Şimdi Ara

SteelSeries yeni oyuncu klavyesi Shift'i satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Danimarka merkezli komponent üreticisi SteelSeries, oyuncular için hazırladığı Shift isimli yeni klavyesini tanıttı. Yüksek kaliteli plastik kullanılarak hazırlanan çıkartılabilir tuş takımı sayesin gelişmiş özelleştirme seçeneklerine sahip olan Shift, diğer pek çok oyuncu klavyesi gibi bilgisayar bağlantısını USB 2.0 üzerinden kablo ile gerçekleştiriyor.

Altın kaplı ses çıkışına ve 3.5mm kulaklık girişine sahip olan klayve aynı zamanda üzerinde yer alan iki adet USB 2.0 portu ile USB çoklayıcı görevi de üstleniyor. Medya uygulamaları için hızlı erişim butonlarına ve makro kayıtları için yerleşik bellek kapasitesine sahip olan Shift, aynı anda 7 butona kadar anti-ghosting yeteneği de sunuyor.

SteelSeries tarafından önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen Shift, 89.99$, değiştirilebilir yeni tuş setleri ise 24.99$ olarak belirlenen yurt dışı etiket fiyatlarına sahip.

• Cok kullanisli gorunmedi bana.
  • Tuş takımının çıkarılabilmesi güzel olmuş.
  • Cok hosuma gitmedi benim.. En azindan bir isiklandirma konulabilirdi.
  • Kaliteli ve tuş takımı aydınlatmalı bir marka tavsiyesi olan varmı Roccat hariç.
  • Razer Lycosa Hem Aydınlatmalı hemde epeyi kaliteli ben kullanıyorum. Bu arada resimlerde Enter tuşu küçük ama TR olan modellerde Enter Tuşunu büyük yapmışlar.

http://www.gameekstra.com/Razer-Lycosa-Gaming-Aydinlatmali-Klavye-Turkce,PR-1097.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pillibebek -- 27 Eylül 2010; 15:32:36 >

• bu robota dönüşüyormu:))
  • Tus takiminin cikarilmasindaki espriyi anlamadim.Onun yerine bir isiklandirma koysalar daha kullanisli olurmus.
  • merak ettıgım konu kac degısık tus takımı var
    cesıtlı oyunlar ıcın ozel olarak uretılmıs tus takımlarımı var
    cs oynuyorsak cs tustakımını cod oynuyorsak cod tus takımını mı takıcaz
  • Klavye aslında gayet hoş gözüküyor. Özellikleride gayet güzel gibi. Ama tuş takımı daha kaliteli yapılabilirdi. Yanlış bilmiyorsam eğer stellseries çok sık klavye çıkartan bir marka değil. Ellerinde zamanları varken daha kaliteli bir ürün yapıp şuanda piyasadaki diğer ürünleri bastırabilirlerdi. Fiyat 100 lira civarlarına düşerse tercih edilebileceğini düşünüyorum ancak aksi taktirde G15 veya Lycosa tercih ediceklerdir oyuncular.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.