Üniversite Kayıt Dondurma ( ÇOK ACİL )
50 Cevap65260 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

840 Mesaj
27 Eylül 2010; 19:41:23 

Arkadaşlar ben karabük üniversitesi imalat müh kazandım fakat barınacak yer sıkıntısı çekliyorum devlet yurtlarının hepsi dolu özellerde çok fahiş fiyatlı birde bu sene sınava girip şansımı tekrar denemek istiyorum okuldaki kaydımı dondurmanın 2 yolu var diye okudum netten 1. sağlık raporu 2. muhtarlıktan fakirlik belgesi
diyelimki fakirlik belgesini aldık okula dilekçe yazdık kabul edilme durumu nedir ve ne kadar zamanda sonuçlanır.

1199 Mesaj
27 Eylül 2010; 20:00:21 

Kabul edilir.

quote:

Orijinalden alıntı: Bodyguard_26

Her Üniversite de Kayıt Dondurma işlemleri eğitim yılı için yapılabilir.
Bunun için genel anlamda üniv.ler kendisi karar verir.

1- Dilekçe ile başvurulur.
2- Dilekçe ekine İzin sebebinin gerekçesi eklenir.
Gerekçe :
*Sağlık Kurulu Raporu,
* tabii afetler,
*tutukluluk,
*ekonomik nedenler = fakirlik kağıdı - muhtardan - ,
*mahkumiyet ,
* askerlik tecilinin kaldırılması v.s.

3- Hastalık, tabii afetler, tutukluluk, mahkumiyet ve askerlik tecilinin kaldırılması gibi önceden görülemeyen ve bilinemeyen nedenlerle izin istenmesinde olayın meydana çıkmasından itibaren en geç on beş (15) gün içinde başvurulması gerekir.
4- Ekonomik ve diğer nedenlerle izin ancak yarıyıl başında verilebilir. Bu taktirde izin için başvurunun, nedenlerinin açıklanması ve belgelenmesinin, yarıyılın başlangıç tarihinden itibaren bir ay (1) içinde başvurulması gerekir.

Kaynak : YÖK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyguard_26 -- 27 Eylül 2010; 20:01:04 >

AMD Athlon 64 X2 4600+ AM2(2400mhz-default)- ABIT FATAL1TY AN9 32X-200Gb.Seagate 7200*10 16Mb cache-Samsung Sata2 200gb 16mb cache-XFX 7600GT Extreme Edition(680/1880)-2*1 GB.CORSAIR Value Select DDR2 667-Thermaltake Mambo VNS2000-ENERMAX EG365AX-VD 350W PSU-BENQ 1650DVDRW-52X32X52 ASUS CDRW-AZTECH DSL 305EU

840 Mesaj
27 Eylül 2010; 20:06:47 

hocam peki diyelimki dondurma olayında sorun çıktı ben bu sene hazırlıktayım okula gitmesem fakat harçlarımı ödesem seneye tekrar hazırlıktan mı başlarım

1199 Mesaj
27 Eylül 2010; 20:09:19 

Problem olmaz.
Harçları yatırıp , derslere girmezsen ; çakarsın , seneye bir daha başlarsın. Ama harç her şekilde ödenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyguard_26 -- 27 Eylül 2010; 20:09:56 >

AMD Athlon 64 X2 4600+ AM2(2400mhz-default)- ABIT FATAL1TY AN9 32X-200Gb.Seagate 7200*10 16Mb cache-Samsung Sata2 200gb 16mb cache-XFX 7600GT Extreme Edition(680/1880)-2*1 GB.CORSAIR Value Select DDR2 667-Thermaltake Mambo VNS2000-ENERMAX EG365AX-VD 350W PSU-BENQ 1650DVDRW-52X32X52 ASUS CDRW-AZTECH DSL 305EU

840 Mesaj
27 Eylül 2010; 20:10:07 

quote:

Problem olmaz.
Harçları yatırıp , derslere girmezsen ; çakarsın , seneye bir daha başlarsın. Ama harç ödenir.

üst sınıfa geçme olayı olmaz dimi tekrar hazırlık sınıfından başlarım

1199 Mesaj
27 Eylül 2010; 20:11:52 

Üst sınıfa yatarak geçilmez..

----------------------

Ne okuyorsan , ders programın neyse ; ne olacaksa o sene ; onu okursun..
Emin ol artık..

840 Mesaj
27 Eylül 2010; 20:13:18 

quote:

Üst sınıfa yatarak geçilmez..

----------------------

Ne okuyorsan , ders programın neyse ; ne olacaksa o sene ; onu okursun..
Emin ol artık..

hocam çabuk karar vermem lazım şu anda karabükteyim geçici biyerde kalıyorum onun için herşeyden emin olmam lazım

1199 Mesaj
27 Eylül 2010; 20:15:02 

Daha da emin olmak için ; üniversiteden bilgi alman lazım.. biz işi kaynağı ile birlikte verdik.. Daha ne olsun..

Allah kolaylık versin.

840 Mesaj
27 Eylül 2010; 20:17:33 

quote:

Daha da emin olmak için ; üniversiteden bilgi alman lazım.. biz işi kaynağı ile birlikte verdik.. Daha ne olsun..

Allah kolaylık versin.

sağolasın hocam

512 Mesaj
27 Eylül 2010; 20:20:37 

quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

Arkadaşlar ben karabük üniversitesi imalat müh kazandım fakat barınacak yer sıkıntısı çekliyorum devlet yurtlarının hepsi dolu özellerde çok fahiş fiyatlı birde bu sene sınava girip şansımı tekrar denemek istiyorum okuldaki kaydımı dondurmanın 2 yolu var diye okudum netten 1. sağlık raporu 2. muhtarlıktan fakirlik belgesi
diyelimki fakirlik belgesini aldık okula dilekçe yazdık kabul edilme durumu nedir ve ne kadar zamanda sonuçlanır.

sınava 2011 de girersen puanının kesileceğini biliyorsundur umarım...

840 Mesaj
27 Eylül 2010; 20:21:27 

quote:

Orijinalden alıntı: gollory

sınava 2011 de girersen puanının kesileceğini biliyorsundur umarım...

biliyorum hocam

84 Mesaj
8 Şubat 2012; 23:53:39 

Arkadaşlar okulumu dondurmak için harcı ödeyip fakirlik belgesi mi alıyorum yoksa harç ödemeden mi gidiyorum ne yapıyorum

Vatan Sever İle Vatan Hainini Bir Tutmam ... Yaptığım Tek Ayrımcılık Da Budur !!!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Şubat 2012; 20:43:53 

quote:

Sıkıntı çıkarmazlar. ben de o şekilde dondurmuştum okulu

840 Mesaj
10 Şubat 2012; 12:49:19 

quote:

Orijinalden alıntı: sungate

Sıkıntı çıkarmazlar. ben de o şekilde dondurmuştum okulu

Hocam okulu dondurdum o sene bitti şimdi devam ediyorum sen biraz geç cevap vermişssin

114 Mesaj
11 Şubat 2012; 18:08:52 

hocam bende üniversiteye gidiyorum ancak okulu dondurmak istiyorum. 1. sınıfım daha. dondurmak için ne yapmam gerekir? 19 yaşındayım. ayrıca dondurursam eğer askerlik sorunum ve sigortam kesilir mi? şimdiden teşekkürler.

Islemci: Intel® Core™ i5-2410M CPU @ 2.30 GHz
Bellek: 4 GB Ram,
Ekran kartı: ATI Radeon HD 5650

21 Mesaj
10 Haziran 2012; 0:26:29 

konu up olucak ama google dan arayıp gelen arkadaşlar için üniversite kayıt dondurma buradan bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezgin -- 10 Haziran 2012; 0:26:58 >

8 Mesaj
16 Ağustos 2012; 12:44:10 

merhaba arkadaslar, su an on lısans okumatyaım ve 1. sınıf bıtırdım ancak kayıt dondurup baska bır unıverrsıteye tekrar baslamak ıstıyorum. bunun ııcn sınava da gırdım bu konuda yardım ede mısınız_?

0 Mesaj
14 Eylül 2012; 0:02:54 

1 yıl felsefe okudum şimdi bırakıp yeniden hazırlanmak istiyorum kayıt dondurmam gerekir mi ? birde burs alıyorum onuda dondurmam gerekir mi ?

0 Mesaj
15 Eylül 2012; 21:52:03 

quote:

Orijinalden alıntı: ayben1

1 yıl felsefe okudum şimdi bırakıp yeniden hazırlanmak istiyorum kayıt dondurmam gerekir mi ? birde burs alıyorum onuda dondurmam gerekir mi ?

Ben ogrenci islerine sormuştum kayit dondurmayla uğraşma harcı yatırır ama ders secmezsen donmuş gibi olur dersleri almadığın icin kalmış görünmezsin ve geri dönebilirsin demislerdi ben bu sene Gazi Üniversitesi icin öyle yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

33 Mesaj
16 Eylül 2012; 1:13:27 

6 sında gittim dondurdumda geldim

kiss me, k-k-kiss me//
infect me with your love, and fill me with your poison//
take me, t-t-take me//

518 Mesaj
16 Eylül 2012; 10:53:02 

harçlar kalktı donduran dondurana :) i

avanti ragazzi di buda
avanti ragazzi di pest

78 Mesaj
16 Eylül 2012; 23:41:57 

peki illa belgemi lazım dondurmak için insanın sanane kkardeşim canım istedi dondurdum diyesi geliyo ?

0 Mesaj
17 Eylül 2012; 17:52:51 

bu sene okulu dondurmak istiyorum başbakanlık bursu alıyorum kesilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayben1 -- 19 Eylül 2012; 12:48:45 >

0 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:23:53 

Admin iyi günler... ben şuan dumlupınar üniversitesi gediz myo da pazarlama okuyorum ve şimdi ek tercihlerde başka bi üniversitenin pazarlama bölümüm tercih edicem tutarsa eğer gecişim nasıl olur ?

204 Mesaj
24 Eylül 2012; 23:18:39 

quote:

Orijinalden alıntı: ayben1

bu sene okulu dondurmak istiyorum başbakanlık bursu alıyorum kesilir mi ?

Kesilme olasılığı yüksek hocam.

Çukurova Üniversitesi Topluluğu

İnşaat Mühendisliği

532 Mesaj
25 Eylül 2012; 13:43:34 

Yurtdışına çıkacam universiteyi dondurmam gerekir ne yapmam lazım?

344 Mesaj
25 Eylül 2012; 14:21:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Hols

Yurtdışına çıkacam universiteyi dondurmam gerekir ne yapmam lazım?

Bağlı olduğun fakültenin öğrenci işlerine kaydını dondurmak istediğine dair bir dilekçe ve gerekçesini bir belge ile (örn: muhtarlıktan alınan fakirlik belgesi, askerlik vs. + üniversitenin internet sitesinde yazıyodur muhtemelen şartlar) göndermen yeterli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abc1905 -- 25 Eylül 2012; 14:24:48 >

532 Mesaj
5 Ekim 2012; 12:01:04 

quote:

Orijinalden alıntı: abc1905

Bağlı olduğun fakültenin öğrenci işlerine kaydını dondurmak istediğine dair bir dilekçe ve gerekçesini bir belge ile (örn: muhtarlıktan alınan fakirlik belgesi, askerlik vs. + üniversitenin internet sitesinde yazıyodur muhtemelen şartlar) göndermen yeterli...

Hocam Turizm ve Seyehat 2 yıllık kazandım.İlk yıl Londra'da dil eğitimi almak istiyorum bu nedenle kaydımı donduracam geçerli bir sebepmidir?

344 Mesaj
5 Ekim 2012; 13:50:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Hols

Hocam Turizm ve Seyehat 2 yıllık kazandım.İlk yıl Londra'da dil eğitimi almak istiyorum bu nedenle kaydımı donduracam geçerli bir sebepmidir?

Pm.

0 Mesaj
30 Nisan 2013; 19:47:10 

bende bulunduğum üniden nefret ediyorum hazırlığım dondurmayı düşünüyorum sizce ne kadar mantıklı

0 Mesaj
2 Temmuz 2013; 12:09:49 

merhaba hocam. ben bu yıl bilgisayar öğretmenliğini kazanırsam hiç gitmeden dondurabilir miyim? bir de harçlar kalktı ya yine de ücret öder miyim ?

840 Mesaj
2 Temmuz 2013; 14:31:34 

quote:

Orijinalden alıntı: deniz.yusuf

merhaba hocam. ben bu yıl bilgisayar öğretmenliğini kazanırsam hiç gitmeden dondurabilir miyim? bir de harçlar kalktı ya yine de ücret öder miyim ?

okullar açıldıktan sonra bir hafta içinde dondurma işlemini yapman lazım yoksa gerçekleşmiyor kayıt dondurma işlemi.Ücret konusunda ödemezsin diye tahmin ediyorum.

Bu arada ben konuyu açalı 3 yıl geçmiş bu konuyu açtığım günü hatırlıyorum vay be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Tesla- -- 2 Temmuz 2013; 14:32:28 >

188 Mesaj
9 Temmuz 2013; 18:55:49 

hocam bu sene istediğim bölüme yerleşme imkanım yüksek fakat bu sene başlamak istemiyorum yurdışına dil kursuna gitmem muhtemel, kayıt dondurmamı mı yoksa harç yatırıp gitmememi önerirsiniz?

Bu mesajda bahsedilenler: @-Tesla- Bu mesaja 1 cevap geldi.

840 Mesaj
10 Temmuz 2013; 1:44:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Fusion.

hocam bu sene istediğim bölüme yerleşme imkanım yüksek fakat bu sene başlamak istemiyorum yurdışına dil kursuna gitmem muhtemel, kayıt dondurmamı mı yoksa harç yatırıp gitmememi önerirsiniz?

Aslına bakarsan ikiside hemen hemen aynı şey.Ancak harç yatırıp gitmemenin şöyle bir avantajı olabilir örneğin benim üniversitede ( Karabük Üni.) zorunlu ingilizce hazırlık var.Sen bir yıl gitmezsin sınıta kalırsın.İkinci yıl dil kursndan gelip muafiyet sınavına girip sınıfı geçersen direk 1.sınıftan başlarsın.hazırlıkta sene kaybetmezsin.Tam olarak detaylarını bilmiyorum onu gideceğin üniversitenin sistemine göre düşünmek lazım.Diğer türlü dondurmak daha mantıklı olur.Ama uğraşamam dersen harcı yatır gitme.

188 Mesaj
10 Temmuz 2013; 1:56:26 

quote:

Aslına bakarsan ikiside hemen hemen aynı şey.Ancak harç yatırıp gitmemenin şöyle bir avantajı olabilir örneğin benim üniversitede ( Karabük Üni.) zorunlu ingilizce hazırlık var.Sen bir yıl gitmezsin sınıta kalırsın.İkinci yıl dil kursndan gelip muafiyet sınavına girip sınıfı geçersen direk 1.sınıftan başlarsın.hazırlıkta sene kaybetmezsin.Tam olarak detaylarını bilmiyorum onu gideceğin üniversitenin sistemine göre düşünmek lazım.Diğer türlü dondurmak daha mantıklı olur.Ama uğraşamam dersen harcı yatır gitme.

harç yatırıp gitmemem daha mantıklı olacak gibi hiç değilse başım ağrımaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fusion. -- 10 Temmuz 2013; 2:06:48 >

34 Mesaj
13 Temmuz 2013; 11:40:06 

Bu sene meslek lisesinden mezun oldum 1 sene daha hazırlanmak istiyorum
Rehber hocamız tercih yap sınavsız yatay geçiş yap dedi ve kaydını dondur dedi seneye yeni mezunlara öncelik olduğundan dolayı zor yerleşirsin diyor
İnşallah seneye mühendislik kazanmak istiyorum ama işte hocamız ne olur ne olmaz dedi

seneye sınava girdiğimde puanım kesiliyormu ?

Birde en kolay yolla nasıl dondurabiliriz muhtarlıktan fakirlik belgesini almak kolaymı
Şimdiden Teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tecoflora_ -- 13 Temmuz 2013; 11:42:14 >

840 Mesaj
13 Temmuz 2013; 13:05:56 

quote:

Orijinalden alıntı: _Tecoflora_

Rehber hocamız tercih yap sınavsız yatay geçiş yap dedi ve kaydını dondur dedi seneye yeni mezunlara öncelik olduğundan dolayı zor yerleşirsin diyor
İnşallah seneye mühendislik kazanmak istiyorum ama işte hocamız ne olur ne olmaz dedi

Birde en kolay yolla nasıl dondurabiliriz muhtarlıktan fakirlik belgesini almak kolaymı

Seneye girdiğinde okuldan gelecek puanın yarıya düşecek buda en azında 20-25 puan kayıp demek.Kendine güveniyorsan girme iki yıllığa.

0 Mesaj
31 Temmuz 2013; 1:14:40 

merhaba ben geçen sene rus dil edebytı kazandım hazırlık +4 yıl kayıt yaptrdım ders seçmedim ve haliyle de okula gitmedim bu yıl gitmeyi planlıyorum eğer gidemezsem okuldan ilişkim kesilirmi yada bu sene gitmezsem ne yapmam gerekir okul kaydımı devam ettirmem için dondurma vs olurmu ( yardımcı olursanız çok sevinirim tesekkürler)

0 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:45:51 

ben kaydımı dondurmak istiyorum,herkes fakirlik kağıdı veya sağlık raporu diyor. eğer bunları temin edemezsem ne olacak. kayıt dondurursam tekrar okula başladığımda aldığım kredi kesilir mi ? kayıt dondurmadan okula gitmezsem sınıfta kalacağım için o sınıfı tekrar okumam gerekecek ve bi sene sınıfta kaldı gözükecek olmam benim olası bir yüksek lisans için gerekecek olan not ortalamamı etkiler mi?

49 Mesaj
31 Temmuz 2013; 11:01:42 

ben bu sene otomotiv teknolojisi kazandım 2 yıllık , fakat kaydımı 1 sene dondurmak istiyorum , nasıl yapabilirim , lütfen yardım edin , fazlasıyla stress yaptım , AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)
ÇAY MESLEK YÜKSEKOKULU OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ'ni kazandım ,

49 Mesaj
31 Temmuz 2013; 11:06:17 

ben bu sene otomotiv teknolojisi kazandım 2 yıllık , fakat kaydımı 1 sene dondurmak istiyorum , nasıl yapabilirim , lütfen yardım edin , fazlasıyla stress yaptım , AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)
ÇAY MESLEK YÜKSEKOKULU OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ'ni kazandım ,

0 Mesaj
31 Temmuz 2013; 22:36:32 

Mrb bn Gümüşhane üniversitesnde 2 yıllık muhasebe bölümünü okudum fakat mezun olamadım oradan.Bu yıl tekrar sınava girdm Atatürk üniversitesinde bi bölüm kazandım şuan Atatürk üniversitesine kayıt yapabilmk için gümüşhanedki okulu dondurmammı gerek yada ikisini birlkte devam ettreblrmym?

58 Mesaj
31 Ağustos 2013; 16:34:55 

quote:

Orijinalden alıntı: _Tecoflora_

Sınavsız geçişle myo kazandıysan (meteb içi/dışı yazar) seneye sınava girdiğinde puanında hiç bir kesinti olmaz diğer soruna gelirsek harçlar zaten kalktığı icin dondurma işlemiyle ugrasmana gerek yok kaydını yaptırır ve okula devam etmezsen aynı işlemi yapmış olursun

58 Mesaj
31 Ağustos 2013; 16:37:17 

quote:

Orijinalden alıntı: yasminee

Mrb bn Gümüşhane üniversitesnde 2 yıllık muhasebe bölümünü okudum fakat mezun olamadım oradan.Bu yıl tekrar sınava girdm Atatürk üniversitesinde bi bölüm kazandım şuan Atatürk üniversitesine kayıt yapabilmk için gümüşhanedki okulu dondurmammı gerek yada ikisini birlkte devam ettreblrmym?

2 tane örgün eğitimi aynı anda okuyamazsın yada birini dondurtup diğerini okuyamazsın birinden birini tercih etmen gerekir bence 4 yıllık bir bölüm kazandıysan hiç düşünmeden 2 yıllıktaki kaydını sildirip 4 yıllıga kaydını yaptır karar senin ama dediğim gibi 2 si aynı anda olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fa362 -- 31 Ağustos 2013; 16:37:51 >

75 Mesaj
12 Eylül 2013; 16:37:32 

bu üniversiteyi dondurma işlemi yıllık mı yoksa dönem dönem mi yani benim kasım ayında atamam var bir yıl orda kalmam gerekiyor üniversitemi dondurdum diyelim gelecek yılın kasım ayında mı başlayacam okula yoksa yeni okul açılma döneminde mi ?

Uyuyan insan uyandırılmaz uğursuzluk getirir.

323 Mesaj
26 Kasım 2013; 14:29:22 

Nasıl dondurulur bilmiyorum ama başımızdaki hoca yüzünden okul hayatım zor geçiyo iklimlendirme olmama rağmen.Düşün 2 yıllık olkulda 3.senemi okuyorum ve dersleri görmem gerekiyor devam zorunluluğum yok ama görmezdsem yine geçemem izmirden geliyorum yurtta kalıyorum.Oto bölümünde okulun bütün angarya işlerini, amele işlerini Hasan hoca yaptırtıyor.

Wolfteam OmerD , Metallica , İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi

49 Mesaj
27 Ocak 2014; 23:46:27 

sendemi o okulansın yoksa ,

arkadaşlar ben ayrıca kaydımı yaptıdım ordakilerle konuştum 1 sene gelme hiç bişey olmaz , seneye aynen devam edersin dedi...

323 Mesaj
30 Ocak 2014; 21:06:11 

Evet.

İklimlendirme bölümü okuyorum ve dersler makine mühendisliği dersleri ve başımızda Yüksek Makine Mühendisi Hasan Oruncak var.Şuan 3. senemi okuyorum.

Oto bölümündeki dersleri geçmen zor hele Hasan hoca ve taşıtlar mekaniği gibi öğrenci için dehşet bi ders varken.

Ayrıca Şelale yurdundayım.

Bu mesajda bahsedilenler: Croulias

Wolfteam OmerD , Metallica , İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi

0 Mesaj
11 Mayıs 2014; 17:39:22 

Arkadaslar bu sene vakif universitesinde birinci sinifim.birinci donemin ucretini odeyip ders kaydi yaptirdim ancak ikinci donem para odemedim ve kayit yaptirmadim.kaydimi sildirmek istiyorum.benden ikinci donemin parasini talep ederlermi? Etmemeleri lazim cunku ders kaydi yapmadim lutfen yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

447 Mesaj
4 Haziran 2014; 17:10:11 

Ben konuyu yeni gördüm 4 yıl geçmiş hocam ne yaptınız acaba üniyi bitti mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: -Tesla-

840 Mesaj
4 Haziran 2014; 17:16:15 

4 yıl oldu konu yakamı bırakmıyor Öğrenci işlerinde çalışan memura döndüm.

@Ramuli Hayır okul bitmedi o sene okula gitmedim bir yılda hazırlık vardı seneye 3.sınıf olacağım.

@yşm-3 Okul dondurma dönemleri dönem başlarında oluyor.Hamile olmanızın durumu değiştireceğini pek sanmıyorum.Öğrenci işleri ile görüşün.

Arkadaşlar alabileceğiniz en doğru bilgi okulunuzun öğrenci işleridir.Her okulun kendine ait bir yönetim biçimi vardır.Bu prosedürler okuldan okula farklılık gösteririler.Son olarak bende kayıt dondurmadım zaten.Size bu konuda sağlıklı bilgi veremem.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora » Üniversite Kayıt Dondurma ( ÇOK ACİL )
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.563