Şimdi Ara

Kullandığımız Android programlarını yazalım... (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.481
Cevap
72
Favori
148.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozdenor

quote:

Orijinalden alıntı: j4cksp4row58
    Teşekkürler fakat şu anki arayüzümü seviyorum keşke buna benzer bir widget olsa vardır ama ben bulamıyorum demekki

hocam yukarıda yazdım ya, onun tema ile alakası yok. uygulamanın adı : Palmary Weather

yukarıdaki resme tıkla indir. güle güle kullan.

Emeğine sağlık. Teşekkürler. Sizden bir ricam olacak. Önerdiğiniz veya kullandığınız uygulamaları ve oyunları bizlerle paylaşırsanız sevinirim.
    Siz sadece isimlerini yazın gerekirse ben gerekli link resim ve açıklamasıyla açtığım konu başlığında paylaşırım. Sayfamız burası bir incelerseniz sevinirim.
    Saygılar...

ANDROID OYUN ve UYGULAMALARI
    http://forum.donanimhaber.com/m_69894511/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69985468

• Telefon rehberini bilgisayarda oluşturup telefonda kullanabileceğimiz bir program var mı?

Veya excel tablosu gibi bir tablodan rehber haline getiren bir program...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardayyan

Telefon rehberini bilgisayarda oluşturup telefonda kullanabileceğimiz bir program var mı?

Nokia PC Suite yapıyordu senin aynen dediğini. Ama anrdroidler için öyle birşey varmı araştırmak lazım.
  • quote:

Telefon rehberini bilgisayarda oluşturup telefonda kullanabileceğimiz bir program var mı?

Aradığın program MyPhone Explorer hocam.

Hatta daha fazlasını bile yapabilirsin.

http://www.fjsoft.at/en/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Teşekkür ederim arkadaşım işin büyük bir kısmı halloldu... Geriye kalan kısmı ise şu ben tekrar excel dosyasını düzenleyip cep telefonuna nasıl yükleyecem...
    Eğer bu işi bilgisayardan düzenleyip yapamazsak emektar tek tek girme yöntemiyle yapacağız artık :)

Tekrardan teşekkürler...
  • quote:

quote:

Teşekkür ederim arkadaşım işin büyük bir kısmı halloldu... Geriye kalan kısmı ise şu ben tekrar excel dosyasını düzenleyip cep telefonuna nasıl yükleyecem...
    Eğer bu işi bilgisayardan düzenleyip yapamazsak emektar tek tek girme yöntemiyle yapacağız artık :)

Tekrardan teşekkürler...

Rehber dosyasını .vcf dosyası olarak kaydedeceksin.

O dosyayı telefonun hafızasına yükleyeceksin.

Rehber menüsüne girip İçe/Dışa aktar seçeneğini seçip SD karttan içe aktar diyerek o dosyayı göstereceksin.

• quote:

Rehber menüsüne girip İçe/Dışa aktar seçeneğini seçip SD karttan içe aktar diyerek o dosyayı göstereceksin.

Rehber dosyasını bu programla .vcf olarak kaydetme seçeneğini bulamadım... İçe/Dışa aktar gibi bir seçenek de yok... Hatta Rehber diye bir menü de yok.. Bunlar ücretli versiyonda -eğer varsa- olabilir mi? Eğer program var ve vaktinde varsa beni acemi olarak kabul edip ekran görüntüsü yükleyerek gösterebilir misin?

Şimdiden teşekkürler...

Not : Kullandığım sürüm 1.8.4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pardayyan -- 7 Ocak 2013; 1:57:17 >

• quote:

quote:

Rehber dosyasını bu programla .vcf olarak kaydetme seçeneğini bulamadım... İçe/Dışa aktar gibi bir seçenek de yok... Hatta Rehber diye bir menü de yok.. Bunlar ücretli versiyonda -eğer varsa- olabilir mi? Eğer program var ve vaktinde varsa beni acemi olarak kabul edip ekran görüntüsü yükleyerek gösterebilir misin?

Şimdiden teşekkürler...

Hocam buna ancak akşam bakabilirim.

Rehberimi GMail ile senkronize ettiğimden beri bu programı kullanmıyorum ve şu an bilgisayarımda da yüklü değil.

• quote:

quote:

Şimdiden teşekkürler...

Hocam daha önce dediğim gibi programı şimdi kurdum ancak program cihazıma bağlanmadı.

Cihazı bilgisayara bağladıktan sonra programı açıp sol üstte Dosya'dan bağlan diyeceksin.

Bağlantı tamamlandıktan sonra sol tarafta Telefon hafızası veya SIM hafızasından rehberin nerede kayıtlıysa onu seçeceksin.

• ya arkadaşlar hava durumu widgeti arıyorum tamamen şeffaf, şık ve sade. Çünkü hareketli arka planımın görünmesini istiyorum. Ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

ya arkadaşlar hava durumu widgeti arıyorum tamamen şeffaf, şık ve sade. Çünkü hareketli arka planımın görünmesini istiyorum. Ne önerirsiniz?

Hd widgets i kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

ya arkadaşlar hava durumu widgeti arıyorum tamamen şeffaf, şık ve sade. Çünkü hareketli arka planımın görünmesini istiyorum. Ne önerirsiniz?

BeWeather kullanmanı öneririm.

Ayarlardan arka planı şeffaf yapabilirsin.
  • teşekkürler arkadaşlar yükledim her iki tavsiyeyide
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatu_mehmet

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

hepsini zaten yüklemek aptallık olr

Bu kişiden kişiye değişir. Değil 30-40 uygulama, şu anda bende yüklü olan 120 civarında uygulama var. O zamanlarda 200 uygulamayı geçtiğim bile oluyordu. Bunların ne işe yaradığını, niçin bunları yüklediğimi bilmenize imkan yok. Bilmediğiniz bir konu için nasıl böyle bir yorum yapabiliyorsunuz anlayamıyorum. Bu durum için söylenen birşey var ama ben yazmıyorum.

madem bilmiyorum niye yazıyım ?

sana kullanma demedik

Siz ne yazdığınızın farkındamısınız? Madem böyle alakasız ve anlamsız şeyler yazarak anlaşmaya çalışıyorsunuz o zaman ben biraz seviyeyi aşağı çekeyim. Çünkü başka türlü anlaşamıyacağız.

Siz müneccim falanmısınız yoksa müneccimlerle aranızdan su mu sızmıyor? Benim yüklediğim tüm uygulamaları ve o uygulamalar ile neler yaptığımı nereden biliyorsunuz söylermisiniz? Yoksa telefonuma bir casus koydunuz ve yaptığım herşeyi mi izliyorsunuz?

Gidin biraz kafanızı toplayıp ayılın. Yazılanları yeniden okuyup anlayın.

Anlaşılamayacak şeyler yazmamıştım ama 7 yaşındaki okuma yazmayı yeni sökmüş bir çocuğun bile okuyarak anlayabileceği bir şekilde yeniden yazayım:

Hepsini yüklemek aptallıktır diye yazarak başta ben olmak üzere bunların hepsini yükleyenleri aptal yerine koydunuz. Bu bile sizi şikayet etmeme yetecek ve ceza almanızı sağlayacakken yine de iyi niyetli davranıp hatanızı anlamanız ve özür dilemeniz için size fırsat verdim. Başka bir yerde başka bir ortamda da böyle densizce şeyler yazmamanız için de niye böyle yazmamanız gerektiğini açıkladım. Anlaşılan o ki bu kapasitede bile değilsiniz. Bu yüzden özür dilemenizden de vazgeçtim, susun ve size geri iade ettiğim hakaretinizi de alıp bana bir daha bulaşmayın yeter.

Artık bunu da anlamadıysanız ne yazarsanız yazın size cevap veremeyeceğim.

ben hepsini kullanmıyorum anlamsızlarıda var
    hem senin ne yaptığından bize ne iSTEDİĞİMİZİ YÜKLERİZ
    Sen karışamassın

Olay büyümeden konuyu kapat yoksa burda üyeliğim iptal olacak... !

Emredersiniz Polat bey, hemen kapatıyorum.

Yukarıda da yazmıştım. Ne yazarsanız yazın cevap vermeyeceğim diye. Bir müddet te yazmadım. Ama şimdi yeniden karşıma çıkınca düşündüm ki bu tehdidinize karşılık cevap vermediğim gibi bir anlam çıkabilir. Cevap vermek için, karşımda ne yazdığını bilen birisi olması gerektiği için cevap yazmadığımı tekrar hatırlatmak gereği duydum.

Benden 22 yaş küçüksünüz. Bu yüzden size bir tavsiyem var. Zihin sağlığınız açısından, kendinizi Kurtlar Vadisine fazla kaptırmayın. Karşınızdaki kişilere de sen diye değil, siz diye hitap edin ve emir kipleri kullanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 10 Ocak 2013; 16:23:20 >

• Yeni yayınlandı

Ucuz Fiyat Ara

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.coreig.ucuzurun

Bimeks, mediamarkt, hızlıal, bimeks, ereyon, vatan vs vs birçok siteden en hızlı sonuç getiren uygulama...
    Popüler mağazalara göre, fiyata, isme göre sıralama var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 10 Ocak 2013; 20:48:19 >
  • mp3 dinlemek için ttpod kullanıyorum. programın bir kısmı korece bir kısmı ingilizce. bu özelliklerde bi mp3 player var mı bildiğiniz.
  • arkadaşlar bana watchmen, batman gibi çizgi romanları okumak için bir program önerebilir misiniz? yada olmadı bir e book (türkçe)?
  • Konu çok güzelmiş

• Arayan kişiye sesli söyleyen Program arıyordum buldum. Ama en kullanışlı ve kaliteli hangisi bilemiyorum. Bu bir tavsiyede bulunursaniz sevinirim

• Çok güzel bir konu oldu Admin Ellerine Sağlık
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.