- x
Kullandığımız Android programlarını yazalım...
1472 Cevap132014 Görüntüleme101 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     16 17 18 19 20 [22] 24 25      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3333 Mesaj
23 Eylül 2012; 12:59:37 

Sıra geldi benim programları yazmama (telefon samsung galaxy w)

Whatsapp
Facebook
Temple run
Angry Birds, Angry Birds Season, Angry Birds Space
Youtube
Cut the Rope
Battery Widget: Ana ekranda ve üst bildirim penceresinde kalan şarjı görüntüleyen, size bataryanın durumu hakkında bilgi veren bir program
Advanced Task Manager: Task killer programı. Ana ekrana widget falan ekleyerek daha işlevsel hale getirilebiliyor.
GChord: Gitar akorlarını ve transpozelerini gösteren bir program
Real Guitar, Real Bass: Sanal gitar. Ama beni belli bir süre sonra sıktı
Steam: Bildiğimiz steamden tek farkı oyun atamıyorsunuz
Apk manager: Adında da anlaşılacağı üzere apk dosyalarını kurup kaldırmanıza yarıyor
Ultimate guitar tabs: Guitar tabları, akord aleti, akorları gösteren güzel bir program
OneT Draw: Tek dokunuşta şekil çizmeye çalıştığımız bir oyun
Calorie Counter: Diyet yapanların başucu bir uygulama ancak ingilizce
Ene Firat Karikatur !: Fırat'ın karikatürlerini barındıran program
Goggles: Barcode vs dahil hertürlü görsel taramayı yapabileceğiniz bir uygulama
İstanbul Ulaşım: Toplu taşıma araçlarının duraklarını, lokasyonlarını, bulunduğunuz noktadaki durakları vs gösteren bir program
İTÜ yemekhane, İTÜ sözlük (iyi ki itü'yü kazandık )
Çeviri
Fizy: Çevrimiçi müzik dinleme programı
Easy Downloader
Uykusuz: Sadece uykusuz değil bir sürü yerden toplama karikatürler

1068 Mesaj
23 Eylül 2012; 13:49:19 

benim vazgeçemediğim uygulamalardan birisi de power toggles .bu widget sayesinde ekrana istediğiniz kısa yolu koyabilirsiniz.her sayfaya farklı kısa yollar eklenebiliyor.kısayollar istenilen renkte ayarlanabiliyor.tavsiye ederim.

0

lg optimus g pro

1068 Mesaj
23 Eylül 2012; 14:02:15 

aktif olan kısa yolu kırmızı ayarladım.dediğim gibi istenilen renk ayarlanabiliyor.

0

lg optimus g pro

11539 Mesaj
23 Eylül 2012; 17:38:29 

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Hocam bu iki programı ben de göstermiştim ama şu anda bir sıkıntı var ultimate guitar'da (ben onu kullanıyorum). Tab packs kısmında tabları göstermiyor ve hiçbirşey yazmayan bir hata veriyor.

Hocam o kısımı hiç kullanmıyordum. acıkcası orada ne olması gerektigini de bilmiyorum ama suan bendeki görüntü aşagıdaki gibi. Sanırım hata yok.

0

3333 Mesaj
23 Eylül 2012; 19:01:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Hocam o kısımı hiç kullanmıyordum. acıkcası orada ne olması gerektigini de bilmiyorum ama suan bendeki görüntü aşagıdaki gibi. Sanırım hata yok.

0

Sizde olmasi gerektigi gibi. ancak bende o yazili kisimlar yok. siz marketten mi aldiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

11539 Mesaj
23 Eylül 2012; 19:14:11 

quote:

Sizde olmasi gerektigi gibi. ancak bende o yazili kisimlar yok. siz marketten mi aldiniz?

Pm den yardımcı olucam

369 Mesaj
23 Eylül 2012; 23:16:00 

hayret kimse yazmamış :D

Electrodroid - elektronik okuyanların elektronik hobi ile uğraşanların bağımlısı olacağı bir uygulama. temel devre elemanlarından kompleks komponentlere kadar birçok birim hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabileceğimiz keyifli bir uygulama

Sony Xperia Sola White| |Samsung Galaxy Tab 3 8.0

369 Mesaj
23 Eylül 2012; 23:59:31 

bu arada Norton AntiVirus & Security indirilmiyor marketten ne yapmak lazım?

Sony Xperia Sola White| |Samsung Galaxy Tab 3 8.0

2298 Mesaj
24 Eylül 2012; 1:53:53 

quote:

Orijinalden alıntı: polonyalimendil

hayret kimse yazmamış :D

Electrodroid - elektronik okuyanların elektronik hobi ile uğraşanların bağımlısı olacağı bir uygulama. temel devre elemanlarından kompleks komponentlere kadar birçok birim hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabileceğimiz keyifli bir uygulama

Elektronik mühendisliği öğrencisi olarak dünyadan bir haberim Güzel oldu bu uygulama

126 Mesaj
25 Eylül 2012; 13:19:15 

arkadaşlar ben galaxy mini aldım 2.el android sistem ile ilgili az bilgi biliyorum.sizden isteğim şunlar.1.cisi bu teli açtığımda ekranda bir sürü demo oyunlar görüyorum ama bir türlü silemedim onları uygulamaları yönet kısmından da bulamadım onları nasıl silerim 2.cisi gelen mesajın sesini değiştireceğim bulamadım onu 3.cüsü musicbox ı kurdum indirdim de müzik leri sd karta atıyorum ancak onları rehberdeki kişiler için zil sesi yapmak istiyorum 4.cüsü youtube den video izleyemiyorum skyfire denedim açmadı drophin denedim olmadı meridian ı denedim codec istedi 5.cisi googledan facebook a girdiğimde içerikte çıkış ı buluyorum çıkıyorum ancak facebook un kendi programından girince bulamıyorum sol üst e giriyorum orada çıkış seçeneği yok 6.cisi telefon sesli modda titreme yapmıyor 7.cisi weather widget i yükledim çalışmadı 8.cisi android i yükselteceğim sıkıntı lur mu ileride şu anlık bunlar var daha bulur isem söylerim kusura bakmayın şimdiden ben bilmiyorum yeni öğreniyorum allah şimdiden razı olsun sizden

anne rahminden geldik pazara,bir kefene aldık gittik mezara

13 Mesaj
30 Eylül 2012; 1:40:16 

quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

HD Film İzle : Film İzleme Programı Gayet Başarılı
Zynga Poker : Facebook Poker Uygulaması
Sahibinden.com : Sahibinden.com uygulaması
Fim İzle HD : Yine bir film izleme programı kullanışlı
Twitter : Twitter uygulaması
El feneri : Gece karanlık yerlerde el feneri niyetine kullanabilirsiniz. Tavsiyemdir.
Dailymotion : Video izleme programı.
Baskketball : eğlenceli güzel bir basketbol oyunu uygulaması. Güzel vakit geçirebilirsiniz
Sygic : Harika bir navigasyon programı.. Tavsiyemdir...
TubeMate: Youtube videolarını ister video HD olarak ister MP3 olarak indirebilirsiniz.
Battery Widget : Telefonunuzun batarya durumunu gösterir. yararlı kullanışlı programdır.

Arkadaşım şu tubemode de mp3e çevirip indirmek nasıl oluyor anlatır mısınız?

9086 Mesaj
30 Eylül 2012; 16:49:00 

quote:

Orijinalden alıntı: oropa

Arkadaşım şu tubemode de mp3e çevirip indirmek nasıl oluyor anlatır mısınız?

Herhangi bir youtube videoyu açtığınızda indirmek mi izlemek mi istediğinizi seçebiliyorsunuz. İndirmek istediğinizde de size çeşitli çözünürlükte alternatifler ve mp3 seçenekleri geliyor. Hangisini istiyorsanız onu tıklayınca istediğiniz şey iniyor.

LG Optimus G2(D802) 16GB 4.4.2 KK Rom: D80220b-TUR-XX [KOT49I]
ASUS New Nexus7 (2013) 32GB Wifi 4.4.2 KitKat Rom: MIUI-4.8.22
Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB

Motorola Moto G 16GB 4.4.4 KitKat LG 4X HD(LG-P880) 16GB 4.1.2 JB GT-I9000 Galaxy S 8GB 4.1.1 JB Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5
ASUS Nexus7 32GB Wifi 4.4.2 KitKat Ainol Novo7 Aurora II 16GB 4.1.2 JB Apple iPad 32GB Wifi+3G IOS 5.0.1 (9A405) Jailbreak

13 Mesaj
1 Ekim 2012; 2:56:54 

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Herhangi bir youtube videoyu açtığınızda indirmek mi izlemek mi istediğinizi seçebiliyorsunuz. İndirmek istediğinizde de size çeşitli çözünürlükte alternatifler ve mp3 seçenekleri geliyor. Hangisini istiyorsanız onu tıklayınca istediğiniz şey iniyor.

Kurcalayayim biraz, sağolasın.

9607 Mesaj
7 Ekim 2012; 15:50:20 

Konuya can gelsin.

0

0

0

0

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanjui -- 7 Ekim 2012; 15:52:07 >

When you find that one person who connects you to the world, you become someone different. Someone better. When that person is taken from you, what do you become then?

"Lenovo" Z500 - Windows7 x64 | "LG" G2 - Pardus Rom 7.7 - Dorimanx Kernel 7.8
"Razer" Blackwidow 2013 | Deathadder 2013 | Kraken Pro | Goliathus Control Edition
Steam | Osu!
The Elder Scrolls Online EU: khanjui

422 Mesaj
8 Ekim 2012; 23:07:18 

arkadaşlar telefonda arka planda çalışan programları kapatmak için es task manager kullanıyorum
fakat programları kapat dediğim zaman listeden siliniyor ama yaklaşık 10 saniye sonra listeye geri geliyor.
arka planda çalışan uygulamaları kalıcı olarak nasıl kapatabilirim??

8970 Mesaj
9 Ekim 2012; 11:10:46 

quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

arkadaşlar telefonda arka planda çalışan programları kapatmak için es task manager kullanıyorum
fakat programları kapat dediğim zaman listeden siliniyor ama yaklaşık 10 saniye sonra listeye geri geliyor.

O şekilde kapatamazsın.

Ben ayrıca o kullandığın uygulamayı da kullanmamanı öneririm.

Sen istediğin kadar kapatsan da arka planda çalışması gereken uygulama kendini tekrar çalıştırmaya zorlayacaktır.

Bu bir döngü olarak devam edecektir.

Bu da ekstra pil tüketimi olarak sana geri dönecektir.

422 Mesaj
9 Ekim 2012; 12:04:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

O şekilde kapatamazsın.

Ben ayrıca o kullandığın uygulamayı da kullanmamanı öneririm.

Sen istediğin kadar kapatsan da arka planda çalışması gereken uygulama kendini tekrar çalıştırmaya zorlayacaktır.

Bu bir döngü olarak devam edecektir.

Bu da ekstra pil tüketimi olarak sana geri dönecektir.

Peki bana önerebileceğin bir program var mı veya telefon üzerinden nasıl yapabilirim?
Yok mu bunları durdurmanın yolu.

290 Mesaj
9 Ekim 2012; 19:14:52 

quote:

Peki bana önerebileceğin bir program var mı veya telefon üzerinden nasıl yapabilirim?
Yok mu bunları durdurmanın yolu.

Uygulamaların otomatik başlamasını engelleyici bir program satın aldım, ama kendi rızamla bile açarken hata almaya başladım.

Arkadaşın dediği doğru, açık uygulamaların kapatılması ve tekrar başlatılması için harcanan vakit ve pil kaybı tasarruf etmek isteyen kişiye kayıp olarak yeter. Bu yüzden eğer 512MB üzeri bir RAM kapasiteniz var ise, bu uygulamaları dert etmeyin; Sadece 3G/WIFI ve Veri Senkronizasyonunun kapalı, ekran ışığının da otomatikte tutulup tutulmadığıyla ilgilenin.

Gerçek enerji kaybı; ekran ışığından ve telefon görüşmelerinizden bunu asla unutmayın.

"Derdi dünya olanın, dünya kadar derdi olur"
Yunus Emre

313 Mesaj
9 Ekim 2012; 21:05:15 

quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Uzun zamandır rom deniyorum size i9100 s2 için şu ana kadar kullandığım en iyi rom'u önermek istiyorum

Kullandığım romlar;

Resurrection Remix JB v3.0.5
Android Open Kang Project - i9100 - JB Build-1+ [Unofficial]
Chameleon v1.1 - Samsung/AOSP hybrid
Vanilla RootBOX [v2.3][JellyBean]

ve en son

SpeedWizz_II v4.0 by Team Diesel Tecnika

http://forum.xda-develo...howthread.php?t=1755274

Hoşuma giden özellikleri;

*Arama ekranına tümleşik karşı tarafın sesini kaydetmeye yarayan tuş ve karşı tarafa bip sesi gitmiyor kayıt esnasında
**Çok stabil ve hızlı o kadar rom denedim bu en hızlı ve stabili
***Yukardan çekerek indirdiğiniz bildirim penceresinde mobil interneti kapatma,ekran ışığının süresini ayarlama,reboot seçenekleri vs. gibi çok kullanışlı kısayollar var

CM9 4.04 nightly kullanıyorum siyah kernelle birlikte. Bu rom u flashlayıp yüklerken sorun çıkarmı kernel temizleme de yapmalı mıyım siyah kernel bu rom da arıza çıkarır mı siz nasıl yaptınız. Tümden temiz kurulum mu?

Elime Bi Tüfek Alıp, Türünü Korumak İçin Çiftleşmeyen Her Pandayı Vurmak İstiyorum..

60 Mesaj
10 Ekim 2012; 23:13:56 

Yerli yazılımcılar tarafından üretilmiş SeGo ismli yazılımla bluetooth ayarları, kablolar, email hesapları vs. ile uğraşmadan kolayca dosya ve metin transferi yapılabiliyor. Türkçe dil desteği de var. sitesi http://www.pctopda.com/turkish

Sitesindeki açıklama:
Kablolarla, e-mail hesaplarıyla uğraşmayın, web adreslerini, metinleri, resimleri ve diğer dosyaları bilgisayarınızdan
Telefon veya Tablet inize SeGo ile kolayca gönderin.

Adım 1: Bilgisayar (windows) programını www.pctopda.com dan indirin.
Adım 2: Android programını marketten telefon veya tabletinize indirin.
Veya cihazınızdan Google Play Store a girerek SeGo yu arayın.
Adım 3: PC veya Android sürümlerini kurun. Birinden ilk açılışta bir kereliğine kolayca kayıt olun,
bilgisayarınızla Telefon & Tabletiniz arasında her şeyi kolayca paylaşmaya başlayın.

android market linki : https://play.google.com...details?id=com.nex.sego

868 Mesaj
13 Ekim 2012; 18:55:23 

quote:

O programı root yetkisiyle çalıştırıp "başlangıç yöneticisi" tabından açılışta çalışmasını istemediğiniz uygulamaları belirtirseniz kalıcı olarak kapanırlar. Ancak siz uygulamalardan tıklayıp çalıştırınca çalışırlar. Root yetkisi olmadan yaptığınız işlemler boşa zaman ve pil harcamaktan ibarettir.

Free Your Mind. Use Free Software.
http://www.gnu.org http://www.fsf.org

194 Mesaj
15 Ekim 2012; 11:42:48 

ES File explorer: basit, bol özellikli dosya uygulması
airdroid: kablosuz dosya transferi
mx player: video
pcm recorder: kaliteşli ses kaydı
realcalc: gelişmiş özelliklere sahip hesap makinesi
root explorer: sistem dosyalarına giriş
unit converter: birim dönüştürücü
keepass droid: şifre yöneticisi

Not: telefonla beraber gelen yazılımlar: soundhound, polaris office, youtube, navigasyon, müzik, görev yöneticisi, friend stream(komple sosyal ağ çözümü), vb...

HTC Desire HD Android 4.0.4 Sense 4.1 Terk-i Diyar Edition 3.0 V6

194 Mesaj
15 Ekim 2012; 11:54:32 

quote:

HTC DESIRE HD A'DAN Z'YE KOMPLE TEKNİK REHBER'de yer alan yazının bir kısmı

Android işletim sisteminin çalışma mantığı ve bu yüzden neden Taskkiller tarzı görev yöneticileri kullanmamanız gerektiğinin sebebi basitçe şu şekildedir;

Android işletim sistemi arka planda açık kalan uygulamaları kendi içlerinde gerçekleştirmeleri gereken süreçleri bitirdikten sonra otomatik olarak kapatmaktadır. Kendi işini bitirmemiş bir uygulamayı taskkiller tarzı bir uygulama ile zorla kapatırsanız kendiliğinden geri açılacaktır ve çalışmasını bitirmeye çalışacaktır. Uygulamanın zorla kapatılıp tekrar açılması doğal olarak daha fazla pil tüketimine sebep olacaktır.

Android işletim sisteminde arka planda çalışan uygulamalar diğer işletim sistemlerinde olduğu gibi cihazınızın yavaşlamasına neden olmaz. Çünkü uygulamalar kendi süreçlerini tamamladıktan sonra sadece hazırda bekletilmekte veya duruma göre sonlandırılmaktadır. Hazırda bekletilen uygulamalar ise işlemci kullanmamaktadırlar. Bir çok uygulamanın aktif olduğu durumlarda sistem cihaz hafızasında yavaşlığa neden olabilecek seviyelere düşüldüğünü otomatik olarak farketmekte ve ona göre bazı uygulamaları kendi sonlandırmaktadır.

Sonuç olarak cihazda bir çok uygulamanın çalıştırılması sonucu cihaz hafızasının azalması cihazda bir yavaşlamaya sebep OLMAMAKTA; kendi süreçlerini bitirmeyen uygulamaların zorla kapatılması ise batarya tüketiminin artmasına sebep OLMAKTADIR.

Uzaklaştırılmış
19 gün cezanın,
1 gün 14 sa. 29 dk. kadarı kaldı.
15 Ekim 2012; 12:40:01 

quote:

Orijinalden alıntı: vebo

benim vazgeçemediğim uygulamalardan birisi de power toggles .bu widget sayesinde ekrana istediğiniz kısa yolu koyabilirsiniz.her sayfaya farklı kısa yollar eklenebiliyor.kısayollar istenilen renkte ayarlanabiliyor.tavsiye ederim.

0

dostum ne yaptiysam senin ki gibi sekilli yapamadim nasil oluyor aciklar misin ben beceremedim.. telefonum xperia u

1068 Mesaj
15 Ekim 2012; 13:20:55 

quote:

dostum ne yaptiysam senin ki gibi sekilli yapamadim nasil oluyor aciklar misin ben beceremedim.. telefonum xperia u

widget i ana ekrana ekledikten sonra , menuden programin simgesine tikla.ustte solda ev seklinde sembol var ona tikla.edit widget yazisi cikacak.widget in ustune dokununca ayar sayfasi aciliyor.bu sayfa da widget i istedigin gibi ozellestirebilirsin.en altta yanyana renkli uc yuvarlak var.beyaz renkli olan sembolun kapali haldeki rengi.ortadaki acma kapama suresi icinde alacagi renk.sagdaki ise acik haldeki renk.bu yuvarlaklarin ustune tiklayip rengi degistirebilirsin.transparency yazan kisim arka fonun saydamligini ayarliyor.en solda tamamen seffaf en sagda ise koyu renk oluyor.widget ta ki sembolleri degistirmek icin kullanmadigin bir secenege dokun sagda cop sembolu cikacak oradan silip en altta add toggle a basarak cikan menuden istedigin secenegi ekleyebilirsin.

lg optimus g pro

4403 Mesaj
16 Ekim 2012; 13:38:57 

quote:

Orijinalden alıntı: themaster33

Yerli yazılımcılar tarafından üretilmiş SeGo ismli yazılımla bluetooth ayarları, kablolar, email hesapları vs. ile uğraşmadan kolayca dosya ve metin transferi yapılabiliyor. Türkçe dil desteği de var. sitesi http://www.pctopda.com/turkish

Sitesindeki açıklama:
Kablolarla, e-mail hesaplarıyla uğraşmayın, web adreslerini, metinleri, resimleri ve diğer dosyaları bilgisayarınızdan
Telefon veya Tablet inize SeGo ile kolayca gönderin.

Adım 1: Bilgisayar (windows) programını www.pctopda.com dan indirin.
Adım 2: Android programını marketten telefon veya tabletinize indirin.
Veya cihazınızdan Google Play Store a girerek SeGo yu arayın.
Adım 3: PC veya Android sürümlerini kurun. Birinden ilk açılışta bir kereliğine kolayca kayıt olun,
bilgisayarınızla Telefon & Tabletiniz arasında her şeyi kolayca paylaşmaya başlayın.

android market linki : https://play.google.com...details?id=com.nex.sego

dropbox'tan farkı ne

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.

Fuzuli

60 Mesaj
17 Ekim 2012; 9:06:10 

[/quote]
dropbox'tan farkı ne
[/quote]

bir farkı bilgisayardaki veya telefondaki kısa metinleri, web sayfası adreslerini karşılıklı gönderebiliyorsunuz. bazen bir dosya değil de küçük bir metin göndermek gerekiyor.
dropbox a göre kullanımı daha kolay da diyebilirim. dropbox gibi size bir sunucu alanı sağlamıyor. daha hızlı pratik text-dosya alışverişi.

153 Mesaj
17 Ekim 2012; 9:57:55 

sony ericsson x10 telefonum var mesaj yazarken klavyeyi sayısal yapamıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar yazabilirlermi. smart keyboard yükledim ama hangi ayarından nereden bi türlü bulamadım

1291 Mesaj
27 Ekim 2012; 18:23:40 

up

"I'm gonna kick your ass"

"I'm gonna kick your ass"

25 Mesaj
28 Ekim 2012; 9:32:00 

güvenlik kamera görüntülerini cepten izlemek için : TMEyePro. ( çok başarılı, yolda avm de, wc de iş yerini izleyebiliyorum tek tık ile ),
teamviewer anlatmaya gerek yoktur galbia,
DHA güncel bir haber sitesi,
GAZETE MANŞETLERİ,
GARANTİ CEP ŞUBESİ, ( kullandıklarım arasında en iyisi )
YANDEX MAPS, ( google mapsın bittiği andır )
DANALYTİCS, ( google analtics kullananlar için çok başarılı )
OFFİCESIİTE, ( ofis programları arasında en kullanışlısı, indirimdeyken 0,25 $ a almıştım )
SİNEMADA BU HAFTA ,

benim favorilerim bunlar...

garmin nuvi200W, htc 3D EVO, HTC Fleyer, HP DV6, xbox 360, Falcon 4.0, hawx... www.ektayapi.com

183 Mesaj
12 Kasım 2012; 22:40:13 

ipwebcam
ağ üzerinden telefon kamerasından canlı yayın yaptırıyor.
mutlaka deneneceklerden bence. üstelik ücretsiz.

198 Mesaj
13 Kasım 2012; 12:01:41 

beyler ICS için en iyi bellek temizleyici arkada çalışan programları kapatan program hangisi acaba?

194 Mesaj
13 Kasım 2012; 13:06:35 

quote:

Orijinalden alıntı: emreakin21

beyler ICS için en iyi bellek temizleyici arkada çalışan programları kapatan program hangisi acaba?

Senin kapatmana gerek yok, androidin kendisi hallediyor. Bu sayfanın üst sıralarında bununla ilgili bir yazı koymuştuk..

198 Mesaj
13 Kasım 2012; 20:18:51 

quote:

Orijinalden alıntı: pillimilli

Senin kapatmana gerek yok, androidin kendisi hallediyor. Bu sayfanın üst sıralarında bununla ilgili bir yazı koymuştuk..

tamamdır hocam onu okuyacam muhakkak ama benimki kapatmıyor sanırım yada kapatıyor ise de geç kapatıyor. çünkü yavaşlamaya başladığında kendim manuel kapatıyorum bir anda hızlanıyor. bu işlemi yapmadığımda yavaş yavaş kullanıyorum düzeltsin diye kendini düzelmiyor.

4654 Mesaj
13 Kasım 2012; 20:54:58 

Bebeği olan aileler için Baby monitor
0

Market linki yok ama google play'den aratın çıkıyor zaten. Ücretsiz.

Program telefonu bebek telsizine çeviriyor.
*Ayarladığınız ses şiddetini aşan bir ses çıkarsa gidiğiniz bir telefonu arayabiliyor
*Mesaj atabiliyor.
*Foto çekip gönderebiliyor.
*Kullanılan telefonun pili bitmeye yaklaşırsa yönlendirilen telefona sms atarak bilgilendirme yapıyor.

Özellikle dubleks evlerde ve gece çocuğunu diğer odada yatıran aileler için birebir.

------------------------------------------------
[simage]https://lh3.ggpht.com/-65WRHlivm9GOxVNJfaKCXShXBZJnjNUA_DIk8DUvT2scJUXzvWT0eHwX2Zcck0CyRc=w124[/simage]
Diğer uygulama imageshack'in android uygulaması. Telefondaki resimleri kolayca upload etmenize yarıyor ve hemen linkleri veriyor. Ücretsiz ancak imageshack üyeliği isteyebilir.

-------------------------

550D 18-55mm IS, 50mm 1.8
Citröen Grand Picasso
Galaxy Note 2 Titan Grey
DH 2005 Üyesi

14 Mesaj
14 Kasım 2012; 9:40:17 

Arkadaslar merhabalar.

Playden yükleyip kaldırdıgım programların telefon uzerinde ceşitli yerlerde kalıntıları kalıyor.
Bu kalıntıları bulup cıkaran ve kaldırma işlemini yapacak bi babayigit program arıyorum.
Varmı böyle bildiginiz bir program.

194 Mesaj
14 Kasım 2012; 12:55:15 

quote:

Orijinalden alıntı: dusesh

Arkadaslar merhabalar.

Playden yükleyip kaldırdıgım programların telefon uzerinde ceşitli yerlerde kalıntıları kalıyor.
Bu kalıntıları bulup cıkaran ve kaldırma işlemini yapacak bi babayigit program arıyorum.
Varmı böyle bildiginiz bir program.

Programları kaldırırken mutlaka verileri temizle diyerek kaldırmak en iyisi, fakat buna rağmen sd kart üzerindeki dosya ve klasörlere dokunulmuyor genelde. O nedenle ayda bir sd kart üzerinde eski programlara ait klasör ve dosyaları temizlemek iyi bir fikir. Her zaman öyle yaparım..
Maalesef android için bilgisayardaki gibi temizlik programları yok..

14 Mesaj
14 Kasım 2012; 13:21:03 

quote:

Orijinalden alıntı: pillimilli

Programları kaldırırken mutlaka verileri temizle diyerek kaldırmak en iyisi, fakat buna rağmen sd kart üzerindeki dosya ve klasörlere dokunulmuyor genelde. O nedenle ayda bir sd kart üzerinde eski programlara ait klasör ve dosyaları temizlemek iyi bir fikir. Her zaman öyle yaparım..
Maalesef android için bilgisayardaki gibi temizlik programları yok..

clean master isimli bir program buldum. iyi gibi duruyor. ileriki zamanlarda programla ilgili düşüncelerimi paylasırım sizinle.

İkinci bir soru sormak istiyorum izninizle.

Telefonum s3 versiyon 4.0.4

Son zamanlarda takılmalar yasamaya basladım. zaten boyle temizlik programı aramamın asıl nedenide odur.
Simdi ben bu telefona format atmak ve versiyonunu 4.1 varmış galiba ona yükseltmek istesem nasıl bir yol izlemem gerekir.
yani programı nerden edinebilirim. formatı nasıl atabilirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkr ederim...
Emeginze saygılar...

1580 Mesaj
14 Kasım 2012; 16:10:54 

GİF uzantılı dosyaları oynatmak için program var mı ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

789 Mesaj
14 Kasım 2012; 16:35:45 

0

Messenger: Facebook'un kendi sohbet programı
Wallbase: Wallbase.cc sitesinin uygulaması. Doğru düzgün bir duvar kağıdı arıyorsanız mutlaka indirin.
Facebook: Açıklamaya gerek yok galiba.
Smart Office: Word, exel, PowerPoint dosyalarını açmak için güzel bir ofis programı.
File Expert: Kısaca dosya yöneticisi diyebilirim.
PlayerPro: Özellikle albüm fotolarini düzenlemek için kullanıyorum. Tavsiye ederim güzel bir müzik çalar.
Dolphin Browser: Internet tarayıcısı. Bazen sinir edebiliyor.
TubeMate: YouTube'dan video indirmek için kullanabilirsiniz.
Maxthon Browser: İnternet tarayıcısı. Dolphin Browser sinir edince bunu açıyorum.
ezPDF Reader: PDF dosyalarını açabilir üzerine notlar yazabilirsiniz. Şimdilik alanında 1 numara.
Vücut Geliştirme: Vücut geliştirme hakkında bilgiler veren bir program.
Sketch Free: Çizim programı. Ama kullandığım söylenemez.
UP: Türkçe Android market diyebiliriz. Türklerin yaptığı uygulamalar vs. var.
Mackolik: Mackolik.com sitesinin Android uygulaması. İddaa oynuyor veya maç sonuçlarını sürekli takip etmek istiyorsanız tam size göre bir program.
Ligtv: Ligtv'nin kendi uygulaması. Maç sonuçlarına bakabilir, maç Özetlerini izleyebilir, spor haberlerini okuyabilirsiniz.
Sound hound: Dinlediğiniz şarkının adını bilmiyorsanız bu program ile çok kolay bulabilirsiniz.
Chrome: Masaüstü bilgisayarımdaki yer imlerine ulaşabilmek için kullanıyorum. Flash desteği yok. Bu yüzden pek kullanılabilir bir tarayıcı değil.
TRT: L&M' nin kaçırdığım bölümlerini izlemek için kullanıyorum.
Startv: İkinci öğretim olduğum için gece 11'e kadar dersim oluyor. Hafta içi Sampiyonlar ligi ve UEFA maçlarını derste izlemek için kullanıyorum.
Speed test: İnternet hızınızı ölçebilirsiniz.
Tuneln Radio: Kullanışlı bir radyo programı.
imgur for Android: imgur.com resim upload sitesinin Android uygulaması. İnternete resim yüklemek daha kolay oluyor.
Grooveshark: İnternetten müzik dinleme programı. Fizy gibi...
utorrent: torrent dosyalarını indirmek için güzel bir program.
Hepsi burada: hepsiburada.com'un Android uygulaması.
Watsapp: Açıklamaya gerekyok herhalde.
Puffin: Yasaklı sitelere girebileceğiniz güzel bir tarayıcı. Flash desteği var.
IMDb: ünlü IMDb sitesinin Android uygulaması. Film sever herkesin cebinde bulunması gerek.
Çeviri: Google transle
sketch pro: Çizim programIarı arasında bana göre en kalitelisi.

Bunlar da oyunlar. Açıklama pek bir şey ifade etmez. En iyisi markette bulup videolarını izleyin.
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEHET -- 14 Kasım 2012; 16:41:36 >

9086 Mesaj
14 Kasım 2012; 17:57:51 

quote:

Orijinalden alıntı: dusesh

clean master isimli bir program buldum. iyi gibi duruyor. ileriki zamanlarda programla ilgili düşüncelerimi paylasırım sizinle.

İkinci bir soru sormak istiyorum izninizle.

Telefonum s3 versiyon 4.0.4

Son zamanlarda takılmalar yasamaya basladım. zaten boyle temizlik programı aramamın asıl nedenide odur.
Simdi ben bu telefona format atmak ve versiyonunu 4.1 varmış galiba ona yükseltmek istesem nasıl bir yol izlemem gerekir.
yani programı nerden edinebilirim. formatı nasıl atabilirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkr ederim...
Emeginze saygılar...

Rom nasıl yüklenir sorusunun cevabını, sanırım S3'a ait bölümden daha kolay bulursunuz.
Genel bir bilgi olarak şunları yazabilirim. Normalde herhangi ekstra uygulamalara ihtiyacınız olmaz. Telefonu bilgisayarınıza taktığınızda KIES otomatik olarak yeni güncelleme var yükleyeyim mi diye soracaktır. Sizde yükle deyince yüklenir. Yada telefonunuzda OTA yükleme özelliği varsa ayarlardan güncellemeye girerek güncelle dersiniz ve günceller.
Ancak şunu hatırlatmakta fayda var. Telefonunuz eğer Türkiye için 4.1 güncellemesi yayınlanmışsa güncelleme yapabilirsiniz. Diğer ülkelerde çıkmış olması, sizin de yapabileceğiniz anlamına gelmiyor.

LG Optimus G2(D802) 16GB 4.4.2 KK Rom: D80220b-TUR-XX [KOT49I]
ASUS New Nexus7 (2013) 32GB Wifi 4.4.2 KitKat Rom: MIUI-4.8.22
Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB

Motorola Moto G 16GB 4.4.4 KitKat LG 4X HD(LG-P880) 16GB 4.1.2 JB GT-I9000 Galaxy S 8GB 4.1.1 JB Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5
ASUS Nexus7 32GB Wifi 4.4.2 KitKat Ainol Novo7 Aurora II 16GB 4.1.2 JB Apple iPad 32GB Wifi+3G IOS 5.0.1 (9A405) Jailbreak

2266 Mesaj
14 Kasım 2012; 20:55:08 

Yeni kullanmaya basladiklarim Holo launcher ve CameraMX tavsiyemdir.

FR

194 Mesaj
15 Kasım 2012; 1:13:21 

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Rom nasıl yüklenir sorusunun cevabını, sanırım S3'a ait bölümden daha kolay bulursunuz.
Genel bir bilgi olarak şunları yazabilirim. Normalde herhangi ekstra uygulamalara ihtiyacınız olmaz. Telefonu bilgisayarınıza taktığınızda KIES otomatik olarak yeni güncelleme var yükleyeyim mi diye soracaktır. Sizde yükle deyince yüklenir. Yada telefonunuzda OTA yükleme özelliği varsa ayarlardan güncellemeye girerek güncelle dersiniz ve günceller.
Ancak şunu hatırlatmakta fayda var. Telefonunuz eğer Türkiye için 4.1 güncellemesi yayınlanmışsa güncelleme yapabilirsiniz. Diğer ülkelerde çıkmış olması, sizin de yapabileceğiniz anlamına gelmiyor.

Arkadaşın da dediği gibi güncelleme olayını en rahat kies ile yapabilirsiniz. Bilgisayarınızda kies kurulu ve telefonunuz daha önceden programa bağlandı ise kies telefonunuz için güncelleme olduğunda size bilgi verecektir. Bu arada S3 için jellybean geldi. kies aracılığı ile yükleyebilirsiniz..

3333 Mesaj
15 Kasım 2012; 9:20:19 

App4apn benzeri bir program bilen var mi?

bilmeyenler icin; program ekran kapandigi zaman izinli uygulamalar disindaki veri agini kapatiyor, wifi'dan bagimsiz.

2266 Mesaj
16 Kasım 2012; 8:42:00 

quote:

App4apn benzeri bir program bilen var mi?

bilmeyenler icin; program ekran kapandigi zaman izinli uygulamalar disindaki veri agini kapatiyor, wifi'dan bagimsiz.

Hocam yanlışım yoksa droidwall işinize yarayabilir.

FR

3333 Mesaj
16 Kasım 2012; 9:32:18 

quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

Hocam yanlışım yoksa droidwall işinize yarayabilir.

Teşekkürler, bakayım sonucu yazarım

11 Mesaj
16 Kasım 2012; 10:29:59 

Blackmart Alpha ve Aptoide ücretli App'leri bedava indirmek icin.

1367 Mesaj
16 Kasım 2012; 13:29:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Kontes Semra

Blackmart Alpha ve Aptoide ücretli App'leri bedava indirmek icin.

Böyle bir şey mümkün olabilir mi.

Ücretli uygulamaları bedavaya indireceğiz öylemi.

Artık 3 kişiyiz. Bir ben , bir keyfim ve birde keyfimin kahyası...

194 Mesaj
16 Kasım 2012; 15:02:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

Böyle bir şey mümkün olabilir mi.

Ücretli uygulamaları bedavaya indireceğiz öylemi.

Ücretli uygulamaları bedava indireceksiniz doğru, ama google playden değil kendi sunucularından. Nasıl bilgisayarda cracklenmiş korsan yazılım kullanıyorsanız onun gibi yalnız adamlar korsan olanları topluca bir yere yığmışlar, sanra alın size market.. burdan indirin. olay bundan ibaret..

11 Mesaj
16 Kasım 2012; 15:44:19 

aynen öyle cracklenmis hazir veya crack ihtiyaci bile yok. tabi bu app sayfalari teker teker kapaniyor nekadar daha bu marketlerden indirebiliriz belli degil.

Uzaklaştırılmış
19 gün cezanın,
1 gün 14 sa. 29 dk. kadarı kaldı.
16 Kasım 2012; 16:42:20 

link verme sansinz varmidir? ben bulamadim da

752 Mesaj
16 Kasım 2012; 17:52:53 

solid explorer gibi klasörleri küçük grid şeklinde gösteren bir dosya yöneticisi var mıdır? solid explorer sürekli çökmeye başladı.

194 Mesaj
16 Kasım 2012; 18:51:36 

quote:

Orijinalden alıntı: mangdasire

solid explorer gibi klasörleri küçük grid şeklinde gösteren bir dosya yöneticisi var mıdır? solid explorer sürekli çökmeye başladı.

Es File Explorer işinizi görür..

4 Mesaj
16 Kasım 2012; 19:06:09 

PowerAmp

Fenerbahçe!

11 Mesaj
16 Kasım 2012; 19:14:19 

quote:

link verme sansinz varmidir? ben bulamadim da

http://crusniksif.store....pt/326/1844169/Aptoide

Aptoide yükledikten sonra Blackmart Alpha indirebilirsiniz Aptoide marketinden.