Şimdi Ara

Playstation Move Lansmanı Röportajı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
25.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS Move, Türkçe Ps3 oyunları ve Playstation dünyasındaki şok edici gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız bu röportajı kaçırmayın.

• 3 oyunda Türkçe dublajlı olacakmış sanırım. Ben sadece Killzone 3 Türkçe dublajlı diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 22 Eylül 2010; 16:55:09 >
  • Elinize saglik,Turkiyedeki oyun sektoru icin cok buyuk isler yaptiniz
  • ICO ve Shadow of the Colossus'ta Türkçe gelirse muhteşem olur.
  • Röportajdan çok arkada ki kızlar ilgimi çekti iyi mi :)

Şaka bir yana benim en çok merak ettiğim Türkçe destekli oyunlar dublajına kadar tamamen Türkçe çıkacak mı bekleyip göreceğiz...
  • Dalgamı geçiyorlar yenimi akıllarına geldi dünyada türkiye diye bir ülkenin olduğu? o ülkede bolce oyun ve teknoloji meraklısı olduğu ? Bırakın allah aşkına ps tutmadı tabi böyle şeylere girmeye başladılar...
  • benim de kızlar dikkatimi çekti. mesut çeviğe konsantre olamadım bir ara ama sonra toparladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murusoft
    Dalgamı geçiyorlar yenimi akıllarına geldi dünyada türkiye diye bir ülkenin olduğu? o ülkede bolce oyun ve teknoloji meraklısı olduğu ? Bırakın allah aşkına ps tutmadı tabi böyle şeylere girmeye başladılar...

• tek killzone 3 güzel
  • tropy ne
  • DH'ın sunucularının video performansı (?) çok kötü... videoyu durdurduğumda bile dolmuyor ibre.. 1 dk.lık videoyu 7dkda anca izleyebildim.. içler acısı bir durum var.. artı video boyutu düşülmeden çok yüksek datalı bir şekilde nete veriliyor gibi.. görüntü kalitesinden de anlaşılabiliyor... biraz kısın kaliteyi lütfen..
  • videoyu tıkladım siyah erkan oldu açılmadı sebebi nedir
  • Arkadaşlar Merhaba,

Sunucularımızdaki bakım nedeniyle videolar 8-9 saatlik bir süreçte erişilemez ya da kısıtlı erişilebilir olacaktır.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Şu videoları youtube veya vimeo da donanımhaber adına kanal açıp oralara yükleseniz güzel olacak.
  • şu "the fight" denen oyun iyiymiş la. move olmadan oynanmaz mı o
  • Güzel bir röportaj olmuş...
  • Senelerdir yatıyorlar, biraz çalışsınlar artık.
  • tmmdir izledim elnize emeğinize sağlık tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

quote:

Dalgamı geçiyorlar yenimi akıllarına geldi dünyada türkiye diye bir ülkenin olduğu? o ülkede bolce oyun ve teknoloji meraklısı olduğu ? Bırakın allah aşkına ps tutmadı tabi böyle şeylere girmeye başladılar...

Profiteer Sen ps3 cuydun ne oldu hayirdir...

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayStation3lack

quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

quote:

Profiteer Sen ps3 cuydun ne oldu hayirdir...
    adama gülüyo zaten anlamadın mı

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.