Şimdi Ara

Halo: Reach'te Haftanın En İyi 10 Öldürüşü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Halo serisinin senaryo modu sunumu ve kalitesi ile oyunun hayranlarını fazlasıyla memnun ediyor. Oldukça derin olan hikayesinin yanında bu seri mükemmel multiplayer moduyla da dikkat çekiyor.

IGN'nin her hafta yayınladığı Haftanın En İyi 10 Öldürüşü listesinin bu haftaki sakinleri de oldukça dikkat çekici. Seriye yepyeni özellikler getiren Reach'e yavaş yavaş alışan oyuncular çılgın öldürme taktikleri deniyor.

Bu öldürüşlerden özellikle 2 numaraya dikkat etmenizi öneririm. Kırmızı ve Mavi tarafa ait 2 oyuncu da Hologramlarını gönderiyor. Kırmızılı oyuncunun gönderdiği hologramı yutmayan Mavi taraftaki oyuncu da kendi Hologramını gönderiyor ve kırmızılı oyuncu Hologramı gerçek bir oyuncu sanıp saldırınca tuzağa düşüyor.

Oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşan ve Xbox 360 sahiplerinin Xbox Live'da deliler gibi oynadığı Halo: Reach başarılı multiplayer modları ile oyuncuları uzun süre eğlendirecek gibi görünüyor.

• Gerçekten çok harika
  • bu ne iğrenç bir oyun insanlar bir de bunu oynuyor mu
  • @ilyasburak

Oyunlarla ilgili en ufak bir bilginin olmadığının kanıtı.Sen Halo efsanesine,sadece 1 günde ingilterede 330.000 satan oyuna iğrenç diyorsan yok artık LeBron James :D
  • @ilyasburak

Bu ne iğrenç bir yorum insanlar bunu okuyor mu..
  • Halo'da bu kamera açısı var mı ? Bu arada oyun muhteşem olmuş.
  • Oyunun çok eski sürümlerinden birini pc'de oynamıştım ama nedense bu seri beni hiç sarmadı ama gerçekten büyük bir hayran kitlesi var.
  • kusura bakmayın ama isteyen istedigi yorumu yazar.

bende sevmiyorum zorla güzeldir yazamam.!!
  • inşallah her hafta bsc'ye koyarsınız.Oyun video inçelemeside yarın gelir inşallah.
  • @EMRECAN11
    Video inçelemeden emin değilim ama kesin video inceleme koyarlar :)
  • Oyunun video incelemesini bekliyoruz.
  • @ilyasburak

adam üstün zeka beyler bırakın kendi haline.
  • güzelmiş 2.cisi hele
  • @ilyasburak
    Beyin bedava.
  • only nerds play halo
  • halo tam bir kazik'dir micr$sotan cunku hersey ayni
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

only nerds play halo

Video game addicts are not just 'shy nerds' .
  • ps3 cıkmaması iyi oldu hiç beyenmedim
  • Birazcık olgun olalım, sırf kendinizi teselli etmek için böyle bir oyuna kötü denmez. Bende PS3 sahibiyim ama bazı şeyleri kabullenmek gerek. Mesela Alan Wake, GeoW ve Halo gibi oyunları kendimizi teselli etmek için aşağılamayalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.