Şimdi Ara

Haberim olmayan trafik cezası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
21.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugun şans eseri internetten sorgulama yaptım ve 21 eylül 2009 da 128 tllik bir ceza ile karşı karşıya kaldım. bu ceza 24 aralık 2009 da tebliğ edilmiş görünüyor ve 128 liralık cezaya birde 51 tl faiz uygulamışlar... ne yapmam gerekiyor bu nasıl iştir anlamadım...
     Haberim olmayan trafik cezası

• https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp bu adresten sorgulyorsunuz...

128 tllik ceza sanırım kırmızı ışık ihlali...

VW_Passat arkadaşım elimde hiç bişey yok 1 yıl olmu yazılalı 24 aralıktada tebliğ edlmiş görünüyor bana ulaşan hiçbirşey yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokeri06

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp bu adresten sorgulyorsunuz...

128 tllik ceza sanırım kırmızı ışık ihlali...

VW_Passat arkadaşım elimde hiç bişey yok 1 yıl olmu yazılalı 24 aralıktada tebliğ edlmiş görünüyor bana ulaşan hiçbirşey yok...

Geçmiş olsun.
    Bu cezayı ne kadar çabuk öderseniz o kadar az faiz ödemiş olursunuz.Acı ama gerçek yapılabile ek birşey yok.

Neden buı kadar emin konuşuyorum diye merak ediyorsan şöyle anlatayım.

Yılbaşında mtv ödemek için internete girdiğimde cezalarıda kontrol edeyim dedim ne varmış diye.

21.04.2009 tarihli bir ceza var görünüyordur,aynı gün tebliğ edilmiş yazıyor.Bana teslim edilen bişey olmadığından gayet eminim.

Elden verilmedikçede hiç bir ceza aynı gün kişiye ulaşmaz,neyse Bursa oyuruyordum.

Önce emniyete,sonra buttimin oradaki trafik bürosuna sonra yeşil vergi dairesindeki fatura tahsil edilen yere gittim.

Amacım bana bile yazılmayan bu cezanın ne olduğunu öğrenip iptal ettirmekti.

En son bir memur arkadaş sen cezayı öde istersen dava aç dedi.(iyi niyetinden)

Sonuç olarak ödedim,ne oldu dersen ceza tutarı kadar benzin parası,zaman ve otopark parası daha verdim,ama direk ödeseydim kendimi daha kötü hissedecektim o da ayrı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.