Şimdi Ara

Lada Samara Önerirmisiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Lada Samara Bakıyorum Bu Aralar Fiyatı Uygun Duyduğuma Göre Parçası Ucuz Ve Sağlam.3000 liraya yakın bir param var.Bu kışı en azından çıkarmayı düşünüyorum.Kullananlar bilenler bilgisi olan arkadaşlar Yardımınıza ihtiyacım var.Yakıtı,Kullanımı,Sorunları Hakkında Yardımcı olurmusunuz ?

• en güzeli senin olmasıdır.zaten.
    az olsun öz olsun benim olsun demişler.
    ama tabii fiyat düştükçe temiz araba bulmak zorlaşabilir.
    ama tabi.km'den çok arabanın diriliği önemli..
    temiz diri.bir araba bulabilirsen _ bulmuşsan. al derim.yoksa acele etme..

almak için araba alma.
  • Vuruğu çarığı olmayan bir samara bulursan işini görür
  • Muayeneden yeni geçmiş bir tane bulursan al..
    Yalnız kısa zamanda satmayı düşünüyorsan tavsiye etmem..
  • en kötü 10 ay binmeyi düşünüyorum.zaten unsur olarak en önce borcu olup olmadığına ve muaynesinin ne zaman bittiğine bakıyorum.burdaki arkadaslarımda serce bak daha cabul elden cıkarırsın dıyor ama
  • bütçen dahilinde temizini bulabilirsen renault 9 derim...
    hem daha iyi araç hemde daha kolay satılır...
  • güncel
  • http://forum.donanimhaber.com/m_43097254/tm.htm

Bu konudaki Deep DEBRİS nikli arkadaşımızın yorumlarını okumanı tavsiye ederim ... Bizler hayran kaldık...

Edit : Deep DEBRİS izninizle...
  • hararet sorunu olan bir araçtır
  • Antalya bölgesinde hararet sıkıntısı olabilr tek cekındıgım konu buydu aslında.deep debris in yazısını okumustum.gercekten cok guzel anlatmıs.Birde Ortalıkta bir çok satılık lada samara var.acaba elden cıkarması bu kadar zormu yoksa piyasada gercekten cok fazla lada samara mı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzZy07

Antalya bölgesinde hararet sıkıntısı olabilr tek cekındıgım konu buydu aslında.deep debris in yazısını okumustum.gercekten cok guzel anlatmıs.Birde Ortalıkta bir çok satılık lada samara var.acaba elden cıkarması bu kadar zormu yoksa piyasada gercekten cok fazla lada samara mı var ?

lada samara üst üste 5 yıl en çok satılan ithal otomobil olmuştu.
    piyasada fazla olması normal'dir.

arkadaşa gelince temiz bir samara bulursan bence hiç kaçırma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trike

bütçen dahilinde temizini bulabilirsen renault 9 derim...
    hem daha iyi araç hemde daha kolay satılır...

hemen başka yerlere çekmeyin konuyu adam 3.000 tl param var diyor renault 9 temiz bişe baksa en az 7 bin.

dostum lada alıcaksanda 90 yada 91 model al.hakiki rus malıdır.en çok onlar tutuldu.ladanın parçası ucuzdur,çok çok az yakar ama satarken zorlanırsın.sürüş zevki desen "0". sanki kütüğün üstüne binmiş gidiyormuşsun gibi hissediyorsun o arabayı sürünce.karar sana kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzman0042

http://forum.donanimhaber.com/m_43097254/tm.htm

Bu konudaki Deep DEBRİS nikli arkadaşımızın yorumlarını okumanı tavsiye ederim ... Bizler hayran kaldık...

Ne demek tabi ki link verebilirsiniz kopyalayıp yapıştırabilirsiniz de.

Antalya Aksekiliyim belekte manavgatta bulunduk İzmirin nemli sıcağını Manisanın nemli ve kurak sert samyeli sıcağında kullanılmış olan 93 samara NİYE YAHUU NİYE

Hararet yapmaz yapar diyorlar benimki yapmıyor arkadaş yapmıyor işte napcaz, çünkü ben bakıyorum antifiriz ne kadar var diye ne zaman mı bakıom kaputu açma ihtiyacı duyunca Elektronikçiyim biraz uğraşla su miktarı için sensör bağlayıp içeriden suyun azaldığınıda takip edebilirim 5 lira tutmaz maliyeti,

arkadaş 3000 bine sorunsuz lada bulamazsın 4000 dersen sıkışmışına bağlı bulursun başında ağrımaz. 3000 ne bulduğum aracın motor güzeldir ama kazalısa yolda teker değil şase sekiz çizdirir.

biraz sıkıştır kendini 4000 bine al samaranı rahat et boşver lakara lukara forumlardaki asılsız fotokopileri

4000 bine araç alıoon ne konforu bekliyon allahtan kuldan utan yine yazdıracaksınız bana sayfalarca yahuuu

ben 20 yaşına yeni girmiş bi vatandaşım 1 yıllık araç tecrübem yok 10 yıllık tecrübesi olan abilerim nasıl böyle absürtçe yazıyor anamıyorumm anaaaa

7 LİRAYA ford eskorta bin DOĞAN YERİNE konfor dersen daha ne diiim reno 9 diyosun kaç kişiyi virajlarda tarlayaya sebze yapmış doğan diyorsunuz sanayiiylee dost hayatı kurup yengeye vurdurtursunuz kendinizi

SAMARA ARKADAŞ 6000 BİNE MÜKEMMEL 1500İ ENJEKSİYONLUSU 6 7 YAŞINDA 4000 5000 BİNE 95 ŞAĞISI YUKARISI TEMİZ 1500S İ AL keyfine bak gerisi yalan park ederken sert direksiyon şehir içinde sorunsuz çift elle kullandığımı bilmem şehrin içinde uzun yolda 2000 den sonraki otomobillerde çok hissedilen araç uzarken sertleşen direksiyon BENİM 93 SAMARAMDA ORJİNALDEN VAR NASIL oluyor anlatın bana cahilliğimi kabul edeyim samara laf atmayın kullanıcılığınıza bakın

doğana ilk bindiğimde yaşadığım rezaleti kimse benden daha ii anlamaz arabayı kaldıramıyorum arkadaş 10 kere marş bastım yook ilk defa öğrencem sanki meğersem gaz pedalina benim ladada passadı kovaladığım derecede basmazmasamda epey yüklenmem gerekiyormuş her dur kalkta 1 atacakmışım teker durmasa bile 1 atmam gerekiyomuş ki arkadan çeker olduğu için çok yakmasın filan peh peh ppeh çok baraca bindim 4 6 arası samara 13 e corolla 16 ya cıvıc çoook zengin olursam c180 ızgaradan yıldızlı BEAAA

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeP DeBRiS

quote:

Antalya Aksekiliyim belekte manavgatta bulunduk İzmirin nemli sıcağını Manisanın nemli ve kurak sert samyeli sıcağında kullanılmış olan 93 samara NİYE YAHUU NİYE

emek vermişsin ama bir de türkçe konuşsan ve devrik cümleleri azaltsan daha faydalı olabilirdi.

genede uğraşmışsın ama tebrikler.

Hararet yapmaz yapar diyorlar benimki yapmıyor arkadaş yapmıyor işte napcaz, çünkü ben bakıyorum antifiriz ne kadar var diye ne zaman mı bakıom kaputu açma ihtiyacı duyunca Elektronikçiyim biraz uğraşla su miktarı için sensör bağlayıp içeriden suyun azaldığınıda takip edebilirim 5 lira tutmaz maliyeti,

arkadaş 3000 bine sorunsuz lada bulamazsın 4000 dersen sıkışmışına bağlı bulursun başında ağrımaz. 3000 ne bulduğum aracın motor güzeldir ama kazalısa yolda teker değil şase sekiz çizdirir.

biraz sıkıştır kendini 4000 bine al samaranı rahat et boşver lakara lukara forumlardaki asılsız fotokopileri

4000 bine araç alıoon ne konforu bekliyon allahtan kuldan utan yine yazdıracaksınız bana sayfalarca yahuuu

ben 20 yaşına yeni girmiş bi vatandaşım 1 yıllık araç tecrübem yok 10 yıllık tecrübesi olan abilerim nasıl böyle absürtçe yazıyor anamıyorumm anaaaa

7 LİRAYA ford eskorta bin DOĞAN YERİNE konfor dersen daha ne diiim reno 9 diyosun kaç kişiyi virajlarda tarlayaya sebze yapmış doğan diyorsunuz sanayiiylee dost hayatı kurup yengeye vurdurtursunuz kendinizi

SAMARA ARKADAŞ 6000 BİNE MÜKEMMEL 1500İ ENJEKSİYONLUSU 6 7 YAŞINDA 4000 5000 BİNE 95 ŞAĞISI YUKARISI TEMİZ 1500S İ AL keyfine bak gerisi yalan park ederken sert direksiyon şehir içinde sorunsuz çift elle kullandığımı bilmem şehrin içinde uzun yolda 2000 den sonraki otomobillerde çok hissedilen araç uzarken sertleşen direksiyon BENİM 93 SAMARAMDA ORJİNALDEN VAR NASIL oluyor anlatın bana cahilliğimi kabul edeyim samara laf atmayın kullanıcılığınıza bakın

doğana ilk bindiğimde yaşadığım rezaleti kimse benden daha ii anlamaz arabayı kaldıramıyorum arkadaş 10 kere marş bastım yook ilk defa öğrencem sanki meğersem gaz pedalina benim ladada passadı kovaladığım derecede basmazmasamda epey yüklenmem gerekiyormuş her dur kalkta 1 atacakmışım teker durmasa bile 1 atmam gerekiyomuş ki arkadan çeker olduğu için çok yakmasın filan peh peh ppeh çok baraca bindim 4 6 arası samara 13 e corolla 16 ya cıvıc çoook zengin olursam c180 ızgaradan yıldızlı BEAAA

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeP DeBRiS

quote:

Adam Anlatmış Yine
    Biraz önce bir telefon geldi haber verdiğim arkadaslarımdan biri aradı 90 model samara beyaz renkte kağıt masrafı yok muayneli motoru iyi yürürü iyi 1200 lira istemişler. alt kısımlarda cok az cürük varmış.Ya bu internet fiyatları cok şişik yada düşeş bi araba buldular

• evet düşeş dediğimiz arabayı gördüm kapı içleri çürük içinde ki nerdeyse ön kapı düşmek üzere çok kötü durumdaydı araba görünmeyecek yerlerinde çürükler dolu.uğraşmak istemedim eyvallah dedim adama geri döndüm
  • 20 yıl ladanın her türüne bindimö o fiyata alabilecegin en iyi araç,,,
    bakımlı bir bul olay budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtxpp

20 yıl ladanın her türüne bindimö o fiyata alabilecegin en iyi araç,,,
    bakımlı bir bul olay budur.

Tecrübe konuşur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.