Şimdi Ara

Haftanın en iyi 5 Android oyunu -5-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
16.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftanın en iyi 5 Android oyunu adlı programımızın 5. bölümünde sizler için yepyeni Android oyunlarını inceledik.

• Güzel oyunlar var. Teşekkürler :)
  • Sky force güzeldir.
  • güzel oyunlar iyi inceleme sağol da bir de hangi oyunda mt gerektiğini hangisinde gerekmediğini eğer mt yoksa oynanabilirlik özelliğinin nasıl olduğunu vs belirtirseniz çok daha güzel olacak bence
  • Güzel oyunlar var, inceleme için teşekkürler. Listede Gameloft'un daha büyük ve daha güzel oyunlarını da görmek isteriz
  • şuana kadar izlediğim videolara baktım pekde grafik konusunda android telefonlar gelişmişlik göstermemiş iphone bu işi iyi biliyor grafikleri süper hatta symbian işletim sistemli oyunlar bile android işletim sistemili telefonların oyunlarından dahada güzel grafiklere sahip iphone üzerine tanımam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibonline

şuana kadar izlediğim videolara baktım pekde grafik konusunda android telefonlar gelişmişlik göstermemiş iphone bu işi iyi biliyor grafikleri süper hatta symbian işletim sistemli oyunlar bile android işletim sistemili telefonların oyunlarından dahada güzel grafiklere sahip iphone üzerine tanımam

3 mb'lik oyuna bakarak mı karar verdiniz buna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibonline
    şuana kadar izlediğim videolara baktım pekde grafik konusunda android telefonlar gelişmişlik göstermemiş iphone bu işi iyi biliyor grafikleri süper hatta symbian işletim sistemli oyunlar bile android işletim sistemili telefonların oyunlarından dahada güzel grafiklere sahip iphone üzerine tanımam

Sacmalama... biton grafikli super oyun var ozellikle gameloftun az arastirirsan...
  • abicim daha mükemmel oyunlar var..neden onlarada yer vermiyorsunuz anlamadım..ama yinede emekleriniz için çok teşekkürler..gayet güzel bir çalışma bu bence..devamı hep gelsin lütfen..
  • Arkadaşlar bu sky force yi indirecegim ama barkod okuyucuda okutuyorum öyle indir gibi bir seçenek yok nasıl indiriliyor bilen var mı? Telefon Samsung Galaxy S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.