- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
İNTERNETTE SAYFA AÇTIĞIMDA ÇOĞU SİTELERDE ( GOOGLE DA DAHİL ) SOL KÖŞEDE REKLAMLAR Ç
12 Cevap17701 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen : melekselin
Giriş

10 Mesaj
21 Eylül 2010; 1:12:51 

SANIRIM VİRÜS BULAŞTI.REKLAMLARI KAPATAMIYORUM GENELDE GİTTİGİDİYOR.COM UN REKLAMLARI.SAYFAYI AŞAĞI KAYDIRIYORUM O DA KAYIYO, YUKARI KAYDIRIYORUM O DA KAYIYO.TARAMA YAPTIM VİRÜS BULMADI.NOLUR YARDIM EDİN.ÇILDIRMAK ÜZEREYİM

l_cCc_l

10 Mesaj
21 Eylül 2010; 15:02:50 

artık google'ım da yok.başka bi arama motoru çıkıyor.yardım lütfennnn.hiç mi anlayan yok c

0

Ekteki dosya (1)

l_cCc_l

14758 Mesaj
21 Eylül 2010; 16:30:35 

İstenmeyen reklam yazılımı sorunu.. Herhangi bir spyware programı işinizi görür.

SuperAntiSpyware 4.41.1000
http://www.filehippo.com/download_superantispyware

MOTO G ORJİNAL FLIP COVER KILIF (Turkuaz)

4 Mesaj
21 Eylül 2010; 16:56:59 

c:\windows\system32\drivers\etc uzantısında hosts adında bir dosya var onun içinde google ile alakalı bir satır olması lazım onu silerseniz sorun hallolur

10 Mesaj
21 Eylül 2010; 18:21:27 

teşekkür ederim.dediğiniz programı indirdim taradım 159 tane virüs buldu.fakat reklam hala gitmedi.google da değişti farklı bir arama motoru çıkıyor.hiçbir şekilde google a giremiyorum.ve arama yapamıyorum.usb den format atabilirmiyim sizce.daha önce hiç format atmayı denemedim.denesem daha kötü sonuçlar doğurur mu??

l_cCc_l

14758 Mesaj
21 Eylül 2010; 18:53:59 

Kötü sonuçlar da alabilirsiniz. Ancak birkaç program daha kullanarak virüsleri de silebilirsiniz. Mesela "HijackThis".. Programı indirin ve Do a system scan and... 'le başlayan yere tıklayın. Program size not defteri içinde silincekleri gösterecektir. Siz o not defteri içeriğini buraya yüklerseniz hangi virüslerin olup olmadığını belirtebilirim.

Bunun dışında online tarama da yapabilirsiniz.
http://onecare.live.com...r-tr/center/howsafe.htm

MOTO G ORJİNAL FLIP COVER KILIF (Turkuaz)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Eylül 2010; 21:46:03 

spybot ile de taratın

4 Mesaj
21 Eylül 2010; 22:21:23 

quote:

Orijinalden alıntı: melekselin

teşekkür ederim.dediğiniz programı indirdim taradım 159 tane virüs buldu.fakat reklam hala gitmedi.google da değişti farklı bir arama motoru çıkıyor.hiçbir şekilde google a giremiyorum.ve arama yapamıyorum.usb den format atabilirmiyim sizce.daha önce hiç format atmayı denemedim.denesem daha kötü sonuçlar doğurur mu??

virusle alakası yok dediğimi yapın hosts dosyasını not defteri ile açın google geçen satırı silin sorunsuz girersiniz

10 Mesaj
22 Eylül 2010; 16:17:49 

ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.dediklerinizn hepsini yaptım.maalesef olmadı.format attırdım.format attırdığım yerin harddiskleri alıp değiştirdiğini söylüyolar.şimdi de bundan içimi korku sardı. nasıl anlayabilirim değişip değişmediğini.

l_cCc_l

2405 Mesaj
22 Eylül 2010; 16:31:36 

Eğer kapasitesinin ne kadar olduğunu bilmiyorsan bilemezsin

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

10 Mesaj
22 Eylül 2010; 17:02:08 

hp pavilion dv5 1250et modeli.öğrenebilirmiyim??

l_cCc_l

5 Mesaj
10 Mart 2013; 12:30:39 

bende de durum mevcut arkadaslar butun herşeyi denedim format hariç olmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim...

11 Mesaj
22 Haziran 2013; 13:02:11 

Buraya bir gozat bir suru işe yarar program var burada. Spayware-Adware

Ayrıca Burada da Sistemi düzeltmek temizlemek için güzel programlar var Temizleme ve Kaldırma
Bununuda deniyebilirsin. İnternet Giriş Sayfası Değiştirme 2013

aslandag
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » İNTERNETTE SAYFA AÇTIĞIMDA ÇOĞU SİTELERDE ( GOOGLE DA DAHİL ) SOL KÖŞEDE REKLAMLAR Ç
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.270