Şimdi Ara

remove toolbar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • explorer araç çubuklarında böyle bişey yerleşti nasıl kaldırabilirim.. araç çubukları listesinde adını göremiyorum .. program ekle kaldırda da yok .. yardım edermisiniz ??

• Remove toolbar bildiğim kadarıyla bazen istem dışı kurulan programlarla gelen veya bilinçili olarak kurulan toolbarları silmek için kullanılan bir program..Ben İ.E eklentisi olarak değilde harici bir program olarak kullanıyorum..Sizin bunu kaldırabilmeniz..
    Araçlar/Eklentileriyönet/Eklentiyi seçtikten sonra Eklentiyi devre dışı bırak seçeneğini kullanabilirsin.Kolay gelsin
  • spyware girmiş. anti-spy programlarından birini kullan.Hangileri mi?Mesela; scanspyware, search&destroy,ad-aware, microsoft antispyware, awast vs.
  • arkadaşlar bu lanet şey her yerden çıkıyo.. örneğin bilgisayarıma tıklayıncada açılan pencerede bu remove toolbar çıkıyo ?? yyani nerden girdi naaptı anlamadım
  • fatihberdi arkadaşşın dediği gibi yaptın mı kaldırdın mı eğer kalkmadı sie symentec'in sitesinde internet üzerinden virüs taraması yap.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_4240873/mpage_1/key_//tm.htm#4240873

yanıt linkte tamamını oku hijack kullanımı yazıyor onud oku denilen dışında birşey yapma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.