Şimdi Ara

Asst Manager nasıl olmalı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
10.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İyi asst mgr olması gereken özellikler nelerdir...

Oyunda ki kaliteli (gerçekten kulübe bir şeyler kazandıran) asst mgr ler kimler acaba???

• öncelikle man managemen ( adam yönetimi) ve disipline bakıyorum.
    2. olarak motivasyon (takım konuşmasını bırakacaksan çok önemli) , work with youngsters, judging player ability - potential,
    eğer iyi anterman da versin istiyorsan determination ve diğer koç özellikleri de iyi olmalı ki böyle bir adam bulamadım ben

şuan pierre mankowsky yi kullanıyorum ama değiştirmeyi düşüyorum.brian mcclair ve neeskens en iyi asistanlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

öncelikle man managemen ( adam yönetimi) ve disipline bakıyorum.
    2. olarak motivasyon (takım konuşmasını bırakacaksan çok önemli) , work with youngsters, judging player ability - potential,
    eğer iyi anterman da versin istiyorsan determination ve diğer koç özellikleri de iyi olmalı ki böyle bir adam bulamadım ben

şuan pierre mankowsky yi kullanıyorum ama değiştirmeyi düşüyorum.brian mcclair ve neeskens en iyi asistanlardan.

Arkadaşım teşekkür ettim

Değiştirmemde ki sebep sadece takım konuşmasında bir işe yarıyor. Onda da saçmalıyor zaten. 2-0 geriye düştüğümüz maçı 3-2 alıyoruz " yeterince iyi değilsiniz, tam bir hayal kırıklığı diyor "

Brian Mcclair ile anlaştım hade bakalım nasıl olacak

• Şimdi fark ve asst mgr ne işe yaradığı ortaya çıktı.

Önceden kolay kazanılabilecek maçlarda bile taraftar için oynayın diyordu asst şimdi galibiyet bekliyorum diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovewhisper -- 28 Eylül 2010; 1:21:21 >
  • Valla benim Asistan menajerim Luciano Spinosi kendisi eski bir İtalyan futbolcudur bence iyi bir yardımcı.Her işimi hallediyor sağolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fyodor Dostoyevski -- 28 Eylül 2010; 13:38:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capcomvsmarvel

Valla benim Asistan menajerim Luciano Spinosi kendisi eski bir İtalyan futbolcudur bence iyi bir yardımcı.Her işimi hallediyor sağolsun

Her işimi hallediyor derken ne yapıyor ki?
  • motivating yüksek olsun. saçma sapan konuşmasın
    adaptability yüksek olsun ki bir an önce kulübe uyum sağlasın
    level of discipline yüksek olsun ki işini öyle baştan savma yapmasın
    physiotherapy e gerek yok zaten
    tactical knowledge iyi olsun ki hani karşı takım 4-4-2 oynayanlara zorlanıyor, yok bugün iyi pas yapamıyoruz falan doğru yorumlasın.
    determination da yüksek olsun. ne alaka çözemedim oyunla kararlılığın ama önemli birşey olduğu kesin

brezilya ligini açtıysan ilk 2 sezon oyunun en iyi assistant managerı valdir de moraestir. 2. sezondan sonra emekli oluyor onun yerine omar feitosayı alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAslAnkara -- 28 Eylül 2010; 15:01:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

motivating yüksek olsun. saçma sapan konuşmasın
    tactical knowledge iyi olsun ki hani karşı takım 4-4-2 oynayanlara zorlanıyor, yok bugün iyi pas yapamıyoruz falan doğru yorumlasın.
    determination da yüksek olsun. ne alaka çözemedim oyunla kararlılığın ama önemli birşey olduğu kesin

brezilya ligini açtıysan ilk 2 sezon oyunun en iyi assistant managerı valdir de moraestir. 2. sezondan sonra emekli oluyor onun yerine omar feitosayı alabilirsin.

Evet bu özellikleri dikkate alarak Brian Mcclair ile anlaştım

• Ne kullandığına gore değişir
    maç içindeki motivasyon konusmalarını ona bırakıyorsan motivating yuksek olmalı
    bazı macları ona bırakıyorsan veya alt takımları man management yuksek olmalı
    kadro tavsıyesı alıyorsan judging player ability ile potential yuksek olmalı
  • Antrenör lük ozelliklerinin hepsininde orta seviyede olmasında fayda var teknik taktik vs tum antrenmanlara katılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Beauty

Antrenör lük ozelliklerinin hepsininde orta seviyede olmasında fayda var teknik taktik vs tum antrenmanlara katılıyor

İstersen kapatabilirsin hepsine girmesi şart değil.
  • Valter Di Salvo gibi olmali
  • quote:

Katiliyorum harika bi asst manager brazilya liginde oynuorum bende 2 sezon demişsin ben 4. sezonumdayım hala emekli degil

• Alması neredeyse imkansız ama oyunda en iyi 2 asistan Tassotti ve Pat rice.
    Onlar dışındaki önerim Bernhard peters ve ezio sella
  • quote:

Orijinalden alıntı: GidekGaffur.

quote:

Katiliyorum harika bi asst manager brazilya liginde oynuorum bende 2 sezon demişsin ben 4. sezonumdayım hala emekli degil

hep bende emekli oluyordu. vay moruk vay

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GidekGaffur.

quote:

hep bende emekli oluyordu. vay moruk vay

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Alması neredeyse imkansız ama oyunda en iyi 2 asistan Tassotti ve Pat rice.
    Onlar dışındaki önerim Bernhard peters ve ezio sella

Keşke gelseler ama ne Tassoti ne de Pat Rice yüz vermiyor
  • Kadro seçimini , pozisyon değiştirilmesini vs. işleri ona yükleyebilirsin .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.