Şimdi Ara

TAŞIT SATIŞ VEKALETNAME ÜCRETİ NEKADAR?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
18.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar araç 06plakalı ve babamın üzerine. bense aracı samsunda satmayı düşünüyorum. babamın vekaleti çıkarma süresi ve masrafı ne olur acaba? saygılar

• vekalet anında çıkıyor.4 ay önce 50tl civarı idi (vesikalık resimde lazım hem alan hem veren için)..
  • quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

vekalet anında çıkıyor.4 ay önce 50tl civarı idi (vesikalık resimde lazım hem alan hem veren için)..

Farklı muamele olabiliyor demek ki.

Vekaleti alanın orda olmasına gerek yok sadece kimlik fotokopisi olsun yeter. Veren içinde fotoğraf ve kimliği üzerinde olması lazım fotokopiyi orda çekiyorlar. TC kimlik olacak başka kimlik kabul etmiyorlar. 75 lira masrafı var (75 verdim diyenin yalancısıyım) anında çıkıyor. 1 yıl önce bize vekalet vermişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antor -- 19 Eylül 2010; 14:40:42 >
  • bu vekalet ne kadar geçerli acaba
  • ben 4 ay önce vermiştim. devir masrafından 15tl fazlaydı iyi hatırlıyorum..sanırım son düzenlemeyle bu da ucuzlamış..
  • 56 tl imiş, 2resim ruhsat bilgileri nüfus cuzdanı ve fotokopisi, kimin üzerine vekalet verilecekse onun tckimlik nosu... izmitteki bir noteri aradım bilgiyi paylaşayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psiman -- 4 Aralık 2012; 10:03:50 >
  • babam benim vekaletname çıkarmamı istedi, babamın benim adıma araç alabileceğine ve satabileceğine dair, öyle bir şey var mı? var ise sanırım konudaki arkadaş gibi iki adet vesikalık gerekecek, başka bir şey gerekecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

babam benim vekaletname çıkarmamı istedi, babamın benim adıma araç alabileceğine ve satabileceğine dair, öyle bir şey var mı? var ise sanırım konudaki arkadaş gibi iki adet vesikalık gerekecek, başka bir şey gerekecek mi?

Evet arac senin ustuneyse babanin onu satmasi icin ona vekalet verebilirsin. 2 adet vesikalik resminle gitmen gerekiyor. Kimliginde yaninda olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    benim üstüme herhangi bir araç yok, babam vekaletname ile satış haklarına sahip olduğu aracı benim üstüme verecek sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.