Şimdi Ara

OYUNDAKİ YAVAŞLIĞIN PROBLEMİ NEDİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    beyler bu ara (tahminen 10-12 eylülden beri yani son patchden beri) oyun inanılmaz kasıyor. oynarken bildiin tekliyor bi kayıyorum ordayım bi bakıyorum hero bi yerlere gitmiş çıldıracam hiç oynayamadım... normalde çok hızlı ve rahat oynuyordm inaın oyundan soudum nefret etmeye başladım.. gördüüm kadarıyla bir çok arkadaş aynı problemi yaşıyormuş. white fang bi konu açmış ama net bir şey söyleyen yok. çözüm olabilecek bir şey bilen var mı?

not: bilgisayarımın özellikleri yazmama gerek olmayacak kadar iyi. internet bildiin ttnet adsl internet. dediim gibi önceeden çok rahat oynuyordum şimdi kontrol etmekte bile güçlük çekiyorum

• Evet arkadaşlar aynı sorun bendede var son 2 gündür çoğu maçta lag oluyor nadiren geçiyor tam anlayamadım,bilgisayar özelliklerinden kaynaklanmıyor bilgisayarımın özellikleri iyi ayrıca bazıları ttnetten falan diyor benim internet superonline ve 10 mbps fakat aynı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowKaan

Evet arkadaşlar aynı sorun bendede var son 2 gündür çoğu maçta lag oluyor nadiren geçiyor tam anlayamadım,bilgisayar özelliklerinden kaynaklanmıyor bilgisayarımın özellikleri iyi ayrıca bazıları ttnetten falan diyor benim internet superonline ve 10 mbps fakat aynı...

katılıyorum aynı olay bendede vardı dün
  • Arkadaşım Problemin Daha Önce Açılmış '' lol FPS Sorunu '' Konusuyla Aynı Kasmanın Nedeni Fps nin Düşmesi . Önerim Oyundayken ESC ye Bas Sound Kısmında En Alttaki Disable Sound Kutucuğuna Tıklayıp İşaretledikten Sonra Ok ye Basıp Ayarları Kaydet Fps sende Yükselme ''Görülebilir''. Dikkat Et İşe Yarıycak Demiyorum Bende Ve Forumlarda Okuğum Kadarı İle Birçok Arkadaşta İşe Yarıyor Ama %100 Çözüm Değil

http://forum.donanimhaber.com/m_43100442/tm.htm
  • Arkadaşlar problem genel

Şuradan bakabilirsiniz...Yurtdışı herkesde pert olmuş durumda

http://forum.donanimhaber.com/m_43136943/mpage_3/f_/key_//tm.htm#43163389
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowKaan

Evet arkadaşlar aynı sorun bendede var son 2 gündür çoğu maçta lag oluyor nadiren geçiyor tam anlayamadım,bilgisayar özelliklerinden kaynaklanmıyor bilgisayarımın özellikleri iyi ayrıca bazıları ttnetten falan diyor benim internet superonline ve 10 mbps fakat aynı...

Ttnet ve superonline aynı alt yapı üzerinden birleşiyor...Yani ttnette sorun varsa sendede %99 vardır
  • Bende arkadaşıma gidince oynuyorum da 2 gündür acayip lag var.
  • Eheh oyundaki yavaşlığın problemi.
  • Latency Düşürücü <---

tavsiye ederim büyük fark yaratıyo.
  • Problem ttnet kaynaklı olduğu için bir işe yaramaz şu durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Problem ttnet kaynaklı olduğu için bir işe yaramaz şu durumda

tabiki sorun kalktıgında işe yarıycak bir tweak bu.eksik saglanan internet hizmetini düzelticek bir güç deyil. 93-98 ms ile EU ping alırken bu yazılım ile birlikte 56-63 arası deyisiyor.
  • arkadaşlar ttnet de bi problem olduu doğru ama sanki oyun serverlerı da kötü gibi zira son patchden sonra oldu böyle.. velhasılı kelam; oyunun tüm grafik özelliklerini "very low" yaptım. soudları da tamamen kapattım. bir an için bu bilgisayr özellikleri ile ilgili gelse de şu var; gelen giden byte alışverişini olabilecek en az seviyeye indirince (ki ttnetten de olsa oyundan da olsa) bi derece düzeliyor. eskiisi gibi olmasa da yine oynanabilir hale geliyor (en azından bende oldu) deneyin derim... not: bunu hem menüde hem oyun içinde yapın ayrıca yaptıktan sonra oyunu kapatıp açınca etkisi oluyor yani yaptıınız oyunda hemen kendini göstermeyebilir ben hemen çıkıp girdim aynı oyunda biraz geciktim ama işe yaradı
  • Rhaim, o sistem gerçekmi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasikomen

Rhaim, o sistem gerçekmi ya

evet bu pc benim için 2 sene diş sıkmak anlamına geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaim

quote:

o pc 10 sene gider
  • quote:

quote:

Senin Latency düşürücü uygulamayı kullandım ama oyuna girip test edemedim, yarın bakıcam. İnşallah bir düşme gözlemlerim.
  • quote:

quote:

quote:

Senin Latency düşürücü uygulamayı kullandım ama oyuna girip test edemedim, yarın bakıcam. İnşallah bir düşme gözlemlerim.

varsa bozukluk tweak edicektir :)

• bende de latency sorunu vardı 2 gündür bugün okuldan geldim bi oyuna gireyim dedim loading ekranında 600 den basladi ping im 300 e kadar dustu azalmadı sonra normalde 50-70 arası falan olur , trky dnsayar diye bi program vardı o geldi aklıma oyundayken actım en dusuk pingli dns sunucusunu seciyor sanırım test edip , latency im 70 e düştü denemek isteyen varsa
    http://www.inndir.com/TRKY-DnsAyar-25326i.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.