Şimdi Ara

AMD, Catalyst sürücü ailesi için yeni logo hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni nesil ekran kartlarıyla birlikte ürünlerinde artık ATi markasını kullanmayacak olan AMD, Catalyst sürücü ailesi için de bir dizi yenilik planlıyor. Önümüzdeki ay içerisinde lanse edilmesi beklenen Radeon HD 6700 serisi ekran kartlarıyla birlikte Catalyst 10.10 sürücüsünü kullanıma sunmayı planlayan AMD, kullanıcı arayüzünde güncelleme yapacak.

Kullanıcıların sürücü ayarlarına daha kolay erişmesi için ana görünümü daha basit bir yapıya kavuşturması beklenen GUI güncellemesine ek olarak AMD, Catalyst sürücü ailesinin logosunu da değiştiriyor. ATi ekibi tarafından hazırlanan Kırmızı ağırlıklı mevcut logonun, önümüzdeki aylarda yukarıda gördüğünüz Gümüş logo ile değiştirilmesi bekleniyor.

• Overdrive bugundan ne haber ?
  • Bune yahu atide hiç grafikten anlıyan kimse yok mu bunu photoshopta yeni öğrenmiş az buçuk gradient style bilen yapar :S
  • Logodan ziyade GUI değişikliğine sevindim. Zira iyi bir değişikliğe ihtiyaçları vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Bune yahu atide hiç grafikten anlıyan kimse yok mu bunu photoshopta yeni öğrenmiş az buçuk gradient style bilen yapar :S

• quote:

Bune yahu atide hiç grafikten anlıyan kimse yok mu bunu photoshopta yeni öğrenmiş az buçuk gradient style bilen yapar :S

Paint ile bile yapılabilir . Sade hoş olmuş ama daha iyi olabilirdi yani.

O konuya değindikten sonra bizi asıl ilgilendiren konuya gelirsek. Arayüzde iyileştirmeye hayır diyemeyiz doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 21 Eylül 2010; 21:38:46 >
  • logo tasarım harikası olmuş :)) bu nee yaaa...
  • birazdaha 3 boyutlu derinlik katabilirerdi ...
  • Sizene logodan. Yani logo yapacak işinin erbabı adam bulamadılar gittiler saatlerce uğraşa uğraşa bu logoyu hazırladılar , böyle mi düşünüyorsunuz ?????
    Yeterki şu ati kartlardaki tuhaf yazılım hataları düzeltilsin. İsterse logosuz olsun.

edit : x1950 serisi ati kartlarda mafia 2 de gölge sorunu var. mapin her tarfı ampül gibi yanıp yanıp sönüyor. 2kgames kart eski diyor ati efendi sürücü desteğini kestik diyor. bu ne şimdi ? oyun aa af physx kapalı ayarlar medium 1280 çözünürlükte yeteri kadar fps ile akıcı şekilde oynanıyorken gölge hatası yüzünden oynanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FightF0RFreedom -- 21 Eylül 2010; 13:59:16 >
  • gradyanı koymasa daha iyi olurmuş. O şekilde basit bir görüntü veriyor.. sanki yeni photoshop kullanan biri tarafından yapılmış hissi uyandırıyor.. yinede sadelik güzeldir.
  • AMD, Catalyst sürücü ailesi için yeni logo hazırlıyor

olmamış
  • Özellikle S harfi çok kötü gözüküyor.Ben de beğenmedim.
  • itiraf ediyorum ben tasarladım

• yeni arayüz yanında yeni bug'lar, yeni hotfix'ler getirmez umarım.. eskisi fena değildi bence..
  • "ati adını her yerden silmeye çalışıyoruz" demiyorlarda, "logo değişikliği" diyorlar

forever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 21 Eylül 2010; 16:06:51 >
  • İnsanın cahili, değişime kapalı olandan belli olur. Herşey değişime maruz kalırken, onlar tam tersine uğraşarak başedebilirler ancak bu gerçekçilik ile. Nokta.
  • quote:

"Beaty lies in simplicity" desturuna uymuşlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

"ati adını her yerden silmeye çalışıyoruz" demiyorlarda, "logo değişikliği" diyorlar

forever

9700 pro her zaman kalbimizde, devriminin başladığı andır r300

• quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

olmamış

Bence olmuş

• Birilerinin AMD'ye, Catalyst sürücü paketlerindeki derdin " logo " olmadığını hatırlatması gerekiyor. Adamlar hâlâ nelerle uğraşıyorlar yaa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.