Şimdi Ara

Halo: Reach vs Killzone 2 Grafik Karşılaştırması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
3.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •     Biliyorum, biliyorum, Killzone 2, 1 buçuk seneyi devirmiş artık biraz eski denilebilecek bir oyun, ancak Xbox 360 ile PS3 için bir 'FPS Exclusive' oyunu karşılaştırması yapılması gerektiğinden Killzone 2'den daha uygunu akla gelmiyor. Killzone 3'ün de çıkmasına daha uzun bir zaman var iken Halo: Reach'i bununla karşılaştırmaktan başka şansımız yok ki hepimiz Killzone 2'nin grafiklerinin hala eskimediğini adımız gibi biliyoruz. 

İşte Killzone 2 vs Halo: Reach Grafik karşılaştırması. Son karar sizlerin. (Resimlere tıklayarak büyültebilirsiniz.)

• KİLLZONE 3 HOLA REAC YAPPCAKTINIZ
  • Resimlere bakıcak olursak Halo daha iyi
  • İki oyunu da oynadım, Killzone daha iyi.
  • Arada 1.5 yıl fark olmasına rağmen Killzone 2 daha iyi.
  • kilzone daha iyi görünüyor çünkü halodaki dağların görüntüsü her zamanki gibi bozuk
  • Baya tartışmalı görünüyor sonuç.Harbiden ikiside çok kaliteli, PC sahipleri yas tutsa yeridir.Ben kararsız kaldım.Kimilerinde Killzone, kimilerinde Reach üstün.Ama Reach burda anlaşılamaz ama çok detaylı.Yani otların üstünden geçtiğinizde çalılık kırılma sesinden, karakterlerin mükemmel diyaloglarına kadar gerçekten hayran kaldım.Killzone'u uzun uzun oynamaya vaktim olmadı ama oynamışlığım var.
  • Gerçektende Killzone 2 daha iyi. Helal olsun adamlara, 2009'da çıkmış ama nerdeyse 2011'de çıkmış oyundan daha iyi grafikleri.
  • karşılaştırmaya bile gerek yok grafik olarak killzone2 her türlü üstün halodan.haloda zaten grafik yok halonun tek iyi olduğu noktalar oynanış ve eğlence bu konulardada killzone ezilip kalıyor
  • Bu karşılaştırmayla iyi bir tartışma tetiklenmiş oldu valla 360 sahibi olarak Halo gerçekten inanılmaz geliştirmiş kendisini grafik konusunda rakip olabilecek diğer FPS'lere bu konuda ama Killzone'u en iyi olduğu alanda geçemez..
  • halo reach güzel oyun fakat konu grafik olunca killzone 2 onu 2 ye katlar (belki de daha fazla) :D
  • Arada çok büyük bir fark yok. Hemen hemen aynılar. Ama Killzone 2 biraz daha ağır basıyor.
  • Tartışmasız Killzone 2. Işıklandırma olsun efekt olsun mükemmel. Ekran görüntüsünden yorum yapmak tabi çok sağlıklı değil. Reach'i denemedim, zaten Halo sevmem ama objektif bir karşılaştırma için denemek isterdim. Ama Halo 3'ten sonra grafik alanında bir atılım yaptıkları gerçek. GT'nin en son karşılaştırma videosunu izlerseniz zaten fark ortada. Devrim niteliğinde gelişme yok ama detaylar daha baskın olmuş Reach'te Halo 3'e göre.
  • Her iki oyunda var oldukları platformların demirbaşlarından, puanları yüksek ve A sınıfı kaliteli oyunlar.. Ama Legend_Warrior nickli arkadaşında dediği gibi killzone'u en iyi olduğu alanda geçmesi çok zor... 1.5 - 2 sene önce çıkan bir oyun olmasına karşın grafikleri ile haila kendi türünün lideri... Gözü açık olan herkesin diyeceği gibi Killzone 2 daha iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 19 Eylül 2010; 15:26:09 >
  • Killzone 2 tabiki.killzone 3 ile karşılaştırılırsa dahada ezilir hatta.
  • killzone 2 daha iyi bence ama halo:reach i oynamadIm ama onun grafikleri de fena degil ama yinede grafik olarak killzone 2 daha iyi.
  • Konsollar da FPS türünde Killzone 2'yi grafik olarak geçen oyun yok şuan ama Crysis 2 ve Rage çıkınca işler değişecek tabii.
  • reach ın silah ve adam grafikleri daha iyi ama kişiden kişiye değişir halo nun çok büyük bir hayran kitlesi var ve bu kill zone 2 ye yakın grafik onlar için çok güzel bir şey bence halo reach ortam ve silah grafikleri daha iyi
  • Ikisinide oynadim.ama bence killzone 2 nin grafikleri daha iyi.bide oyunun yaklasik 2 sene once ciktigini dusunursek o zamanin sartlarinda gercekten guzel yapmislar.halo reachida deneme firsatim oldu fakat ben abartildigi kadar bir oyun gormedim.tipik bir fsp diyebiliriz.kaldi ki call of duty : black opss ciktiklarinda eminim herkes gercek bir oyun deneme firsati bulacaktir...
  • killzone 2 nin grafikleri gerçekten iyi ama halo reach ın da hakkını yememek lazım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.