Şimdi Ara

bu netler ygs ye kadar yükselir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
8.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün ygs denemesi olduk. fen bilimlerindeyim. sınav sonucu çok kötü. bu netleri sene sonuna kadar toplamda 130'a çıkarabilir miyim?

DUZELTME YAPİLDİ

ygs mat: 25,5
    ygs turkce: 29,75
    ygs fen: 18,75 (biyoloji çok düşürdü. biodan 1,75 netim felan var:(()
    ygs sos: 21,25

toplam 95,25 net

ygs 1: 339
    ygs 2: 332

günden en az 6 saatlik bir çalışma programı uyguluyorum dershane açıldığından beni(1 ay felan oldu). lys den konu eksiğim yok ama birinci bölümü tamamiyle unutmuşum. sonucu öğrenene kadar hırsla çalışıyorum ama şuan berbat durumdayım. sene başında olduğumuzu varsayarsak bu netlerimi en az 130a çekebilir miyim?

mf4 puanı ile tercih yapacağım. sayısal öğrencisiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyi bir insan -- 20 Eylül 2010; 1:53:17 >

• Çıkarırsın tabi Hele ki biyoloji büyük hızla yükselir. 130 net çok yüksek değil. Yani iyi bir sayı ama yapılmayacak kadar yüksek değil. Yalnız 130 net yaparken sosyalden 35-40 civarı netin olursa o zaman problem olur.
  • gercek ygs de sorular çok basit oluyor ozellikle matematik ve geometri fende çok kolaymıs ben tm ci oldugum için bilmiyorum fazla

sınav dersanesinde alanımın 120 sourusunda 70 net falan yaparken gercek sınavda 97 net yaptım
  • Kardeş Allah'ın izniyle 150'ye bile çıkarırsın. samimi söylüyorum.
  • imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Beauty

gercek ygs de sorular çok basit oluyor ozellikle matematik ve geometri fende çok kolaymıs ben tm ci oldugum için bilmiyorum fazla

sınav dersanesinde alanımın 120 sourusunda 70 net falan yaparken gercek sınavda 97 net yaptım

Türkçe ve Sosyal Tam tersi.. Özellikle Sosyal..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Echo91

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Beauty

gercek ygs de sorular çok basit oluyor ozellikle matematik ve geometri fende çok kolaymıs ben tm ci oldugum için bilmiyorum fazla

Türkçe ve Sosyal Tam tersi.. Özellikle Sosyal..

Sosyal yokmu sosyal ....
  • hoca net'den mi baktın bende "SINAV KAYDI BULUNMUYOR veya KİTAPÇIK BÖLÜMÜ SEÇMEDİNİZ" diyor kafayı yiyecem
  • Geçen fem yayınlarının denemesini yaptım.

Mat 15
    Türkçe 25
    Fen 10
    Sosyal 19 net çıkarmışım.

Ygs-1den öğretmenliğe cıkmam lazım.Ygs ye kadar inşallah düzeltebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Céltics

hoca net'den mi baktın bende "SINAV KAYDI BULUNMUYOR veya KİTAPÇIK BÖLÜMÜ SEÇMEDİNİZ" diyor kafayı yiyecem

banada geçersiz tc kimlik no diyo 2 yıldır bu dersanedeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lorik.Cana

quote:

Orijinalden alıntı: Céltics

hoca net'den mi baktın bende "SINAV KAYDI BULUNMUYOR veya KİTAPÇIK BÖLÜMÜ SEÇMEDİNİZ" diyor kafayı yiyecem

banada geçersiz tc kimlik no diyo 2 yıldır bu dersanedeyiz

Hocam acaba net'e mi yüklenmedi daha ama sınav ortalamalar yazıyor dersanenin diğer bölümler boş moralim bozuldu şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Céltics -- 19 Eylül 2010; 21:52:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: R00T3RR00R

dün ygs denemesi olduk. fen bilimlerindeyim. sınav sonucu çok kötü. bu netleri sene sonuna kadar toplamda 130'a çıkarabilir miyim?

ygs mat: 25,5
    ygs fen: 18,25
    ygs fen: 18,75 (biyoloji çok düşürdü. biodan 1,75 netim felan var:(()
    ygs sos: 21,25

toplam 83 net

ygs 1: 339
    ygs 2: 332

günden en az 6 saatlik bir çalışma programı uyguluyorum dershane açıldığından beni(1 ay felan oldu). lys den konu eksiğim yok ama birinci bölümü tamamiyle unutmuşum. sonucu öğrenene kadar hırsla çalışıyorum ama şuan berbat durumdayım. sene başında olduğumuzu varsayarsak bu netlerimi en az 130a çekebilir miyim?

mf4 puanı ile tercih yapacağım. sayısal öğrencisiyim.

Yukardaki türkçe sanırım, türkçen çok düşün yani paragraflardan çok soru kaçmış gibi gözüküyosun, kesinlikle 6 saati 5 e indirip günde 1 saat kitap okumanı öneririm, çünkü o türkçe dil bilgisi çalışılıp çok fazla yükseltilemez, paragraf sorularınada çalışılıp pek bişey öğrenilemez. kitap gazete dergi artk her ne warsa elilnde, kesinlikle hergün bişeyler oku çok yararını görüceksin.

Ayrıca daha erken yorum yapmak için okul açılınca bu tempoyu bozmasan çok 130 rahat yaparsın

• Türkce 29 5 olması lazım yanlışlık var. Yanlış yazmisim.
  • Yaptıgım hataya bakın yanlış yazıp yanlış toplamisim. Tekrar bir kez daha bakin netlere. Turkce ve toplam net duzeltildi.
  • fazla kasma şimdiden 6 saat fln snra çabuk yorulursun benden sölemesi , bıkkınlık gelir ocak ayı aylarında o yüzden şimdi rölantide git aralıktan itibaren fln kasmaya başla bnce bnden nacizane tavsiye geçen sene girmiş biri olark
  • evet 6 saat çok yorar adamı nabtın sen ya .alt üstü bi ygs zaten çok zor çıkmaz yorma kafanı bosuna,lys önemli tabi bu seneki gibi kolay çıkmassa.
  • Hocam deneme netlerine sakın güvenme.YGS başka bişey.Örneğin ben geçen sene 1. bölüm feninden 20 civarı yaparım derkn 27-28 yapmıştım.Bu sene ygs de fenden full çekecem derken 9 yanlış yapmıştım sonrda kahrolmuştum

Ne deneme netlerini görüpte havalan nede netlerini görüpte umutsuzluğa kapıl.Sen düzgüncene disiplinli bi şekilde dersini çalış.Umarım emeklerin karşılıksız kalmaz.
  • benim netlerde seninkine yakın ama ben şuan için 6 saat çalışmıyorum.Çünkü boğazım çok ağrıyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.