Şimdi Ara

Yurt içi iPhone 4 Alanlar - Alamayanlar -(Fiyat-Taksit-Bayi-Stok) bilgi versin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.255
Cevap
6
Favori
1.005.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafalar karışık .. Benim gibi garantili alacaklara yol gösterici olsun .. Türkiye den alanlar buraya yazsın lütfen ,,

Yurt içi iPhone 4 Alanlar - Alamayanlar -(Fiyat-Taksit-Bayi-Stok) bilgi versin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 26 Ocak 2011; 18:07:31 >

• kimi stokta satış var diyor.ben arıyorum henüz gelmedi fiyatlar belli değil diyor.kimisi bugün gelecek 30 unda satışa başlanacak diyorlar.bu türkcell tam dayaklık
  • Caddedeki Turkcell Mağazası 1999 tl dedi 32 gb

World 10 taksit, Akbank 6
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h
    Caddedeki Turkcell Mağazası 1999 tl dedi 32 gb

World 10 taksit, Akbank 6

Beklendigi gibi 2000 tlnin altinda :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 9.50 de kurtköy elektroworlde geldim saat 10:10 da iphone bitti son 32 gb ben aldım parasını ödedim cihazı öğleden sonra teslim alacağım fiyat 1879 TL worldcard 10 taksit
  • quote:

Orijinalden alıntı: mk41

Saat 9.50 de kurtköy elektroworlde geldim saat 10:10 da iphone bitti son 32 gb ben aldım parasını ödedim cihazı öğleden sonra teslim alacağım fiyat 1879 TL worldcard 10 taksit

20 Dakikada bittiyse sınırlı stok gelmiş demekki ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mk41

Saat 9.50 de kurtköy elektroworlde geldim saat 10:10 da iphone bitti son 32 gb ben aldım parasını ödedim cihazı öğleden sonra teslim alacağım fiyat 1879 TL worldcard 10 taksit

Axxes'e kaç hocam ?
  • Alan arkadaşlar sorunlar hala devam ediyormu. İnceleyip yazarsa sevinirim.
  • Arkadaşlar İstanbul silivri vodafone bayiisinde Iphone 4 16 gb şu an mevcut fıyat olarak 1560 tl diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathburn -- 24 Eylül 2010; 10:47:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathburn
    Arkadaşlar İstanbul silivri vodafone bayiisinde Iphone 4 16 gb şu an mevcut fıyat olarak 1560 tl diyorlar

Vodafone da ki bu fiyat Cok uygun. Bı arkadas ta vodafone Konya merkez 1550 tl demişti. Bı fark yok bence.
    Vodafone un kontratsız iPhone satmasını ve fiyatların bu kadar uygun olmasını tebrik ediyorum..
  • Maslaktaki irtibat ofisime uğrayayım derken 9.45 gibi Electroworld ün otoparkında buldum kendimi

Çalışanlardan bazıları servis kapısında dükkanın açılış saati ni beklerken cihazların gelip gelmediğini sorayım dedim,sağ olsunlar direkt içeri buyur ettiler yanlış hatırlamıyorsam Turkcell den 15-16 tane 16 gb 2 tanede 32 gb gönderilmesi gerekiyormuş. Cihazların bu gün saat 11 gibi dağıtımdan stoklara girmesi bekleniyor.(Vodafone cihazlarıda sonra gelicekmiş)
    Micro sim hakkında hala tam bir şey açığa kavuşmuş değil.Gidince öğrenme şansım var eklerim bilgi edinrsem.

Ben ödememi yapıp dükkandan çıkarken saat 10.05 gibiydi içeride 9-10 kişi almak için sıraya girmişti.

Fiyat olarak Electroworld : 1589TL ödedim (KDV dahil 16 gb Turkcell/Genpa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 24 Eylül 2010; 15:43:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Maslaktaki irtibat ofisime uğrayayım derken 9.45 gibi Electroworld ün otoparkında buldum kendimi

Çalışanlardan bazıları servis kapısında dükkanın açılış saati olan 10.00 bekleyip sigara içerlerken cihazların gelip gelmediğini sorayım dedim,sağ olsunlar direkt içeri buyur ettiler yanlış hatırlamıyorsam Turkcell den 15-16 tane 16 gb 2 tanede 32 gb gönderilmesi gerekiyormuş. Cihazların bu gün saat 11 gibi dağıtımdan stoklara girmesi bekleniyor.(Vodafone cihazlarıda sonra gelicekmiş)
    Micro sim hakkında hala tam bir şey açığa kavuşmuş değil.Gidince öğrenme şansım var eklerim bilgi edinrsem.

Ben ödememi yapıp dükkandan çıkarken saat 10.05 gibiydi içeride 9-10 kişi almak için sıraya girmişti.

Fiyat olarak Electroworld : 1589TL ödedim (KDV dahil 16 gb Turkcell/Genpa)

Detayli bilgi için teşekkürler. Taksit konusunda bir bilgin var mı ? 1589 TL 'ya taksit yapılıyor mu ?

• Kanyondan aldım Turkcell
    32gb 1880 tl
  • breakerman : Anlaşmalı kartlara peşin fiyatına taksit var yanlız sormadım hangi kart ne kadar diye birazdan gidiceğim cihazı teslim almaya (Biraz acelem var iş arası unutmaz ise sorar öğrenir buraya tekrar eklerim)

Tüm yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun
  • fiyatlar çok güzel, sabredip de yurtdışından almayan arkadaşlara hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

breakerman : Anlaşmalı kartlara peşin fiyatına taksit var yanlız sormadım hangi kart ne kadar diye birazdan gidiceğim cihazı teslim almaya (Biraz acelem var iş arası unutmaz ise sorar öğrenir buraya tekrar eklerim)

Tüm yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun

Sağolasın Vipracing. Valla böyle alan arkadaşları görünce durasım gelmiyor yerimde. Senin ve tüm alan arkadaşlarınki hayırlı olsun
  • VODAFONE daha uygun gibi ama TURKCELL ın kontratsız 10 taksıt yapması ve "iPhone 4'ü kontratsız alan Turkcell'lilerin 1 GB internet paketinden 12 ay boyunca indirimli olarak ayda 25 TL'ye yararlanacakları ve haftada 2 gün Turkcell'lilerle ücretsiz konuşma ve mesajlaşma avantajına sahip olacakları belirtildi. " dogru ıse ben bu opsiyonu kullanmayı daha mantıklı buldum...ama burada cıkan fıkırlerı okumadan almak istemiyorum...
    hayırlı olsun...

http://www.ntvmsnbc.com/id/25134409/
  • Vodafone Beyazıt'a 4 adet geldi, benim gördüğüm. Birini ben ayırttım birini başkası. Geri kalan 2 tanenin durumunu bilmiyorum. 65*24 cepnet paketi düşünüyorum. Bunu kullanabilmeniz için cep avantaj tarifelerinden birine ve aylık cepnet tarifesine abone olmanız şart. Minimum 6 aylık abone olmanız ve son 3ay fatura toplamının 250TL'yi geçmesi gerekiyor. Aksi takdirde, taahüt bedelinin ilk 12 aylık bölümünün Worldcard veya Bonus kredi kartlarından çekiyorlar. Durum budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 24 Eylül 2010; 11:53:41 >
  • 1699 tl bonus 7 taksit Kozyatağı tim ben aldım alan arkadaşlara hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ponch
    1699 tl bonus 7 taksit Kozyatağı tim ben aldım alan arkadaşlara hayırlı olsun.

Hayirli olsun vodafone da daha uygun taman !
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.