Şimdi Ara

Enslaved'in Demosu Xbox Live'e de Vurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

enslaved

Enslaved'in bir süredir PSN'de demosu bulunuyordu. Xbox Live'e ise yakında geleceği söylenen demonun, şu anda indirilebilir durumda olduğu belirtildi.

Oyunun ilk bölümünden oluşan demoda, ana karakter olan Monkey'in bir köle gemisinden kaçışına şahit oluyoruz. Ninja Theory'nin geliştirdiği Enslaved, ünlü Çin romanı 'Journey to the West'den esinleniyor. Oyun 8 Ekim'de Xbox 360 ve PS3'e çıkışını yapacak. 

Demoyu deneyeniniz var mı?

• UK live da yok demo şuan.
  • Demoyu geçen hafta falan PSN'de denemiştim. Beklentilerimin çok üstünde çıktı. Zaten Heavenly Sword'dan yüksek bir not almışlardı benden. Anlaşılan yine aynısı olacak. Dövüş sistemi çok eğlenceli, görseller ve sunum da çok başarılı. Tabi daha sadece sopayla takıldık ama ilerde eminim çok daha fazla silaha sahip oluruz ki demo sonundaki videoda gözüküyor neler olacağı. Merakla bekliyoruz.
  • Demoyu oynadım yok böyle birşey mükemmel olmuş ne zamandır böyle kaliteli bir yapım gelmiyordu ben japon yapımcıların yaptığı oyunların çoğunu beğenmem ama bu nasıl olmuşsa çok güzel olmuş.
  • demoda kontrollerde bir güdüklük var UE3 te artık daha iyisini sunamıyor göründüğü kadarıyla ama enazından ilk bölümün tasarımı güzelmiş umarım oyunun tamamına yayılır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.