Şimdi Ara

Lamptron dokunmatik ekranlı yeni fan kontrolcüsünü gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Çin merkezli komponent üreticisi Lamptron, dokunmatik ekranlı yeni bir fan kontrolcüsü hazırlıyor. Özellikle fan kontrolcüleri üzerine yoğunlaşan ve hazırladığı modeller pazarda ses getiren firma, Touch adını verdiği yeni modeliyle, modifiye tutkunları ve hız aşırtma meraklılarının ilgisini çekecek gibi görünüyor. 118 x 31.5 mm büyüklüğünde ekrana sahip olan kontrolcüde herhangi bir fiziksel buton veya anahtar bulunmuyor. 6 fan kanalına sahip olan ve her kanala 30 Watt sağlayabilen kontrolcü, Siyah ve Gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile sunulacak.

Lamptron'dan yapılan açıklamaya göre, tatil sezonunda (yıl sonuna doğru) satışa sunulacak olan fan kotnrolcüsü için henüz herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

• Zengin işi..Hava atmak için bire bir.
  • iyi bir fan kontrolcüsü almayı düşünüyordum.. bunun görüntüsü gerçekten çok hoş.. Umarım Türkiyeye gelir.. sırf fantezi olsun diye bile kasaya takılabilir.. gerçekten hoşuma gitti..
  • Çok şık.
  • güzel
  • Budur denilebilecek ürünlerden biri daha, fiyatını merak ettim.
  • fanları tamamen durdura biliniyorsa alına bilir.
  • her kanala 30 watt mı? toplam 30 watt olmasın bir yanlışlık var sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alito

her kanala 30 watt mı? toplam 30 watt olmasın bir yanlışlık var sanki.

kaliteli tüm fan kontroller zaten bunu verebiliyor, 45 watt verebilen bile var..
  • Merak Ettim CPU sicakligini dokunmatik ekranda gorebiliyormuyuz?
  • dokunmatik ürünlere ayar oluyorum bakmadan kullanamıyorsun.

• Sade ve şık
  • evimde kullandığım 10tl lik fan kontrolcüyle aynı işlemi yapıyor

ayrıca üstte de arkadaş demiş dokunmatik bakmadan kullanılmıyor
  • Erdi abi senin bir tek komponent demeni sevmiyorum onun dışında bir numarasın. Türkçede -ibilite eki alan sözcükler yoktur. Örnek: stabilite, mobilite, fonksiyonalite vb. Onun yerine kararlılık, taşınabilir cihazlar, işlevsellik gibi kelimeleri kullanırsanız tadından yenmez.

Seni hep takdir ederim Erdi abi başarılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şık gözüküyor ama bunlar parası olana tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.