- x
LG Gs290 Oyun+Tema+Program
2 Cevap4921 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1 Mesaj
26 Eylül 2010; 23:12:31 

Merhaba arkadaşlar.. LG GS290 cep telefonu aldım.. Ve aklımı kurcalayan bir soru var.. Ben bu telefona göre oyun,tema,program vs. bulabilirmiyim??

Ayrıca,LG Firmasının ürettiği diğer telefonların,oyun tema vs. lerini çalıştırabilirmi?

Yardımlarınızı bekliyorum..Şimdiden teşekkür ederim..İyi akşamlar

309 Mesaj
10 Ekim 2010; 16:56:56 

Öncelikle hayırlı olsun diyorum.Ben de Lg kp500 , Samsung star arasında kalmıştım.Birden bunu gördüm ve aşık oldum.Şarjı kp500 den daha iyi.5.30 saat konuşa süresi,390 saat bekleme.Müthiş.

Tema meselesi şöyle kardeşim.Benim bildiğim kadarıyla Lg telefonlarına tema üretmiyor.Ama herzaman olduğu gibi çinlilerin önerdiği yöntemlerle,telefonun gizli dosyalarıyla oynayarak bunu yapabilirsin ama hiç tavsiye etmiyorum.Duvar kağıdını değiş değiş kullan bence.

Oyunları jar , jad formatında olarak yükleye bilirsin.Sis ve benzeri formatları açmaz.
Program da aynı şekilde jar,jad formatlarda destekleniyor.Bulabilirisin netten.

Şimdi sen cevapla bakalım telefon nasıl? ağrıza falan verdimi bu güne kadar.şarjı nasıl gidiyor ve son olarak ekran parlaklığı ve ses kalitesi,seviyyesi nasıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asaf_asaf -- 13 Ekim 2010; 14:03:22 >

MÜZİK VARSA,HAYAT VAR

488 Mesaj
8 Kasım 2010; 13:11:11 

Arkadaşım telefonla gelen demo oyunları nasıl siliebiliriz....Telefon genel olarak iyi,kulaklığı takmadan Radio çalışabiliyor.Ekranı ve fotoğraf çekme özelliği gayet başarılı.

500L rockstar beats edition 1.3 dualogıc
Dell 1501 w5222 AMD Turion 64x2,120gb hdd,1gb ddr,15.4"
samsung galaxl mega
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.360