TAŞIT SATIŞ VEKALETNAME ÜCRETİ NEKADAR?
8 Cevap12939 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1421 Mesaj
19 Eylül 2010; 13:06:22 

arkadaşlar araç 06plakalı ve babamın üzerine. bense aracı samsunda satmayı düşünüyorum. babamın vekaleti çıkarma süresi ve masrafı ne olur acaba? saygılar

==> Lama V4 == CB400Z ==> Strada XT evo ==> Bullet St 3.0 ==> T-maxx 3.3

2011 Mesaj
19 Eylül 2010; 14:29:36 

vekalet anında çıkıyor.4 ay önce 50tl civarı idi (vesikalık resimde lazım hem alan hem veren için)..

success produces success; just as money produces money

3261 Mesaj
19 Eylül 2010; 14:39:02 

quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

vekalet anında çıkıyor.4 ay önce 50tl civarı idi (vesikalık resimde lazım hem alan hem veren için)..

Farklı muamele olabiliyor demek ki.

Vekaleti alanın orda olmasına gerek yok sadece kimlik fotokopisi olsun yeter. Veren içinde fotoğraf ve kimliği üzerinde olması lazım fotokopiyi orda çekiyorlar. TC kimlik olacak başka kimlik kabul etmiyorlar. 75 lira masrafı var (75 verdim diyenin yalancısıyım) anında çıkıyor. 1 yıl önce bize vekalet vermişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antor -- 19 Eylül 2010; 14:40:42 >

</stop idiocracy>

2253 Mesaj
19 Eylül 2010; 14:45:07 

bu vekalet ne kadar geçerli acaba

2011 Mesaj
19 Eylül 2010; 14:45:19 

ben 4 ay önce vermiştim. devir masrafından 15tl fazlaydı iyi hatırlıyorum..sanırım son düzenlemeyle bu da ucuzlamış..

success produces success; just as money produces money

302 Mesaj
4 Aralık 2012; 9:57:21 

56 tl imiş, 2resim ruhsat bilgileri nüfus cuzdanı ve fotokopisi, kimin üzerine vekalet verilecekse onun tckimlik nosu... izmitteki bir noteri aradım bilgiyi paylaşayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsari -- 4 Aralık 2012; 10:03:50 >

QQ 1.5 dci tekna skypack
gold bilgisayardan bir daha el broşürü bile almayacağım.yemin ettim ağalar. edit: tüketici heyeti beni haklı buldu.golddan para böyle söke söke alınır.

7894 Mesaj
15 Aralık 2013; 14:02:16 

babam benim vekaletname çıkarmamı istedi, babamın benim adıma araç alabileceğine ve satabileceğine dair, öyle bir şey var mı? var ise sanırım konudaki arkadaş gibi iki adet vesikalık gerekecek, başka bir şey gerekecek mi?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4367 Mesaj
15 Aralık 2013; 14:17:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

babam benim vekaletname çıkarmamı istedi, babamın benim adıma araç alabileceğine ve satabileceğine dair, öyle bir şey var mı? var ise sanırım konudaki arkadaş gibi iki adet vesikalık gerekecek, başka bir şey gerekecek mi?

Evet arac senin ustuneyse babanin onu satmasi icin ona vekalet verebilirsin. 2 adet vesikalik resminle gitmen gerekiyor. Kimliginde yaninda olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

COMINGSOON

Mercedes A180 AMG
Nikon D5100 18-55 VR Kit / Sony PS3 slim 120gb
 MacBook Air Z0MGQ / iPhone 5 / Apple TV / iPod nano 6 / iPod Photo 

7894 Mesaj
15 Aralık 2013; 14:18:42 

benim üstüme herhangi bir araç yok, babam vekaletname ile satış haklarına sahip olduğu aracı benim üstüme verecek sanırım.

Bu mesajda bahsedilenler: bdurmus

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Trafik ve Biz » TAŞIT SATIŞ VEKALETNAME ÜCRETİ NEKADAR?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.235