Şimdi Ara

Kullandığımız Android programlarını yazalım... (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.482
Cevap
72
Favori
148.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BekleGeliyorum'un onerdigi programa baktim. tam istedigimi program ancak cok dalli budakli. app4apn ise daha sade. ikisi de kullanisli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel konu.

• nemus launcher'ı tavsiye ederim.

kurdum çok güzel stabil çalışıyor, sabit alt paneli üç sayfa şeklinde ayarladım gerçekten çok kullanışlı ancak timescape widgetları görünmüyor malesef saat hava durumu programların vidgetleri vs. ben mi bulamıyorum yoksa? yardımcı olabilecek var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: polonyalimendil

nemus launcher'ı tavsiye ederim.

kurdum çok güzel stabil çalışıyor, sabit alt paneli üç sayfa şeklinde ayarladım gerçekten çok kullanışlı ancak timescape widgetları görünmüyor malesef saat hava durumu programların vidgetleri vs. ben mi bulamıyorum yoksa? yardımcı olabilecek var mi?

Bahsettiğiniz uygulama hakkında pek bilgim yok. Fakat belki bir fikir verebilir diye yazıyorum. Telefonun belleğinden, sd karta taşınan uygulamaların widget'ları çalışmazlar. Bunu bir kontrol edin isterseniz.
  • cevabınız için teşekkürler,

sorunum tam olarak şu standart arayüzde çalışan widgetlar launcher'da çalışmıyor bunu aşmanın bi yolu var mı
  • Akıllı telefon olayına daha yeni girdim.

Oyun harici uygulama olarak şunları kesin yükle diyebileceğiniz programlar varmıdır, mümkünse çok karmaşık olmasın malüm yeni kullanıcıyım. Şimdiden sağolun
  • fb reader, kitap okumak için

messenger with you

teamwiever

Tiny Flashlight + LED

u torrent

asr ses kayıt

Bluetooth File Transfer

mxplayer, güzel video oynatıcı...

solitaire

şimdilik bunlar
  • mp 3 indirmek için Türkçe musicbox programı var dı bu programı bulamadım
    sizlerden kullanan var mıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: telit35

mp 3 indirmek için Türkçe musicbox programı var dı bu programı bulamadım
    sizlerden kullanan var mıdır

Ben bi ara mp3 indirmeye SınırsızMuzik programını kullanıyordum bi bakın derim.
  • sınırsız müzik programı şarkıyı buluyor ama download yapmıyor

• Apex : en hizli en akici launcher ( gorsellik olarak go launcherin bir adim arkasinda . ama hiz olarak cok cok daha iyi )
    Musixmatch: actiginiz muzigin sozlerini otomatik olarak bulup durum cubugunda gosteren program.
    Afterfocus: Resim duzenleme programi (Favori programlarimdan birisi )
    Zaytung
    Camscanner
    Landgrabbers: Androiddeki en iyi stratejioyunlanrindan birisi.

Sense flip clock : Sense 4.0 daki saat widgeti benzeri bir widget
    Cevrimdisi sozluk

• quote:

Orijinalden alıntı: şimşek548

Apex : en hizli en akici launcher ( gorsellik olarak go launcherin bir adim arkasinda . ama hiz olarak cok cok daha iyi )
    Musixmatch: actiginiz muzigin sozlerini otomatik olarak bulup durum cubugunda gosteren program.
    Afterfocus: Resim duzenleme programi (Favori programlarimdan birisi )
    Zaytung
    Camscanner
    Landgrabbers: Androiddeki en iyi stratejioyunlanrindan birisi.

Sense flip clock : Sense 4.0 daki saat widgeti benzeri bir widget
    Cevrimdisi sozluk

Afterfocusu iyi hatırlatın hocam adını unutmuştum.
  • Telefonumda email adreslerimi ve önemli şifreleri barındırıyorum. Herhangi bir çalıntı durumu olur diye çok korkuyorum. Telefon çalınınca bilgisayardan telefonun içindeki bütün herşeyi silebileceğim ve nerede olduğunu görebileceğim bir program varmı? Şimdiden teşekkürler.
  • Simdi kesfettigim bir program daha var super video diye gayet basarili duruyor. Note 2 deki gibi videoyu kucultup internette felan gezebiliyorsunuz . Ayni firmanin buna benzer baska uygulamalari da varmis . onlari da birazdan deneyecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Telefonumda email adreslerimi ve önemli şifreleri barındırıyorum. Herhangi bir çalıntı durumu olur diye çok korkuyorum. Telefon çalınınca bilgisayardan telefonun içindeki bütün herşeyi silebileceğim ve nerede olduğunu görebileceğim bir program varmı? Şimdiden teşekkürler.

Birçok güvenlik yazılımı bunu yapabiliyor. Örneğin Avira. Markette bulabilirsiniz.
  • güzel konu takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Telefonumda email adreslerimi ve önemli şifreleri barındırıyorum. Herhangi bir çalıntı durumu olur diye çok korkuyorum. Telefon çalınınca bilgisayardan telefonun içindeki bütün herşeyi silebileceğim ve nerede olduğunu görebileceğim bir program varmı? Şimdiden teşekkürler.

Birçok güvenlik yazılımı bunu yapabiliyor. Örneğin Avira. Markette bulabilirsiniz.

Bu bildiğimiz avira antivirüs mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Bu bildiğimiz avira antivirüs mü ?

Firma olarak evet bildiğimiz Avira antivirüs. Görüntü ve çalışma şekli farklı tabiki.

• Arkadaşlar ücretli uygulamaları indirebileceğmiz market öneriniz var mı?Pm atarsanız sevinirim.
  • Battery Saver
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.