Şimdi Ara

MTK İşlemcili Çin Malı GPS Cihazları hakkında (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
812
Cevap
5
Favori
105.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: patrain

işe yarıyor mu bunlar ?

gps lerle ilgili her konuya mesaj attınız galiba..işe yaramasa bu kadar insan neden kullansın..
  • IdontKnoWw
    Ustam sizden Bluetoothdan bağlanarak nasıl internete girilir onu öğrenmek istiyorum

Wince 6 var. Winceye giriyorum orada telefon ayarlarını nasıl vede nereye yapacağım.

Cihazım cok rahat bir şekilde telefonla eşleşiyor. SAYGILARIMLA
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmettr

IdontKnoWw
    Ustam sizden Bluetoothdan bağlanarak nasıl internete girilir onu öğrenmek istiyorum

Wince 6 var. Winceye giriyorum orada telefon ayarlarını nasıl vede nereye yapacağım.

Cihazım cok rahat bir şekilde telefonla eşleşiyor. SAYGILARIMLA

ben şahsen denemedim ama internette bunun için hazırlanmış romlar gördüm..Türkiye ye uygun mudur bilmiyorum..
    eğer bir ara denersem deneyimlerimi konuda paylaşırım..
  • IdontKnoWw Ustam

Ben rom istemiyorum sadece Wince nin içerisine girdiğimizde oradan ayarları nasıl yapacağımız.

Telefon üzerinden Bluetootha bağlanmak için,
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmettr

IdontKnoWw Ustam

Ben rom istemiyorum sadece Wince nin içerisine girdiğimizde oradan ayarları nasıl yapacağımız.

Telefon üzerinden Bluetootha bağlanmak için,

wince bluetooth u handsfree olarak görüyor data bağlantısı için driver yok..zaten bu sebepten karışıklık çıkıyor..
  • Merhaba arkadaşlar.Elimde MTK işlemcili, 5 inch, 480*272 çözünürlükte, 128 mb romlu, 64 mb ramli, bluetooth ve FM li, sistem bilgileri aşağıda verdiğim gibi olan,AV-IN özelliği bulunmayan Çin malı no name bir gps var.Çok güzel çalışıyorken geçen arabada açtım tuş sesleri de dahil tık ses yok.Navigasyon çalışıyor ses yok müzik açıyorum yine aynı.Tüm ayarları kontrol ettim, resetledim, fabrika ayarına döndüm malesef düzelmedi.Kulaklıkla denedim sıkıntı yok sesler gayet normal.Ayrıca FM Transmiter ile Oto teybinden tüm sesleri çok cızırtılı da olsa duyabiliyorum.Elimde rom dosyasıda yok ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

Rom VER: 2.2.0-100601-OSTA.128M
    APP VER: V1.2.11.10.06.01

Bir önceki sayfa başında şapkaliamca' nın mesajındaki menü görünümüne sahip ancak TÜRKÇE.Ayrıca ayarlarda Wince kısayolu mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATİ1212 -- 24 Haziran 2011; 21:32:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ATİ1212

Merhaba arkadaşlar.Elimde MTK işlemcili, 5 inch, 480*272 çözünürlükte, 128 mb romlu, 64 mb ramli, bluetooth ve FM li, sistem bilgileri aşağıda verdiğim gibi olan,AV-IN özelliği bulunmayan Çin malı no name bir gps var.Çok güzel çalışıyorken geçen arabada açtım tuş sesleri de dahil tık ses yok.Navigasyon çalışıyor ses yok müzik açıyorum yine aynı.Tüm ayarları kontrol ettim, resetledim, fabrika ayarına döndüm malesef düzelmedi.Kulaklıkla denedim sıkıntı yok sesler gayet normal.Ayrıca FM Transmiter ile Oto teybinden tüm sesleri çok cızırtılı da olsa duyabiliyorum.Elimde rom dosyasıda yok ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

Rom VER: 2.2.0-100601-OSTA.128M
    APP VER: V1.2.11.10.06.01

Bir önceki sayfa başında şapkaliamca' nın mesajındaki menü görünümüne sahip ancak TÜRKÇE.Ayrıca ayarlarda Wince kısayolu mevcut.

cihazın hoparlörü patlamış arkadaşım rom la ne alakası var?

• Açıp ölçtüğümü söylemeyi unutmuşum ama, sanırım yanlış ölçtüm o zaman.Tekrar bakayım teşekkürler üstad.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATİ1212 -- 25 Haziran 2011; 23:47:59 >
  • rom version:
    V.13D.000000.110321.128M
    APP VERSİON:
    V1.2.21.10.08.26

mrb arkadaşlar yukarıdaki sistem bilgisine sahip 7" mtk işlemcili gps cihazı aldım.bu cihazın menüsünde türkçe dil yok.bu cihaza uygun türkçe dil seçeneği olan bir yazılım arıyorum.
    şimdiden teşeşekkür ederim.
  • Arkdaşlar elimde 2 Adet sıfır navigasyon cihazı var.. şipariş üzerine getirttim ama alıcak arkadaş vazgeçti.. isteyen olursa bana pm ile ulaşsın
    1.7inch sirf atlas 5 600mhz 4gbrom 128MB ram av-in ve bluetooth yok diğer tüm özellikler mevcut..(200TL)
    2.5inch sirf atlas 4 566mhz 128rom 128ram 4GB microsd card bluetooht ve av-in mevcut diğer özelikler zaten tüm cihazlarda standart.(180tl)
  • S.a Arkadaşlar bende bu cihazdan var cihazı çakmak şarjına takınca hiç birşey gelmiyor ve açılmıyor usb den bilgisayara bağlayınca ekrana pil simgesi geliyor ve açmaya çalıştığımda mediatek yazısında kalıyor ne yapmam gerektiği hakkında bana yardımcı olabilecek bi arkadaşımız varsa sevnirim işlemcinin üzerinde MODEL:YG-912M-BFSJ-2GI-4LS-5LS-V2.2 YAZIYOR şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur242424 -- 2 Temmuz 2011; 1:09:58 >
  • arkadaşlar en son getirdiğim cihazlarda araç şarjında problem çıkmaya başladı cihaz şarj ediyor gösteriyor ama her halde yeterli gelmiyor şar durumu cihaz açıkken gidip geliyor sanki kesik kesik şarj ediiyor bu problemi yaşayan varmı yada nasıl çözeriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekaert

arkadaşlar en son getirdiğim cihazlarda araç şarjında problem çıkmaya başladı cihaz şarj ediyor gösteriyor ama her halde yeterli gelmiyor şar durumu cihaz açıkken gidip geliyor sanki kesik kesik şarj ediiyor bu problemi yaşayan varmı yada nasıl çözeriz

bu sorun yüzünden o kadar sıkıldım ki bu cihazdan şarj ediyor gibi oluyor ama batarya tamamen bitince şarj etmiyor..nefret ettim resmen aletten elektriği direk verim diye uğraşırken az önce aleti yaktım sanırım ve şu an hiç çalışmıyor ekranını isteyen varsa yollayabilirim..çok sıkıldım gerçekten bu aletten aldığım şarj aletinin hesabı yok ekranı kırdım onu da getirttik çinden bi de o masraf of off...şimdi yandı da kurtuldum galiba vericem 1000 tl gömdürecem arabaya duble din i rahatlıycam en son o olacak...

• arkadaslar lutfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bırı bana yardım etsın bır navıgasyon aldım ıkı gun kullandım gayet de memnundum.ta kii bı sıfre koyana kadar..cıhazı tekrar actıgımda sıfre ıstıyor tamam sıfreyı bılıyorum ama o sıfreyı ORAYA YAZACAK BI KLAVYE YOK..PFFFF BIRI BANA YARDIM ETSIN LUTFENNN..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokaydincer

arkadaslar lutfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bırı bana yardım etsın bır navıgasyon aldım ıkı gun kullandım gayet de memnundum.ta kii bı sıfre koyana kadar..cıhazı tekrar actıgımda sıfre ıstıyor tamam sıfreyı bılıyorum ama o sıfreyı ORAYA YAZACAK BI KLAVYE YOK..PFFFF BIRI BANA YARDIM ETSIN LUTFENNN..

Activesync bağlantısı yapabiliyormusunuz cihazınızla? Eğer yapabiliyorsanız remote keyboard tarzı programla PC nizin klavyesini kullanabilirsiniz. Ben bu sorunu bir kaç yerde hatta yabancı forumlardada okumuştum, ama okuduğum zamanlarda hiç çözüm yolu görememiştim. hatta şimdi sorduğum activesync bağlantısı bile yapılamıyordu herhalde.

Her hangi bir program çalıştırabilme şansınızda yok dimi? eğer program çalıştırmaya imkan veriyorsa sistem keyboard programları var wincede çalışabilen,
    ROM bulup yükleyebilmekte belki çözüm olabilir. İnşallah düzelir, geçmiş olsun

• arkadaşlar elimde aynı şekilde ses var görüntü yok iki adet cihaz var.ben pek anlamıyorum tamir ve yazılım işinden.izmit taraflarında veya yakın çevrede bu işi çözecek bir arkadaş varmı.bana acil pmden ulaşabilirsiniz
  • Rom version: V.19D.000000.110330.128M
    APP VERSİON: V1.2.21.10.04.27
    SİSTEM ID: E2011060-2A91822A
    00000000-00002275
    arkadaşlar bana bu yazılım gerekli farklı rom attım cihaz kalibrasyonu bozuldu
    7 inç bluetooth av.in girişli mtk
  • Arkdaşlar Merhaba

Bende 7' Çin malı 800*480 cihaz var.. Cihazda 8 gb hafıza kartı vardı çok güzel çalışıyordu sorun yoktu.. Telefonumdaki 4 gb hafıza kartı ile değiştirmek istedim..

4g hafıza kartını resetledim ve bütün dosyalarımı yedeklemiştim buraya attım kartı taktım ancak cihaz Win ce ekranı ile açılıyor ana menü ekranı ile açılmıyor..Önceden direk menü geliyordu.. hiç bir dosya silmedim ve değiştirmedim sebebi nedir? Çözümü varmıdır?

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulusi -- 6 Ağustos 2011; 1:56:07 >
  • resimde görülen anakartlı 4.3 gps im var, sadece şarj ışığı yanıyor, elimde güncel room dosyası var ama hiç bir şekilde açılmadığı ve bilgisayarda tanımadığı için yükleyemiyorum, bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.