- x
iphone 4 kullananlardan şarj hakkında bilgi istiyoruz
59 Cevap28026 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

672 Mesaj
25 Eylül 2010; 22:30:43 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

ben 2 gündür kullanmaktayım ve bir çok arkadaş benim gibi 1-2 günlük iphone 4 sahibi sayılır. aldığımda şarjı mevcuttu bende bitirene kadar uğraştım durdum sonra şarja taktım çok kısa bir sürede batarya doldu (2-2.5 saat) bataryayı nasıl daha uzun süre kullanabilirz ve şarj doldğu zaman hemen çekip alalım mı yoksa biraz daha bekletmekte fayda var mı ya da sizler ne önerirsiniz ?

2214 Mesaj
25 Eylül 2010; 22:34:57 

bunu bende merak ediyorum dolduıktan sonra biraz daha tutmak gerekiyo diye bişi okumultum biyerlerde ama aslı astarı var mıdır

2514 Mesaj
25 Eylül 2010; 22:39:45 

Kullanmadiniz surece wireles ve 3 g kapali olsun ve ekran parlakligini yariya getirin, sarji doldugunda iphone zaten sarji kesiyor fazla tutmanizin bi anlami yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

988 Mesaj
25 Eylül 2010; 22:40:34 

Benim dusuncem Apple urunleri sarj olurken pil doluyor gostergesi oluyor, doldugunda ise ac gucte vs gibi birseye donusuyor gosterge. Yani pili tam doldugu zaman sarj etmiyor. Pili doldurduktan sonra kullanabilirsiniz diye dusunuyorum

Trust me i'm an engineer

5779 Mesaj
25 Eylül 2010; 22:41:14 

quote:

Orijinalden alıntı: prooge

bunu bende merak ediyorum dolduıktan sonra biraz daha tutmak gerekiyo diye bişi okumultum biyerlerde ama aslı astarı var mıdır

Dolduktan sonra şarj olmayı kesecektir.
Nasıl yaptığını bende bilmiyorum

277 Mesaj
25 Eylül 2010; 22:41:36 

BatteryDoctor diye bir program var...

bununla şarj yaklaşık 3-4 saat sürüyor... Sanıyorum daha iyi şarj oluyor...

Bunu kullanıyorum.

569 Mesaj
25 Eylül 2010; 22:55:13 

Yahu arakadaşlar ben ip4 aldım bugun şarja taktım hem iphone hemde şarj aleti çok ısındı yaklaşık 2 saat filan kaldı şarjda.Sonra priz degiştirdim elimde 3gs vardı onlrlada değiştirdim şarj aletlerini bu sefer 2 si de ısındı problem nedir?

Apple İphone 4 16GB 4.1 Anti JB
Sony Vaio VPCF11M1E Notebook
Satılık Casio Exilim 8.1 MP Fotograf Makinesi (200 tl)
Satılık 5800 Express Music Gri SAdece tuş kilidinde ufak bir hasar var.. (150 tl)..

5779 Mesaj
25 Eylül 2010; 23:12:39 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetjanx

Isınması normal ne kadar enerji depoluyor:)

569 Mesaj
25 Eylül 2010; 23:18:02 

Yaklaşık bir saattte yuzde yuz doldu ama iphone biraz şarj aleti çok ısnıyor korkmaya başladım ilk şarj edişim.

Satılık 5800 Express Music Gri SAdece tuş kilidinde ufak bir hasar var.. (150 tl)..

90 Mesaj
25 Eylül 2010; 23:32:12 

ilk 5-6 sarj ettikten sonrA tam performans aliniyormus. birde ilk sarj etmeler pil seviyesi %20e dusunce yapilmaliymis. bir kac kezde tam bosaltip doldurma islemi yapmak gerekiyormus(senede bir iki) bazi forumlarda 4-5gun pili gidenler var tabi kullanima gore 1-2 gun gidende var. en guzeli ayarlar ekraninda kullanim diye bi sekme var orada beklemede ve kullanim diye sureler yaziyor onu yazalim birde su anki pil yuzdesi ile bu kullanim suresinde neler yaptik onu yazarsak kiyaslama yapabiliriz mesela benim:
beklemede: 7:55 sa
kullanim: 3:14 sa
pil yuzdesi: %51
40 dk internet ,2saat oyun ,30dakika telefon gorusmesi
bu sekilde yazalim kiyaslayalim
not: ilk 5-6 dolumdan sonra tam performans beklemek gerekiyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayyare1234 -- 25 Eylül 2010; 23:32:47 >

569 Mesaj
25 Eylül 2010; 23:33:52 

Dayanma problem değil ama ortalama 1-2 sAatte dolması çok ilginç bnm nokiam yaklaşık 6 saatte şarj oluyor ayrıca ne teelfnda nede sarj aletınde skıntı var.

988 Mesaj
25 Eylül 2010; 23:37:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetjanx

Dayanma problem değil ama ortalama 1-2 sAatte dolması çok ilginç bnm nokiam yaklaşık 6 saatte şarj oluyor ayrıca ne teelfnda nede sarj aletınde skıntı var.

Ayni cihaz 5800 bende de var 1bucuk-2 saatte sarj oluyor sizinkinde bir sorun var kanimca

Trust me i'm an engineer

5779 Mesaj
25 Eylül 2010; 23:43:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Warfeet
BatteryDoctor diye bir program var...

bununla şarj yaklaşık 3-4 saat sürüyor... Sanıyorum daha iyi şarj oluyor...

Bunu kullanıyorum.

Battary doc. Açık şarj yapıyoruz degilmi .

672 Mesaj
26 Eylül 2010; 0:08:55 

zaten telefon kapalı şarj olmuyor ki takınca anında açılıyor kapalıyken bile taksam anında açılıyor ama sim kilitli oluyor pin kodunu girmem gerekiyor.

16 Mesaj
12 Kasım 2010; 15:44:06 

iphone 4 kullananlara en büyük tavsiyem şarj süresinin uzun gitmesi için spsettings programını kursunlar ve gps, 3g, edge, bluetooth ve wifi gibi şarjı bitiren işlermleri kullanamdıgınızda kısayol ile kolayca kapayabiliyorsunuz. Diğer türlü ayarlardan uğraşıp durursunuz.

cihazınızın pilinin uzun ömürlü kullanım mantığı hiçbir zaman pili %100de uzun süre tutmamanız mantığıdır. hatta samsung notebook kullananlar bilir batt life ex. programında bile bilg. her zmn fişte dursun %80'den yukarı şarj etmiyor yani pili bir şekilde korumak istiyorsanız tam dolum olduktan sonra şarjı çıkartın ya da %90%100 seviye aralıgında çıkartın.

bilginize saygılar...

2975 Mesaj
12 Kasım 2010; 16:20:18 

Bence siz tavsiye vermeden önce sbsettings'in şarjdan ne kadar yediğini araştırın..

713 Mesaj
12 Kasım 2010; 17:19:49 

Ya benim bi sorum olacaktı ip4 bazen şarz %30 daydeken şarz ediyorum batarya ya zararı olurmu???

54 Mesaj
1 Ocak 2011; 2:20:31 

Arkadaşlar şarj süresini ölçüp yazacağım ancak bir sorunumu paylaşmak istiyorum. İphone 4ü şarja takdığım zaman %98' kadar aynı tempoda şarj ediyor ancak %98'de takılıyor bir süre duruyor. Şarjı çıkarıp tekrar takınca birden %100 oluyor acaba diğer telefonlarda yaşadığım sorunun aynısını mı yaşıyorum yani batarya bozuldumu telefonumu alalı 15 gün kadar oldu

Giydiğimiz beyaz gömleğimiz,
Şimdilik elbisemiz,
Sonunda kefenimiz...

1648 Mesaj
1 Ocak 2011; 3:17:57 

Birincisi sbsettings asla önermem çünkü kendisi şarz yiyor baya.

TAVSİYEM MUTLAKA BATERY DOCTOR KURMANIZ

Normal şarj yapınca % 100 olsa bile pil tam şarj olmaz en fazla %80 olur.

Apple ın önerdiği normal şarjdan sonra da 10 dakika DÜŞÜK ORANDA ŞARJ YAPMANIZ.

Bu program bunların hepsini gerçeklektiriyor .EĞER ŞARJINIZI BU PROGRAMLA YAPARSANIZ KESİNLİKLE ŞARJ DAHA UZUN GİDİYOR.DEFALARCA DENEDİM.EN AZ % 20 FAZLA.

İSTERSENİZ APPLE ÖNERDİĞİ NORMAL ŞARJDAN SONRA 120 DAKİKA DÜŞÜK ORANDA ŞARJ DA YAPABİLİRSİNİZ.BUNA DERİN PİL BAKIMI DENİYOR.AYDA 1 DERİN BAKIM İYİ OLUR PİL İÇİN.

İŞLEMCİ : INTEL - Q6600(@3100 mhz)-EKRAN KARTI : HIS 5850 - RAM : TEAM 4GB DDR2 1000 XTREME - ANAKART : GIGABYTE - P35C-DS3R - HDD : SSD OCZ Agility3 120 GB /WESTERN DİGİTAL RAPTOR 74 GB 10000 RPM / 250 GB SEAGATE 16MB- DVDRW : SAMSUNG 20X - KASA : THERMALTAKE AGUİLA - PSU : SİLVERSTONE STRİDER 750 WATT -- HOPARLÖR : ZOLTRİX PENTAGON 5.1 MOUSE : RAZER DEATHADDER KEYBOARD : LOGİTECH G19 MOUSE PAD :T.TAKE FLARE
TEL : IPHONE 4

3 Mesaj
7 Mayıs 2011; 21:05:09 

şimdi ben anlamadım cihazı kapattım sarja taktım .cihaz kwndiliğinden açıldı sonra ben tekrar kapattım cihaz bu sefer açılmadı acaba şarj oluyor mu ya da sıkıntı olur mu

BİR DEVRİN ANALİZİ

2 Mesaj
6 Eylül 2011; 22:42:27 

Merhaba arkadaşlar.Ben ıphone teknik servisiyim.Yazdıklarınızı teker teker okudum.Iphoneda şarz esnasında telefonunuzun arka kısmının ısınması normaldir.Ayrıca şarz işleminiz bittikten sonra telefonunuzu fişe takılı bırakmayınız.Bu telefonunuzun arka kısmının ısınmasına neden olacaktır.Bu da ilerde batarya ömrünün kısalmasına sebep olur.Umarım size bu konuda bilgi verebilmişimdir.Yorumlarınızı bekliyorum.(Iphone Teknik Servis)

http://icons.iconarchiv.../96/Misc-Apple-icon.png

2 Mesaj
6 Eylül 2011; 22:46:18 

iphone 4 kullananlara en büyük tavsiyem şarj süresinin uzun gitmesi için spsettings programını kursunlar ve gps, 3g, edge, bluetooth ve wifi gibi şarjı bitiren işlermleri kullanamdıgınızda kısayol ile kolayca kapayabiliyorsunuz. Diğer türlü ayarlardan uğraşıp durursunuz.

cihazınızın pilinin uzun ömürlü kullanım mantığı hiçbir zaman pili %100de uzun süre tutmamanız mantığıdır. hatta samsung notebook kullananlar bilir batt life ex. programında bile bilg. her zmn fişte dursun %80'den yukarı şarj etmiyor yani pili bir şekilde korumak istiyorsanız tam dolum olduktan sonra şarjı çıkartın ya da %90%100 seviye aralıgında çıkartın.

bilginize saygılar...

Arkadaşlar bu arkadaşımız size böyle bir yazı yazmış.Iphoneda tam şarz yapmamak pil ömrünün kısalmasına sebep olur.Ayrıca telefonunuzun 3G,edge,konum servisleri vb. ayarlarını kapatmanıza gerek yoktur.Saygılarımla.

********* '' TEKNİK EKİP '' *************

455 Mesaj
4 Ekim 2011; 0:10:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Iphone Teknik Servis

bilginize saygılar...

Arkadaşlar bu arkadaşımız size böyle bir yazı yazmış.Iphoneda tam şarz yapmamak pil ömrünün kısalmasına sebep olur.Ayrıca telefonunuzun 3G,edge,konum servisleri vb. ayarlarını kapatmanıza gerek yoktur.Saygılarımla.

********* '' TEKNİK EKİP '' *************

Nasil yai. Hocam ezber bozan bir mesaj attiniz farkinda misiiz.

348 Mesaj
17 Kasım 2011; 12:33:28 

arkadaşlar bitane çin malı şarj cihazım var. ios5.0.1 yüklü cihazda. %5den 1saatte %22 oldu. Sizce yavaş mı şarj etmiş. Adaptörden kaynaklanıyor olabilir mi. bana bi adaptör önerin iphonela tam uyumlu olsun şarj cihazları çok pahalı

C@do

126 Mesaj
22 Nisan 2012; 13:11:06 

Bilkomdan Almalısın

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 14 sa. 52 dk. kadarı kaldı.
22 Nisan 2012; 13:16:31 

full 3g kullanım ile 2 gün gidiyor

822 Mesaj
22 Nisan 2012; 13:52:04 

quote:

Orijinalden alıntı: prooge

iphonelar için böyle bir durum söz konusu degil çıkan haberler yeni ipad için birer söylenti idi ama apple bunu dogrulamadı. şarj konumunda iken sag üst köşede batarya simgesinde elektrik prizi işareti çıkana kadar bekletin. o işaret geldigin de tam dolu demektir.

822 Mesaj
22 Nisan 2012; 13:53:17 

full kullanım full parlaklık 7-8 saat wireless+ mesaj+ günde 1 saate yakın konusma sonuç gece yatarken tak sabah kalktıgında al. sorunsuz

126 Mesaj
23 Nisan 2012; 18:14:48 

quote:

Orijinalden alıntı: nizipliyim

full kullanım full parlaklık 7-8 saat wireless+ mesaj+ günde 1 saate yakın konusma sonuç gece yatarken tak sabah kalktıgında al. sorunsuz

Hocam full parlaklıkda nasıl 8 saat wifi ile internette dolanıyosun bu bana soçma geldi.

6879 Mesaj
23 Nisan 2012; 18:17:55 

Sabaha 06.30'da şarjdan alıyorum.
Akşam 17.00'a kadar iş yerindeyim.
17.00'a kadar 3G ve Hücresel veri hep açık.
Eve geldiğimde %55-60'larda oluyor.
iPhone 4'ün şarjından çok mennunum.
4S'lerin bu kadar uzun gitmiyor.

584 Mesaj
23 Nisan 2012; 19:06:27 

quote:

Orijinalden alıntı: danienn

Hocam full parlaklıkda nasıl 8 saat wifi ile internette dolanıyosun bu bana soçma geldi.

bence cook sacma fake...

HAYAT GÜZEL

584 Mesaj
23 Nisan 2012; 19:08:37 

quote:

Orijinalden alıntı: BWOM

full 3g kullanım ile 2 gün gidiyor

hocam apple bile cihazi ilk piyasaya sundugunda 3g acik hali 7 saat diyor... sen nasil 2 gun full kullaniyosun... sallamiyalim bence kendini kandirirsin..

HAYAT GÜZEL

2015 Mesaj
23 Nisan 2012; 20:20:15 

Full 3g-wifi acık, aydınlatma en parlakta, saatte 20dk kullanıyorum ( kitleyince şarj düsmüyor) 9 saat sonra %30-35 kalıyor. Konusma 5 dk yı geçmez. İos 5.1 jb yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

success produces success; just as money produces money

822 Mesaj
23 Nisan 2012; 20:30:10 

quote:

full parlaklık artı 8 saat wifi mi saçma geldi yoksa benim 8 saat wifi kullammam mı saçma geldi?

126 Mesaj
23 Nisan 2012; 20:41:56 

Full parlaklık + 8 saat wifi saçma değil imkansız. normal parlaklıklada anca 5-6 saat cihazını ve sürümünü yazarmısın ?

822 Mesaj
23 Nisan 2012; 23:47:05 

quote:

Full parlaklık + 8 saat wifi saçma değil imkansız. normal parlaklıklada anca 5-6 saat cihazını ve sürümünü yazarmısın ?

usta iphone 4 5.1 yazılım var jailbreak yok. simfree. yarın kullanım detaylarımı ss atarım.

126 Mesaj
23 Nisan 2012; 23:53:57 

Memnuniyetle bakarım. Yanlız Ben 4S kullanıcısıyım 4lerin 4S den şarj bakımından iyi olduğunu biliyorum orrdaki kullanım süreside sizi yanıltmasın kilidi aç kapa 1 dakka atıyo :D

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 14 sa. 52 dk. kadarı kaldı.
24 Nisan 2012; 0:00:31 

quote:

Orijinalden alıntı: cagakan7

hocam apple bile cihazi ilk piyasaya sundugunda 3g acik hali 7 saat diyor... sen nasil 2 gun full kullaniyosun... sallamiyalim bence kendini kandirirsin..

3g, push mail vs açık 2 gün gidiyor
yalan söylemeyi gerektirecek birşey yok

822 Mesaj
24 Nisan 2012; 0:48:26 

quote:

Memnuniyetle bakarım. Yanlız Ben 4S kullanıcısıyım 4lerin 4S den şarj bakımından iyi olduğunu biliyorum orrdaki kullanım süreside sizi yanıltmasın kilidi aç kapa 1 dakka atıyo :D

onu bilmiyorum üni okuyorum ve kampüs ün her yerinde wifi noktaları var yüzde yüz kapsama alanı var. sürekli baglı. derslerde kullanıyorum dersler 45 dakika oyundu instagram dı donanim forum du. wifi ile takılıyorum. parlaklık her zaman full dür kısık kullanmayı sevmiyorum. akşama kadar gitmesi normal bir durum. büyütülcek bir şey olmamalı

208 Mesaj
24 Nisan 2012; 6:57:58 

zaman acisindan bilmem ama imkanim varsa iphone u bilgisayrdan sarz ediyorum..daha uzun sure gidiyor priz sarzina gore...
bu arada hangisi dogruydu sarz?sarj?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1227 Mesaj
24 Nisan 2012; 12:34:43 

quote:

Orijinalden alıntı: dhemir

zaman acisindan bilmem ama imkanim varsa iphone u bilgisayrdan sarz ediyorum..daha uzun sure gidiyor priz sarzina gore...
bu arada hangisi dogruydu sarz?sarj?

Priz şarjına göre bilgisayar şarjının daha uzun gitmesi diye bir şey yoktur. Sanırım bilgisayarda çok daha fazla tuttuğundan telefonun tam şarj oluyor.
Doğrusu:şarj.

208 Mesaj
26 Nisan 2012; 9:01:05 

yani yorumunzdan cikarimim tlefon doldu gosterse bile priz sarjinda takili birakmak mi?
cunku en fazla 1 saat sonra doldu gosteriyor,orjinal ipad sarji iphone u?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1304 Mesaj
26 Nisan 2012; 9:08:04 

ipad yada iphone sarj aleti olmasi onemli degil sadece ipad sarj aleti daha hizli sarj eder o da verdigi akimdan kaynaklidir. %100 ve sembol de elektrik yerine priz e donduyse cikarin durmasinin bir geregi yoktur cunku cihaz sarji durdurur ve normal pilden yemeye baslar daha cabuk biter .

124 Mesaj
28 Nisan 2012; 19:57:34 

quote:

Orijinalden alıntı: nizipliyim

Aynen o kadar çok konuşma yok bende ama sabah 8 de okula giderken çıkıyorum gece saat 12-1 sıraları takıyorum kullanıma göre bazen %50 de şarja takıyorum bazen %10.

Sabah çıkar akşam tak en rahatı.3G Vireless açık parlaklık %80 civarı

13 Mesaj
28 Nisan 2012; 22:45:51 

bende de wireless 3g açık parlaklık üst seviyede 1 gün iyi gidiyor bazen ertesi gün öğleyin bitiyor. gece %40 larda takmayı istemediğim için öğlen takıyorum.

http://www.gezeglen.blogspot.com

114 Mesaj
30 Nisan 2012; 13:45:57 

Benim telefon anormal gün seçiyor resmen bacaksız bazen iki gün götürüyor (tabi edge de kapalı parlaklıkta ortada) bir günü her halikarda çıkarıyor. Başta dediğim anormal lafı ise işin dalgası

Pek yakında yeni Yönetmen ...

154 Mesaj
14 Mayıs 2012; 0:15:43 

Iphone 4, parlaklık %40-%50 arası, otomatik parlaklık açık, 3g ve wifi açık, kullanım 4-5saat arasında şarj %10a geliyor. Normal heralde

144 Mesaj
20 Mayıs 2012; 22:28:11 

ısınması normal mı?

Trabzonspor

584 Mesaj
20 Mayıs 2012; 22:32:41 

parlaklik %80 edge acik kullanim 7 saat bekleme 1 gun

HAYAT GÜZEL

6 Mesaj
30 Eylül 2012; 17:55:34 

Arkadaşlar benim Nokia N8 im var bu zamana kadar kullandığım telefonlar içerisinde şarjı en uzun gideni asla arka planda açık uygulama bırakmıyorum wirelles i blueetothu kullanmadığım zamanlarda sürekli kapalı mobil veri de dahil bunlar ile birlikte şarjım 4-5 güne kadar gidiyor bir sağlık personeliyim bu duru hastanede beni çok rahatlatıyor asla şarj sorunum olmadı çok kaliteli vede dayanıklı bir telefon iphone 4s almayı düşünüyorum fakat şarjı yukarıda okuduğum gibi ise çok nazik vede sıkıntılı diye söyleyebilirim beni zora sokabilir ama olsun tlfnuma iyi bakarım ;) keşke iphoneninde şarjı uzun gitseydi o kadar para bağlıyor millet sonuçta

492 Mesaj
20 Kasım 2012; 15:50:34 

Arkadaşlar normal bir 4s in tamamen şarjı bittikten sonra şarja takıldığı zaman yaklaşık kaç saatte dolması gerekir?

492 Mesaj
20 Kasım 2012; 18:39:27 

quote:

Orijinalden alıntı: 06_messi_06

Arkadaşlar normal bir 4s in tamamen şarjı bittikten sonra şarja takıldığı zaman yaklaşık kaç saatte dolması gerekir?

Yok mu cevap yazabilecek biri? Ne kadar sürede şarj oluyor sizin cihazlarınız?

6 Mesaj
14 Haziran 2013; 1:28:18 

Bu konuya ikinci kez cevap yazma olanağı bulduk çünkü bir iphone 4s aldım ve şarj durumu gerçekten sıkıntılı özlelikle müzik dinleyip internete de giriyorsanız ki şarjı baya sorun çıkarıyor en basitinden her gece şarja takmanızı gerektirecek bir telefon o kadarını söyleyebilirim internete yavaş giriyor bana kalırsa verdiğimiz parayı asla hak etmeyen bir ürün bluetooth bağlantı sorunu ve daha niceleri aynı şekilde ipad 2 kullanıyorum onda böyle bir şarj sorunu yok aslına bakarsak aksine çok daha uzun gidiyor inşallah ios 7 çıkarda bu şarj sorunuda inşallah ios 7 ile bir nebze belki daha da iyileştirilmiş olur ....

6 Mesaj
14 Haziran 2013; 1:30:33 

Yaklaşık olarak şarjı tamammen bittiğinde prize tkarsanız cihaz kendiliğinden açılır ve yaklaşık tahmini bir 2.5 saatte yüzde yüz olur fakata güvenmeyiniz ben en aşağı bir 6-8 saat şarjda bırakıyorum telefonumu ısınmıyor ve biraz daha uzun gidiyor

Bu mesajda bahsedilenler: melankolonya

158 Mesaj
14 Haziran 2013; 3:01:15 

3g edge kapalı olduğunda 2 kullanım ve 10 saatlik bekleme sonucu şarjım %100 den sadece %90 düştü gün önce. 3g edge açıkken %40 ile tamamladım günü

6983 Mesaj
14 Haziran 2013; 6:36:16 

quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaraarslan

Bu konuya ikinci kez cevap yazma olanağı bulduk çünkü bir iphone 4s aldım ve şarj durumu gerçekten sıkıntılı özlelikle müzik dinleyip internete de giriyorsanız ki şarjı baya sorun çıkarıyor en basitinden her gece şarja takmanızı gerektirecek bir telefon o kadarını söyleyebilirim internete yavaş giriyor bana kalırsa verdiğimiz parayı asla hak etmeyen bir ürün bluetooth bağlantı sorunu ve daha niceleri aynı şekilde ipad 2 kullanıyorum onda böyle bir şarj sorunu yok aslına bakarsak aksine çok daha uzun gidiyor inşallah ios 7 çıkarda bu şarj sorunuda inşallah ios 7 ile bir nebze belki daha da iyileştirilmiş olur ....

Her gece şarja takana kadar telefon idare ediyosa şükret. Ben günde en az 2 kere şarj ediyorum bazen 3 oluyo. Memnunum.

1892 Mesaj
14 Haziran 2013; 15:50:05 

quote:

Orijinalden alıntı: ozanerkan

3g edge kapalı olduğunda 2 kullanım ve 10 saatlik bekleme sonucu şarjım %100 den sadece %90 düştü gün önce. 3g edge açıkken %40 ile tamamladım günü

Akşamı edemiyorum ben 3g de edge de açık ekranda parlak iyi şekilde

Hayatı yakalamak için bugün ne yaptın?

672 Mesaj