Şimdi Ara

Playstation Avrupa'da 15 Yaşına Girdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Playstation oyun dünyasının yönünü değiştiren ve oyunculuğa yeni anlamlar yükleyen konsol olarak oyun dünyasına adını altın harflerle yazdırdı.

Sony, büyük bir risk alarak girdiği bu piyasada çok başarılı oldu. Playstation bugün Avrupa'da 15. yaşına girdi. 29 Eylül 1995'te Cuma günü piyasaya çıkan konsolun birincil oyunu Ridge Racer'dı.

Daha sonra adı Final Fantasy VII, Metal Gear Solid, Grand Theft Auto, Resident Evil ve  Tomb Raider ile özdeşleşen konsol bugün de halefleri ile başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. 

Playstation 2'nin ise Kasım ayında 10 yaşına gireceğini hatırlatalım. "Mutlu yıllar Playstation"

• Vay arkadaş ps1 ilk babam aldığında 3 yaşındaydım ilk çıktığı tarihden 2 ay sonra felan almıştı hayal mayal ayrıntılarına kadar hatırlıyorum ne yıllardı öyle :)
  • Bütün günüm ps1 başında geçerdi fat kasa hala da çalışıyor.
    Bazen kurup oynarım...
  • ps1'imi ben 5-6 yaşındayken felan almış olmaları lazım,şu anda ps3 oynuyorum,mutlu yıllar sony
  • ben de ilk çıkıtığı yılın 18 mart da doğum günümdi babam ban aldığında 7 yaşındaydım ilk oyunum ise Metal gear solid o günden buyana ps3 deki ilk oyunum Metal gear solid 4 dü
    ve ps3 ümde doğum günümden hediye gelmişti babamdan yine ve mgs4 içinde vardı ;)
  • güzel bir anıymış
  • babamla hala oynarıs mgs 1 2 3 4 hiç fark etmez :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.