Şimdi Ara

Acer yeni oyuncu bilgisayarı Aspire G5900 Predator'u satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
5.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Acer yeni oyuncu bilgisayarı Aspire G5900 Predator'u Avrupa'da satışa sunuyor. Intel platformunu kullanan yeni bilgisayar, tercihe bağlı olarak LGA1156 formundaki Core i5 ve Core i7 işlemcilerle konfigüre edilebiliyor. Siyah ve Turuncu rengin kullanıldığı agresif kasa tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken sistem, 8TB'a kadar depolama alanı sunabiliyor.

Ekran kartı tercihinin Nvidia çözümlerinden yana kullanıldığı sistemde GeForce GTX 460 ve üzeri modellere yer verildiği belirtiliyor. Standart olarak DVD yazıcı ile gelen ve opsiyonel olarak Blu-ray sürücü seçeneğine de sahip olan Aspire G5900 Predator'de, çoklu ortan dosyalarının yönetimi için Arcade Deluxe 4.0 yazılımı da birlikte sunuluyor.

8GB'a kadar bellek desteği sunan Acer Predator G5900, 999 Avro'dan başlayan fiyatlarla 15 Ekim'de satışa sunulacak.

• dandik bence
  • ya çok alanegirli benim için ama liseli gamer lar seve bilir insanın yaşı ilerledimi daha ağır şeyler seviyor sanki ne biliyim kasa dedin mi lianli sanki :)
  • isim ofsayt başta :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: spaydix

dandik bence

casperdan iyidir...Casperda 5850 li sistem 4000bin tlfull oyuncu kasası diye geçiyo
  • çok satar bu kasa
  • burdan bakınca kasada tek egzoz fan varmıs gibi duruyor bari 1 2 fan taksalarmıs saga sola
  • Acer rengini buldu. Turuncu-siyah:) süper!

Tasarım olarak yan kapaktaki kesimler çok hoşuma gitti + dvd writer'ın yanındaki aparat ilgimi çekti. Fena değil ya.
  • İsim superde Kasa ofside bence :=)
  • bu ürünü sattırıcak tek şey kasasının güzel olması ve fiyatın uçuk olmaması.diğer türlü herkes kafasına göre sistem toplayabiliyor.
  • Bence güzel hiç olmassa Acer diğer markalar gibi 3 liralık malı 5 e satmıyor. Sağlam ürünler sunuyor. Kasa hiçte liseli gamer gibi durmuyor sade renkler ve agresif işte pavyon ışıklı kasa değil.
  • fiyat uygunsa alına bilir yoksa az çok donanımdan anlayan kişi bundan daha iyisini toplaya bilir kasa görünümü güzel sayılır çok da gösterişli değil NZX derim başka şey demem kasada...
  • basetbol topuna benzemiş , NBA için çıkartsalarmış daha çok uyar
  • kasa tasarım güzel
  • Acer in ürünlerini hic sevmiyorum cok uyduruk geliyor bana is yerinde bes on tane acer bilgisayar var surekli problem cıkarıyor. dell in 2003 modeli bile acer ın 2010 modelinden daha sorunsuz ve daha performanslı calısıyor
  • kasada sadece gösteriş var.. kullanım ve ergonomi pek iyi gözükmüyor ama.. havalandırma vs. vasat gibi... (gibi)
  • bence kasayı kendin toplayacan şekil ürünlerle donatacan ayrıca lian li dragonlord dan şaşmam ben k 56 modelini kullanıyorum ama bu ilandaki kasayı alacağıma bunu alırdım vatan a gelmişti bir ara ama alamamıştım parasızlık işte...!http://www.donanimhaber.com/tm.asp?m=31483969
  • Kasa Acer için yeterli
  • donanım toplanabilir ama tasarıma önem verenler için bence idael. özellikle dvd writer ve kapakta kesimlerle oldukçe şık ayrıca çokta heybetli buldum.
  • Fazla genç işi...
    Kanı kaynayan gençler almalı bunları...
    Biz gibi sadeliğe doğru yönelenlere fazla.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.