Şimdi Ara

Super Street Fighter IV'ün Yeni Kostümleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
          Geçtiğimiz aylarda duyurduğumuz yeni Super Street Fighter IV kostümleri 26 Ekim'den itibaren satışa çıkartılacak. Capcom, çıkışının üzerinden aylar geçmesine rağmen 35 adet yeni kostüm ile oyununu içerikle desteklemeyi sürdürecek. Yeni kostümler PSN ve XBL üzerinden indirilebilir paketler halinde satışa sürülecek.

Yeni kostümler için yayınlanan ekran görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz. Bu ekran görüntüleri arasında Chun Li'nin orijinal Street Fighter Alpha kostümü ve Cammy'nin Catwoman kostümleri de bulunuyor. DLC'ler halinde satışa çıkartılacak kostümlerin fiyatlandırması ise henüz açıklanmadı.

Yeni kostümler için yayınlanan tanıtım videosunu YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

• paralı olmasa bu kostuümler puanla olsa ah ah:)
  • bu kostümlere sahip olunca ( para verilince ) nasıl bir zevk alınıyor anlamıyorum.

multiplayer oynarken aa adama bak kıyafet satın almış demeye yarıyor galiba.

ücretle bez parçalarını satmaları çok garip. onun yerine daha yaratıcı şeyler tasarlayıp onları satsalar daha iyi olurdu.
  • Hakan'a yok mu yeni kıyafet? :D
  • Var kafasında fes falan oluo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.