IPHONE 4 GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA
45 Cevap30947 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

441 Mesaj
25 Eylül 2010; 15:15:53 

beyler burada turkcell de 1500 TL ye 10 taksit satıyorlar ...

sizce almalıyım .?? en bütük sorunum

GÖRÜNTÜLÜ KUNUŞMA .. yokmuş varmışta iphoneyi arıyormuş ..

Bu yazılımsal mıdır ileride yazılımla düzelebilir mi ..

Yeni yazılımlarda bunun da olacağı ile ilgili söylenti var mı ???

HEMEN ALMAM LAZIM STOK BİTMEK ÜZERE

3554 Mesaj
25 Eylül 2010; 15:22:19 

sadece görüntülü konuşmak için iphone alacaksan, alma..

iphone'u "kullanmak" için alacaksan hemen al bekleme..

GALATASARAY MANCHESTER UNITED

331 Mesaj
25 Eylül 2010; 15:32:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

beyler burada turkcell de 1500 TL ye 10 taksit satıyorlar ...

sizce almalıyım .?? en bütük sorunum

GÖRÜNTÜLÜ KUNUŞMA .. yokmuş varmışta iphoneyi arıyormuş ..

Bu yazılımsal mıdır ileride yazılımla düzelebilir mi ..

Yeni yazılımlarda bunun da olacağı ile ilgili söylenti var mı ???

HEMEN ALMAM LAZIM STOK BİTMEK ÜZERE

burada dediğin yer neresi? 1500 çok iyi fiyat.
2011'de diğer tüm telefonlarla görüntülü görüşme özelliği resmi olarak eklenecek.

4466 Mesaj
25 Eylül 2010; 16:05:28 

Neresi orası

441 Mesaj
25 Eylül 2010; 18:07:42 

quote:

Orijinalden alıntı: iphone4freak

2011'de diğer tüm telefonlarla görüntülü görüşme özelliği resmi olarak eklenecek.

burası dediğim normal bir TİM turkcel ..
abi alacaksan 1500 lirayı 10 taksite bölelim dedi ben kabul etmedim.. ACABA ALSAM MI ÇOK MU UCUZ ???
görüntülü konuşma yok diye ..

2011 de ipoheneye yazılımına bir ekleme mi yapacak bu konu kesin ise hemen alayım... ????
KAYNAK VAR MI ???
beyle ben sırf görüntülü konuşma var diye GALAXY alacağım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghaneli -- 25 Eylül 2010; 18:09:27 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Eylül 2010; 18:14:38 

Dun sordum bunu ben foruma. Goruntulu konusma suan sadece iphone4lerle var ancak jb ile tum herkesle goruntulu konusma yapilabiliyormus. Zaten onceden de varmis bu. Kaynak da atmisti hatta arkadas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

441 Mesaj
25 Eylül 2010; 18:25:18 

quote:

Orijinalden alıntı: NiHilistt

Dun sordum bunu ben foruma. Goruntulu konusma suan sadece iphone4lerle var ancak jb ile tum herkesle goruntulu konusma yapilabiliyormus. Zaten onceden de varmis bu. Kaynak da atmisti hatta arkadas

kullanıcı olarak GPS inden memnunmusun .. GPS programı uyduya bağlanan tarzdan mı ? Programının adı ne ?

588 Mesaj
25 Eylül 2010; 18:41:06 

burası dediğim normal bir TİM turkcel .. derken hangi il,ilçe??
quote:

burası dediğim normal bir TİM turkcel ..
abi alacaksan 1500 lirayı 10 taksite bölelim dedi ben kabul etmedim.. ACABA ALSAM MI ÇOK MU UCUZ ???
görüntülü konuşma yok diye ..

2011 de ipoheneye yazılımına bir ekleme mi yapacak bu konu kesin ise hemen alayım... ????
KAYNAK VAR MI ???
beyle ben sırf görüntülü konuşma var diye GALAXY alacağım ..

Bir şeyden hoşlanmıyorsan, onu değiştir; değiştiremiyorsan da, ona bakış açını değiştir..

Mary Engelbreit

Uzaklaştırılmış
25 Eylül 2010; 19:08:36 

Bu arada gps igo my way evet memnunum uydudan baglaniyorum
Goruntulu konusma icin de programin adi fring. 3g uzerinden herkesle konusabilirsin

441 Mesaj
25 Eylül 2010; 19:44:06 

kontratsız 1580 TL 10 taksit TİM de ..

441 Mesaj
25 Eylül 2010; 19:46:23 

3G üzerinden olmasaydı hemen alınırdı ?

1692 Mesaj
25 Eylül 2010; 19:47:57 

Görüntülü konuşma Fring uygulaması ile de yapılabiliyor. JB yapmanıza gerek yok. İsteyen fring uygulamasını iphone4 e eklesin. Benim account name kaanaslan. Ekleyin deneyelim :) Şu anda online ım...

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü

Intel Core i7 3930K @ 4.4 MHZ | Asus Rampage IV Extreme Anakart | Asus 690 GTX Ekran Kartı | 16GB Gskill 4x4GB 2133 MHZ Quad Channel Ram | Corsair 2x240GB Raid 0 SSD FORCE GT | Philips DVD RW | Thermaltake 10 GT Kasa | Corsair 750W PSU | 27" DELL U2711 | Logitech G930 Wireless Headset | Razer Blackwidow Ultimate Klavye | Razer Mamba 4G Mouse | Steelseries MousePad

441 Mesaj
25 Eylül 2010; 19:58:00 

baksanıza aklıma ne geldi ..

zaten görünütlü konuşma için 3G lazım değilmi .. yani ormal aramayı 3G üzerinden yapıyor..
yani fring uygulamsını yüklediğimiz de herkesi oradan arabileceğiz ... mantık doğrumu ...
fring karşı tarafta yüklenmiş olması gerekmi

78 Mesaj
25 Eylül 2010; 19:59:10 

quote:

kontratsız 1580 TL 10 taksit TİM de ..

Nerdeki TİM bu? adres ve tel rica edebilir miyim?

441 Mesaj
25 Eylül 2010; 20:01:53 

quote:

Orijinalden alıntı: iphone4freak

kaynak buladık

1692 Mesaj
25 Eylül 2010; 20:08:48 

quote:

baksanıza aklıma ne geldi ..

zaten görünütlü konuşma için 3G lazım değilmi .. yani ormal aramayı 3G üzerinden yapıyor..
yani fring uygulamsını yüklediğimiz de herkesi oradan arabileceğiz ... mantık doğrumu ...
fring karşı tarafta yüklenmiş olması gerekmi

fring ile normal skype tan arıyor gibi arıyoruz. Normal telefon aramasıyla hiçbir alakası yok. Direk 3G üzerinden internet kullanarak konuşma oluyor. Ve tabi ki her iki tarafta da fring olmalı. Dediğim gibi denemek isteyen arkadaş olursa beni ekleyebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwain -- 25 Eylül 2010; 20:11:43 >

Intel Core i7 3930K @ 4.4 MHZ | Asus Rampage IV Extreme Anakart | Asus 690 GTX Ekran Kartı | 16GB Gskill 4x4GB 2133 MHZ Quad Channel Ram | Corsair 2x240GB Raid 0 SSD FORCE GT | Philips DVD RW | Thermaltake 10 GT Kasa | Corsair 750W PSU | 27" DELL U2711 | Logitech G930 Wireless Headset | Razer Blackwidow Ultimate Klavye | Razer Mamba 4G Mouse | Steelseries MousePad

38 Mesaj
27 Eylül 2010; 1:20:06 

arkadaslar görüntülü konusmayı vodafone uzerinden 3g ile yapamayacakmıyız? yani ben brini ara dedigimde video araması diye arayamayacak mıyım????
iphone yine lüzumsuz bi iş yaparak face time diye bi icat cıkarmıs

1692 Mesaj
27 Eylül 2010; 11:07:56 

Ya başka tanıdığım da yok henüz iphone 4 almış olan :) Birisi eklesin fring uygulamasına da deneyelim şu görüntülü konuşmayı :)

kaanaslan benim kullanıcı adım.

2195 Mesaj
27 Eylül 2010; 11:46:29 

quote:

Orijinalden alıntı: hknhakan

arkadaslar görüntülü konusmayı vodafone uzerinden 3g ile yapamayacakmıyız? yani ben brini ara dedigimde video araması diye arayamayacak mıyım????
iphone yine lüzumsuz bi iş yaparak face time diye bi icat cıkarmıs

hayır maalesef nokialardaki gibi video araması seçeneği yok. onun yerine FaceTime var oda sadece iphone4ler arası görüştürebiliyor. JB yapınca 3G üzerindende arayabilirsiniz.

473 Mesaj
27 Eylül 2010; 13:42:51 

şu 1500 10 taksit yapan tim neresi gidip alayım bi tane.. hiç bir tim kontratsız vermiyor.. butun gelen iphonelar kontratlı olarak sisteme tanıtıldıgı için kontratsız veremiyoruz diyorlar

Eralp TEREM

Uzaklaştırılmış
27 Eylül 2010; 13:47:11 

quote:

Orijinalden alıntı: prooge

hayır maalesef nokialardaki gibi video araması seçeneği yok. onun yerine FaceTime var oda sadece iphone4ler arası görüştürebiliyor. JB yapınca 3G üzerindende arayabilirsiniz.

Hocam peki jb yaptik diyelimki. Mesela ben 3g uzerinden baska telefonlarla goruntulu konusma yapabilicez mi? Yani illa ki iphone 4 mu olmasi lazim karsidaki insanda da?

110 Mesaj
27 Eylül 2010; 13:58:04 

Arkadaşlar yükleyin skype konuşun görüntülü bu kadar basit...

235 Mesaj
27 Eylül 2010; 14:05:23 

Benimde anlamadığım iphone 4 donanımsal olarak görüntülü konuşmaya uygun,ama apple izin vermiyor vallahi anlamıyorum neden,biraz salak yerine konulduğumuzu hissediyorum,para veriyorsun ama apple ne isterse onu yapmak zorundasın!!

1972 Mesaj
27 Eylül 2010; 14:10:49 

hocam jb ciksin my3g isimli programla goruntulu arama yapa bilirsiniz istediginiz telefonla

PSN : KRML_KNN

235 Mesaj
27 Eylül 2010; 14:17:18 

İyi de bu bizim apple tarafından salak yerine konduğumuz gerçeğini değiştirmezki :)

110 Mesaj
27 Eylül 2010; 14:22:59 

quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN
hocam jb ciksin my3g isimli programla goruntulu arama yapa bilirsiniz istediginiz telefonla

My3g programi ile iphone dan iphone a 3g uzerinden(normalde sadece wife ile) goruntulu gorusme yapmak icin kullanilan bir programdir. Diger marka telefonlar ile gorusmeyi saglamaz.

Bilginize.

50 Mesaj
27 Eylül 2010; 14:26:01 

iPhone 4 ve yeni nesil ipod touch lar üzerinde bulunan kamera ile şu an piyasada bulunan diğer cep telefonlarını aramak mümkün değil (jb hariç) Zaten teknik olarak da mümkün değil. sahip olduğu görüntülü görüşme özelliği o kadar kaliteli ki, bant genişliği yetmez. sadece wifi üzerinden kaldırabiliyor. bu salak yerine koyulmak olarak yorumlanamaz. eğer öyle olsaydı, teknoloji gelişmezdi. yıllar önce ilk webcam ler çıktığı zaman apple ichat çıkarttı. sadece macintosh lar arasında görüşülebiliyordu çünkü anormal kaliteliydi. yıllar geçti (yaklaşık 6-7 yıl) hala ichat gibi kaliteli webcam görüntüsü elde edilemedi. facetime da öyle, yakında teknoloji facetime a uyacak. merak etmeyin :) apple kullananlar sadece birkaç yıl daha ileriden yaşıyorlar bu durumu

235 Mesaj
27 Eylül 2010; 14:30:22 

Arkadaşım tam yanlış biliyorsun fring adlı programla 3g üzerinden arayabiliyorsun jb yaparsan zaten herkesi arayabiliyorsun,teknik olarak mümkün apple ın işine gelmiyor!!

50 Mesaj
27 Eylül 2010; 14:36:07 

evet. fring 1.3 mp lik görüntüyü 3g için optimize ederek standart vga çözünürlüğünde iletiyor. iphone 4 ün ön kamerası ile çekilen 1.3 mp görüntüyü karşıya 3g ile iletmeye çalışırsanız muhtemelen saniyede 5 kare ya görebilirsiniz ya da göremezsiniz. jb ile yapılan da yine aynı mantık. facetime çok farklı bir sistem. lütfen iki adet mac arasında ichat i deneyin. ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. saygılar.

50 Mesaj
27 Eylül 2010; 14:41:13 

Ayrıca, apple bir şey yapmaya çalışıyor. görüntülü görüşme yaptıysanız bilirsiniz. hele hele vodafone gibi hatlar ile konuşurken karşıdaki kişinin kim olduğunu bile görmek zorlaşabiliyor. (samsung wawe ile denedim) hatta ses geç gidiyor vs. Apple ın amacı kısaca şu, ya iyi olsun, ya da olmasın. eski 3g lerde de ön kameranın çıkmamasının sebebi buydu. hatırlarsanız 2007 de ttnetin ortalama hızı türkiye genelinde 512 idi. şu an ortalaması 4megabit! o günlerde face time ile bile olsa görüntülü görüşme zor olurdu. bugün neredeyse her yerde genişbant internet kullanmak mümkün. bir iki sene sonra ise ülkemizde de ortalama internet hızı 50 mbit olduğunda emin olunuz ki Apple çok daha farklı bir yöntem ile görüşme sağlatacak. ben bunu şu anda hayal dahi edemiyorum.

dün face time denedik. lütfen konu hakkında olumlu olumsuz mesaj yazmadan önce face time ı deneyin (iki iphone 4 arasında) ardından samsung galaksy yada bildiğiniz en iyi 3 g li telefon ile 3g üzerinden görüntülü görüşmeyi deneyip kıyaslayın. sanırım bana hak vereceksiniz.

1614 Mesaj
27 Eylül 2010; 14:41:52 

Tabi canim, zaten her dakikamiz goruntulu gorusme ile geciyor. 3G kullanimina baslayali 1 yildan fazla oldu; hmm, dur bakim kac defa goruntulu gorusme yapmisim .. hmm evet , hic .. ne kadar ihtiyac duydum buna peki .. o da hic .. donup dolasip iki noktaya geliyor iphoneda konusmalar. pardon simdi 3 oldu .. neden flash yok , neden goruntulu gorusme yok , neden antern sorunu var .. bu 3 noktayi kafaniza takiyorsaniz almayin telefonu. kimse silah zoru ile almiyor bu telefonu ..

50 Mesaj
27 Eylül 2010; 14:44:25 

quote:

Orijinalden alıntı: alimakkaya

Tabi canim, zaten her dakikamiz goruntulu gorusme ile geciyor. 3G kullanimina baslayali 1 yildan fazla oldu; hmm, dur bakim kac defa goruntulu gorusme yapmisim .. hmm evet , hic .. ne kadar ihtiyac duydum buna peki .. o da hic .. donup dolasip iki noktaya geliyor iphoneda konusmalar. pardon simdi 3 oldu .. neden flash yok , neden goruntulu gorusme yok , neden antern sorunu var .. bu 3 noktayi kafaniza takiyorsaniz almayin telefonu. kimse silah zoru ile almiyor bu telefonu ..

+1907

110 Mesaj
27 Eylül 2010; 15:06:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Umitakbal
Arkadaşım tam yanlış biliyorsun fring adlı programla 3g üzerinden arayabiliyorsun jb yaparsan zaten herkesi arayabiliyorsun,teknik olarak mümkün apple ın işine gelmiyor!!

Tum telefonlar ile gorusme yapilacagi belirtilmis. Benim bildigim o tum telefonlar dada fring yuklu olmasi gerekiyor. Ben my3g kullaniyorum. Ayrica yukaridaki yazilanlara tamamen katiliyorum. Lutfen normal telefonlar ile yaptiginiz goruntulu konusma ile iphondan yaptiginiz konusmayi asla kiyaslamayin. Esim i
Amerikada ve iphone 4 den goruntulu konusma yaptim yaklasik bir saat. En ufak bir takilma ve donma soz konusu degil. Gorusme sirasinda her iki telefonuda ucak moduna aldik ne olur ne olaz diye. Sorunsuz ve cok guzel bir olay.

235 Mesaj
27 Eylül 2010; 15:34:21 

Valla siz ne kadar savunsanızda kendi düşünceleriniz bende galaxy s eşimde iphone 4 var ,ve de görüntülü konuşamıyoruz iphone yüzünden,böyle saçmalık görmedim,valla bana göre bunların hepsi bahane yok iphone un teklonojisi fazla geliyor yok diğer telefonlar kaldırmıyor,kaldırmıyorsa iphone a ön kameraya ayar koyarsın isteyen vga görüşür isteyen 1,3 mp!! Demedi demeyin bundan 1,5 sene sonra iphoone 5 görüntülü konuşma ile geldiğinde iphone 4 ede ios la beraber serbest bırakır bu apple ,haa olan nemi olur bizim gibiler parasını ödeyip 1,5 yıl boşa kullanamazlar!!

1614 Mesaj
27 Eylül 2010; 16:02:16 

Teknoljisi fazla gelmek, kaldirmaka diye birsey kim soyledi ise halt etmis. Yok oyle bisi , adamlar koymak istemiyor, koymuyorlar, illa lazimsa goruntulu gorusme uzak durun, ne zaman gelecegi belli degil . bakarsiniz 4.2 de adamlar koyarlar, bakarsiniz 10 sene sonra neden goruntulu gorusme yok diye halen daha konusuluyor olur. ihtiyacini belirle, ona gore urun al.

2 yil sonra serbest birakir diye bir durum da yok; yani aslinda var da adamlar yasakliyor diye bir olay degil. adamlar yazilimsal olarak gelistirmediler daha, yada henuz gelistirilme asamasinda, hepsi bu. PC alip da microsoftun 2 yil sonra cikartacagi isletim sisteminin saglayacagi olanaklardan bu 2 yil yararlanamayacagim diye dert etmeye benziyor bu .

304 Mesaj
28 Eylül 2010; 2:16:26 

normal görüntülü arama yapan varmı ?

sonuç ?

5779 Mesaj
28 Eylül 2010; 13:38:55 

Şunu ifone diye okumayı kesermisin.
Türkçede yabancı kelimelere getirilen ekler okunuşuna göre ses alır.

Soruna gelirsek:Jb ile mümkün

235 Mesaj
28 Eylül 2010; 13:58:56 

Bir çok telefonda standart olan bir şeyin 1500-2000 tl lik mucize alet diye tabir edilen cihazda olmamasından bahsediliyor,yeni bir teknolojiden değil,bu da apple ın bencilliği.. Sen okadar para vereceksin zaten 2-3 yıldır standart olan bir hizmetten yararlanamayacaksın,sıkıntı burada!!

4 Mesaj
2 Ekim 2010; 6:11:24 

merhaba.iphone da yeniyim.jb dediğiniz nedir tam olarak?appstoredan facetime dışında görüntülü görüşme yapmak için hangi programı indirmeliyim? yardımcı olursanız sevinirim.

4 Mesaj
2 Ekim 2010; 6:20:13 

merhaba.iphone da yeniyim.jb dediğiniz nedir tam olarak?appstoredan facetime dışında görüntülü görüşme yapmak için hangi programı indirmeliyim? yardımcı olursanız sevinirim.

1617 Mesaj
2 Ekim 2010; 8:48:01 

Çok ilginç, tartışılan mesele çok komik ve basit geldi arkadaşlar. iPhone'dan bahsediyoruz.. En baştaki bir arkadaşın da dediği gibi sırf bunun için alınacaksa hiç alınmasın bu teknoluji harikası cihaz..
Görüntülü konışma mevzuuysa Face Time ile yapılabiliyor yalnız şimdilik wi-fi üzerinden bilgilerinize..

2013 VW Golf 7 1.4 ACT DSG
U Led BiXenon Farlar ve Led gündüz farları,
Discover Pro Radyo Navigasyon sistemi, Panoramik Açılır Cam Tavan,Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Park Kamerası,Sürüş profili seçme,
Spor süspansiyon

467 Mesaj
2 Ekim 2010; 11:05:38 

valla herkez bir şeyi gözden kaçırmış arkadaşa 4-5 defa soruyorlar nerde satılıyor diye bu fiyata kendisi adres vermiyor cevap: TİM koptum yaaaaa sabah sabah iyi güldüm arkadaş çoktan aldı sanırım cihazı

4 Mesaj
2 Ekim 2010; 15:20:16 

Ben de görüşmenin sadece wifi üzerinden olduğunu biliyordum ama yukarıda bi arkadaşımız 3g programı indirdiğini ve heryerden görüşme yapabildiğini yazmış.bi de jp diye bişey dolanıyor forumda,onu da anlamadım.

11759 Mesaj
2 Ekim 2010; 15:48:52 

quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar
Çok ilginç, tartışılan mesele çok komik ve basit geldi arkadaşlar. iPhone'dan bahsediyoruz.. En baştaki bir arkadaşın da dediği gibi sırf bunun için alınacaksa hiç alınmasın bu teknoluji harikası cihaz..
Görüntülü konışma mevzuuysa Face Time ile yapılabiliyor yalnız şimdilik wi-fi üzerinden bilgilerinize..

Iyi de ne alaka ki 3g den olmuyor da 2 iphone arası wifi üzerinden oluyor. Hatta 2 cihaz arası 3g den bile olmaması durumu varsa o da saçma.
Bence gerçek özgür 3g görüşme yeni i4 te olacak bekliyorm ben onu

201 Mesaj
11 Aralık 2010; 19:12:53 

yahoo ile pc - ipod la görüşme yaptım demin.
ama 2 hesabında yahoo olmaı lazım sanırım. msn e de gelir yakında umarım.

1 Mesaj
23 Aralık 2010; 9:17:49 

Yav arkadaşlar. Iphone4 ile ilgili yazıları okudum, bir arkadaş teknolojide 4-5 yıl öncesinde olduğunu söyledi tel için, eee üretilen ABD de halen teknolojinin gerisindemide oradada 3G üzerinden görüşme yapılmıyor. Acaba yapılıyorda bizmi bilmiyoruz!!!!

hakikat;bir gizli sırdır
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.639