum B tuşu..Ona tek basarsak uzak orta, 2 defa art arda basarsak kısa orta, 3 defa art arda basarsak yerden hızlı orta gönderiyordu 2010 da..2011 de de öyle mi acaba ?

Evet aynen öyle

1247 Mesaj
1 Ekim 2010; 12:31:40 

ben penaltı atarken yerden köseye rahat vurabilyorum ama havadan bi türlü atılmıyor 2010 gibi degil bilen varsa yardım edebilirmi!!!
attack balance ve taktik ayarı diger peslerdeki gibi otomatik yapılabilyormu!!! yardımcı olursanız sevinirim...

261 Mesaj
1 Ekim 2010; 13:10:15 

quote:

Orijinalden alıntı: cy_x

ben penaltı atarken yerden köseye rahat vurabilyorum ama havadan bi türlü atılmıyor 2010 gibi degil bilen varsa yardım edebilirmi!!!
attack balance ve taktik ayarı diger peslerdeki gibi otomatik yapılabilyormu!!! yardımcı olursanız sevinirim...

Penaltı atarken topun yükseğe gitmesi şuta ne kadar süreyle ve yön tuşuna ne kadar süreyle bastığınla alakalıdır. Mesala şuta basılı tut sonra sağa doğru vurana kadar basılı tut; top sağ köşeye tribüne doğru gider :) Vuracağın adamın şut çekme kalitesi de önemli. Yani topu havadan tam doksana göndermek çok ince bir vurma süresi gerektiriyor. En güzeli kısa şekilde şut ve yön tuşuna basıp bırakmak... O zaman yerden biraz yüksekte ve kalecinin hafif yanından gol oluyor. Vuran adamın şut gücü çok iyiyse kaleci atlasa bile çarpıp girmesi muhtemel...

1889 Mesaj
1 Ekim 2010; 13:42:26 

Penaltı atarken eski sistemi kullanırsanız topu hep üstten dışarıya atarsınız. Youtube'da penaltının nasıl atıldığı ile ilgili videolar var. Bi bakın derim. Ondan sonra çok şık vuruşlar yapabilirsiniz.

1247 Mesaj
1 Ekim 2010; 14:12:08 

tesekkürler...
attack balance ve taktik ayarları diger peslerdeki gibi otomatik yapılmıyor galiba bunda!!!

261 Mesaj
1 Ekim 2010; 15:02:59 

quote:

Orijinalden alıntı: cy_x

tesekkürler...
attack balance ve taktik ayarları diger peslerdeki gibi otomatik yapılmıyor galiba bunda!!!

Otomatik yapılıyor. Eskisinden daha kapsamlı hale getirilmiş. Menejer ayarlarında otomatik ofansif defansif gibi seçenekler var. Birde maçtan önce dakikalara göre ayarlayabildiğin toplu hücum gibi özellikler var...

Pes2011 de en büyük artılardan biri taktik ayar menüleri zaten. Biraz karıştırırsanız acayip şeyler buluyorsunuz

494 Mesaj
1 Ekim 2010; 16:15:41 

teşekkürler hepsini deneyeceğim

Sony Ericsson XPERIA Arc S

3020 Mesaj
3 Ekim 2010; 11:01:41 

Dün şut sisteminde birşey keşfettim.Evet arkadaşlar topların neden fezaya çıktığını buldum.Şut sistemi birebir penaltı sistemi gibi yapılmış.İleri yön veya vurucağınız yöne abanırsanız penaltıdaki gibi hüsrana uğrarsınız.Yönü verip çekin elinizi bakın şutlar nasıl gidiyor.

1918 Mesaj
3 Ekim 2010; 15:19:44 

Oyun içerisinde eski pes'lerdeki gibi detaylı bir training olsa keşke...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2770 Mesaj
3 Ekim 2010; 15:28:42 

oyun bende fransızca ya. hiç bişe anlamadım

Seninle ağladık senle güldük biz
sevdamız uğruna canlar verdik biz
siyahın zindan olsun beyaz aydınlık
herkese nasip olmaz Beşiktaşlılık

2800 Mesaj
3 Ekim 2010; 19:38:36 

denemek lazım. güzel çalışma olmuş.

3922 Mesaj
4 Ekim 2010; 2:02:07 

sadece tuşu topun dibine vurarak şut çekiyor. (top çok saçma yerlere gidiyor)
+ ayağın üstüyle füze gibi vuruyor
+ plase şut

Killers

2431 Mesaj
4 Ekim 2010; 2:28:54 

Güzel paylasim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

261 Mesaj
4 Ekim 2010; 8:21:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

sadece tuşu topun dibine vurarak şut çekiyor. (top çok saçma yerlere gidiyor)
+ ayağın üstüyle füze gibi vuruyor
+ plase şut

doğru. Ama sadece tuşuna fazla uzun basmazsanız top güzel gidiyor. Ama ileri yön tuşuna basarak çekerseniz topu tribünlere gönderiyor. Tabii burada gene tuşa basma süreniz ve adamın rahat olma durumu önemli

3922 Mesaj
5 Ekim 2010; 13:30:34 

penaltıları çözebilen var mı?

Killers

641 Mesaj
5 Ekim 2010; 19:22:08 

haaaa denim bakim

quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Dün şut sisteminde birşey keşfettim.Evet arkadaşlar topların neden fezaya çıktığını buldum.Şut sistemi birebir penaltı sistemi gibi yapılmış.İleri yön veya vurucağınız yöne abanırsanız penaltıdaki gibi hüsrana uğrarsınız.Yönü verip çekin elinizi bakın şutlar nasıl gidiyor.

Gizli bahçenizde açan çiçekler vardı, gecede ve yalnız. Vermeye az buldunuz , yahut vaktiniz olmadı. @Behçet Necatigil

2515 Mesaj
5 Ekim 2010; 20:02:07 

kaleci olayını öğrenmiş oldum, pek kullanırmıyım bilmem ama farklı öndeyken çıkarırım belki

penaltıya yeni yeni alıştım. şuta azcık basıp oyuncu gelirken oka 1saniyeden az bastım çok düzgün vurdu.

1520 Mesaj
5 Ekim 2010; 21:30:53 

inceleme güzel olmuş hocam şut ve kaleci olayına bakcam birazdan bide şu penaltılarını çözsem süper olcak devamlı kalecinin üstüne gidiyo top yön verdiğim halde az bassamda aynı çok bassamda aynı yön tuşlarına

90 Mesaj
5 Ekim 2010; 21:41:04 

arkadaşlar ben editten galatasaray fener yeni transferleri falan yaptım fakat master lige başlayınca yine carruscalı keitalı kadro geliyor bunun bi çözümü yok mu?

Zihin fukara olunca, fikir ukala olur.

Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | 500 GB 5400 RPM HDD | 4 GB 1600 MHz DDR3L RAM | 15.6" LED 768p HD | Super-Multi DVD |

625 Mesaj
5 Ekim 2010; 22:20:57 

şu taktik olayını anlamadım ben.joyistikle oynuyorum ve eski sürümlerdeki gibi L2+tuş çalışmıyo.bunun için joyistikte hangi tuşu kullanmam gerekiyo bilenler yardımcı olabilir mi ?

http://www.saglikturkiye.org Türkiye'nin en estetik sağlık bilgi sitesi.

2515 Mesaj
6 Ekim 2010; 12:28:54 

quote:

Orijinalden alıntı: appachii

şu taktik olayını anlamadım ben.joyistikle oynuyorum ve eski sürümlerdeki gibi L2+tuş çalışmıyo.bunun için joyistikte hangi tuşu kullanmam gerekiyo bilenler yardımcı olabilir mi ?

select+tuş ;)
o olmazsa start+tuş dene. bende snopy var startla oluyor.

625 Mesaj
6 Ekim 2010; 19:08:58 

eyv hocam.hallettim ama select tuşunu settingten L2 ye çevirdim.alışmışım bi kere elim başka yere gitmiyo :) oyunda şutların biçimi çok kötü olmuş aynı fifa gibi garibime gitti.
quote:

Orijinalden alıntı: Mr.M

select+tuş ;)
o olmazsa start+tuş dene. bende snopy var startla oluyor.

http://www.saglikturkiye.org Türkiye'nin en estetik sağlık bilgi sitesi.

796 Mesaj
7 Ekim 2010; 0:11:02 

Kaleciyi bir kere seçti mi? Oyuncular kendi kendine oynuyor
Tekrar aynı şekilde kaleciyi bırakmak gerekiyor.

SEVGİYİ EKRANA TAŞIYAN DİZİ => 7 NUMARA

1520 Mesaj
7 Ekim 2010; 0:14:52 

quote:

eyv hocam.hallettim ama select tuşunu settingten L2 ye çevirdim.alışmışım bi kere elim başka yere gitmiyo :) oyunda şutların biçimi çok kötü olmuş aynı fifa gibi garibime gitti.

evet hocam şutlar biraz kötü 2010daki gibi basıyodum ilkten top kaleye gitmedi hiç 2011dede şuta bas çek yap ve oyuncu kaleye dönük olsun top kaleye düzgün ve hızlı gidiyo ben bu şekilde şut çekiyom

261 Mesaj
7 Ekim 2010; 9:32:58 

quote:

Orijinalden alıntı: yousuff

inceleme güzel olmuş hocam şut ve kaleci olayına bakcam birazdan bide şu penaltılarını çözsem süper olcak devamlı kalecinin üstüne gidiyo top yön verdiğim halde az bassamda aynı çok bassamda aynı yön tuşlarına

Penaltılar için youtube videolarına bakmanızı öneririm.

Çok detaylı anlatmışlar.

Klasik olarak en basit yolu: kısa bir şekilde şuta basmak sonra kısa bir şekilde alt ya da üst ve sonra sağ ya da sola yön vermek....

261 Mesaj
7 Ekim 2010; 9:36:26 

quote:

Orijinalden alıntı: yousuff

evet hocam şutlar biraz kötü 2010daki gibi basıyodum ilkten top kaleye gitmedi hiç 2011dede şuta bas çek yap ve oyuncu kaleye dönük olsun top kaleye düzgün ve hızlı gidiyo ben bu şekilde şut çekiyom

Şutlar kötü değil. Bence çok iyi.

Sadece zorlaştırılmış iyi şut çekmek. Rakibin baskısı altında düzgün şut çekemiyorsunuz. Ama ne şutlar çekiliyor var ya... Doğru zamanda doğru adamla çekerseniz füze gibi gidiyor top. Ayrıca topun filelerle etkileşimi de harika :)

2515 Mesaj
7 Ekim 2010; 18:32:21 

quote:

10-20 maç çeşitli açılardan bol şutlu oynamanız yeni şut sisteminin mükemmelliğini anlamanıza yeterli olur bence. çok gerçekçi ve heryerden her zaman füzeler çıkarmak tıpkı gerçekteki gibi imkansız

796 Mesaj
7 Ekim 2010; 22:13:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.M
10-20 maç çeşitli açılardan bol şutlu oynamanız yeni şut sisteminin mükemmelliğini anlamanıza yeterli olur bence. çok gerçekçi ve heryerden her zaman füzeler çıkarmak tıpkı gerçekteki gibi imkansız

Aynen öyle...
Git gide öğreniyorum şut çekmesini Yön tuşuna fazla basmamak gerekiyor. Tabiri caizse aynı şuta basar gibi yön tuşuna da bas çek yapmak gerekiyor. Aslında bu şutları beğenmeyenler için attığım ve yediğim gollerden güzel bir video mu hazırlasam acaba...

2515 Mesaj
8 Ekim 2010; 0:13:24 

ayrıca r2yi karşıkarşıyayken kullanırsanız gol bulma olasılığınız (özellikle ibovic,villa gibi aşmış bir adamla oynamıyorsanız) 2ye katlanır.

779 Mesaj
8 Ekim 2010; 0:19:24 

Softdisk bir 10 maç yaptım ama sonuç şu an hüsran, hiç istediğim gibi oynayamıyorum bir tek güç kullanarak verdiğim ara pasları seviyorum onun dışında resmen oyundan soğudum :( (PS3 te oynuyorum bu arada)

Bir soru sormak istiyorum,

PES 2009 da adamlar topa otomatik olarak yönlenmezlerdi birebir biz yönlendirirdik

PES 2010 da adamlar topa otomatik olarak yönlenirlerdi R1 + R2 yapıp super cancel yaptığımızda bizim kontorlümüze girerdi

ya bu PES 2011 de bazı pozisyonlar da topa otomatik yöneliyor bazı pozisyonlar da ise bizden yönelmemizi bekliyor anlayabilmiş değilim..

2. anlamadığım nokta ise sağ ayaklı bir futbolcu ile şut + R2 yaptığımda sağ iç ile teknik vuruş yapardı şimdi ise ayak üstü ile hafifçe dokunuş yapıyor bunun sebebini de henüz anlayabilmiş değilim..

Oyundan soğumaktan korkuyorum resmen :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanderian -- 8 Ekim 2010; 0:27:53 >

261 Mesaj
8 Ekim 2010; 17:30:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Xanderian

Softdisk bir 10 maç yaptım ama sonuç şu an hüsran, hiç istediğim gibi oynayamıyorum bir tek güç kullanarak verdiğim ara pasları seviyorum onun dışında resmen oyundan soğudum :( (PS3 te oynuyorum bu arada)

Bir soru sormak istiyorum,

PES 2009 da adamlar topa otomatik olarak yönlenmezlerdi birebir biz yönlendirirdik

PES 2010 da adamlar topa otomatik olarak yönlenirlerdi R1 + R2 yapıp super cancel yaptığımızda bizim kontorlümüze girerdi

ya bu PES 2011 de bazı pozisyonlar da topa otomatik yöneliyor bazı pozisyonlar da ise bizden yönelmemizi bekliyor anlayabilmiş değilim..

2. anlamadığım nokta ise sağ ayaklı bir futbolcu ile şut + R2 yaptığımda sağ iç ile teknik vuruş yapardı şimdi ise ayak üstü ile hafifçe dokunuş yapıyor bunun sebebini de henüz anlayabilmiş değilim..

Oyundan soğumaktan korkuyorum resmen :(

adamların topa yönelme mevzusu değişkenlik gösteriyor evet. Onu bende tam çözmüş değilim.

şut + R2 ile kontrollü şut çekiyorsun. Yani ayağının dışı ya da içi ile vurması adamın o anki durumuna göre değişkenlik gösteriyor. Plase değil yani o kombinasyon.

Oyundan soğuma bence, oyun baya zorlaştırılmış ama o zorlukta gol atabilmek de müthiş keyif... Train modda bol çalışma yapmak lazzım

2 Mesaj
10 Ekim 2010; 19:00:07 

güzelmiş denemeye değer iyi paylaşım teşekkürler

2 Mesaj
8 Kasım 2010; 17:51:40 

BEYLER PENALTI ÇOK BASİT TOPA KOŞARKEN BİRKAÇ ADIM YUKARI YA DA AŞAĞI BASILI TUTUYORSUNUZ (KAMERA YUKARDAN YANDAN GOSTERİRSE SAĞ YA DA SOL) YONE BASTIKTAN SONRA GERİYE DOĞRU BASIP ÇEKERSENİZ TEKNİK VURUYOR VE KALECİNİN KURTARMASI NERDEYSE İMKANSIZ PENALTININ BUNDAN BAŞKA ATILIŞ ŞEKLİ YOK-----------

2415 Mesaj
13 Kasım 2010; 22:07:33 

tek tek deneyeceğim

82 Mesaj
29 Aralık 2010; 0:48:23 

bunu klavyeden oynamak ve şu tuşları denemek insanı çileden çıkartıyor.oyunu resmen silmek üzereyim,c ronaldoyla kosup giderken yandan 40 yaşındaki geberik bi adam gelip çaaat diye ayağımdan topu alıyor uyuz etti beni oyun.

[Cihaz]: HTC Sensation (Vodafone)
[ROM]: aokp_pyramid_unofficial_Jan-08-13
[Android Sürümü] : 4.1.2

2779 Mesaj
29 Aralık 2010; 1:52:33 

Sol ya da sağ Kanattan o kanatta ters ayakla oynayan oyuncunuz ile koşarak 3 defa orta açma (B) tuşuna basın. Yerden gelen topa sadece dokunun (: Her pozisyonunuz olmasa bile 3/1 gol olma şansı var

Xbox One Gamertag : SerKazan

2132 Mesaj
30 Aralık 2010; 16:21:04 

yerden orta açma ve duvar pası yapmadan adam kaçırmayı nasıl yapıyoruz?

779 Mesaj
30 Aralık 2010; 17:21:33 

cnryldz bildiğim kadarıyla öyle direk adam kaçırma gibi bir tuş yok (sanıyorum fifa da varmış?)
bunun yerine oyuncu desteğini 18 lere çıkardığınız da top sürdüğünüz oyuncunun etrafındaki oyuncuların sürekli ileri/desteğe çıktıklarını bu sayede de adam kaçırma gibi pozisyonlara girebilirsiniz diye düşünüyorum..

2132 Mesaj
30 Aralık 2010; 17:28:58 

Xandarian arkadaşla maç yaparken o uyguluyor ama bir türlü söylemiyor bana :) dediğinizi deniyeceğim.

Bir soruda baraja adam ekemeyi nasıl yapıyoruz?

779 Mesaj
30 Aralık 2010; 18:06:39 

PS3 te L2 + Yukarı yön tuşuna basarsan barajdaki adam sayıısını arttırabilirsin

2132 Mesaj
30 Aralık 2010; 21:10:42 

teşekkür ediyorum.

2779 Mesaj
31 Aralık 2010; 21:13:15 

quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

yerden orta açma ve duvar pası yapmadan adam kaçırmayı nasıl yapıyoruz?

Yerden orta açmayı bi üst mesajımda yazmıştım. 3 kere seri bir şekilde orta açma tuşuna basıcaksınız.

Xbox One Gamertag : SerKazan

190 Mesaj
3 Ocak 2011; 19:03:25 

penaltı sistemini bilmeyen aradaşlar için açıklamak istedim öncelikle kare tuşuna nekadar bastığınızın hiçbir önemi yok kare şutunun tek mantığı oyuncuyu penaltı için harekete geçirmek olmş daha snra oyuncunun arkasından görerek penaltı kullandığımızı varsayalım kare ye basıp oyuncuyu penaltı atmak için koşturmaya başladgmzda ılk olarak ck sert basmadan yönü secıyoruz ardından sert vurmak ıstıyorsak yukarı yavaş ama klas vuruşlar yapmak ıstıyorsak ta asagı tusuna basıyoruz bilmeyen arkadaşlara yardımı olur belki

682 Mesaj
18 Ocak 2011; 2:05:16 

tesekkkurler deneyeyim.

Samsung S4 + 16GB 3GS İPHONE JB + 16 GB NEW İPAD
ASUS M4A79XTD EVO, AMD PHENOM X4 965 3.4 GHZ, SAPPHİRE HD 5770, Kingston 4GB (2*2GB) KIT Hyperx DDR3 1600MHz CL9 XMP Ram, 1 TB SEAGATE,32MB SATA 7200RPM, Samsung 19" 933NW THERMALTAKE VI15021W2E M9 500W,

2138 Mesaj
4 Eylül 2011; 14:23:58 

ps3 yeni aldim.. LB R1 RT LT gibi tuslar hangileri:(

796 Mesaj
4 Eylül 2011; 14:47:57 

quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

ps3 yeni aldim.. LB R1 RT LT gibi tuslar hangileri:(

Öncelikle hayırlı olsun, darısı başıma inşallah

Ekran görüntüsünü baz aldığın zaman:

6 numara => RB (R1)
8 numara => RT (R2)

5 numara => LB (L1)
7 numara => LT (L2)

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haviconi -- 4 Eylül 2011; 14:48:13 >

2138 Mesaj
4 Eylül 2011; 15:02:56 

quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

Öncelikle hayırlı olsun, darısı başıma inşallah

Ekran görüntüsünü baz aldığın zaman:

6 numara => RB (R1)
8 numara => RT (R2)

5 numara => LB (L1)
7 numara => LT (L2)

0

cok tesekkur ederim.. insallah en kisa zamanda alirsin.

2138 Mesaj