Şimdi Ara

'Alex'i tanımıyorum'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
0
Favori
11.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guti, Fenerbahçe'nin yıldızını tanımadığını belirterek, “Ben sadece kendi futbolumla Guti oldum. Rakiplerle fazla ilgilenmedim” ifadesini kullandı.

Beşiktaş’ın İspanyol yıldızı Guti, Alex’i tanımadığını açıkladı. Guti, derbi öncesi Alex ile karşılaştırılmasına yorum yapmak istemediğini belirterek, “Kendisi tanımadığım bir futbolcu. Ben sadece kendi futbolumla Guti oldum. Kimseyle kendimi mukayese etmem. Her oyuncunun artı ve eksi yönleri vardır. Şu an bunları düşünecek durumda değilim. Derbi sadece 3 puan anlamı taşımıyor. İlerisi için moral kazanmamız açısından da önemli. Sahada kazanmak için mücadele edeceğiz. Rakibimiz de şampiyonluk yarışında var olmak için derbiyi kazanmak isteyecektir. Az hata yapan galip gelecek. Biz her şeyimizi sahaya yansıtacağız” dedi.

http://fanatik.ekolay.net/Alexi-tanimiyorum_3_Detail_410_195040.htm

• Bir de şu var.

quote:

Önemsiz maçmış!

Takımı sadece önemli maçlar öncesi kampa alacağını açıklayan Schuster, Fenerbahçe maçı öncesi oyuncuları serbest bıraktı. Bu tavrı, “Alman hocaya göre, derbi önemli değilmiş” yorumu yaptırdı.
  • Zidane,Beckham,Ronaldo,Figo ile yıllarca top oynamış birisi alexi tanısa ne olur? tanımasa ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

Bir de şu var.

quote:

Önemsiz maçmış!

Takımı sadece önemli maçlar öncesi kampa alacağını açıklayan Schuster, Fenerbahçe maçı öncesi oyuncuları serbest bıraktı. Bu tavrı, “Alman hocaya göre, derbi önemli değilmiş” yorumu yaptırdı.

Bu kadar ağır beyanlar sonucu yenilirsek vay halimize
  • Söylediklerinde yalan ya da abes bir şey yok. Tanımaması gayet doğal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

Bir de şu var.

quote:

Önemsiz maçmış!

bu ağır olmuş :)
  • guti alexi ne kadar tanıyorsa alex de gutiyi o kadar tanıyordur büyütecek birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragNstein

guti alexi ne kadar tanıyorsa alex de gutiyi o kadar tanıyordur büyütecek birşey yok

eminim öyledir.
  • quote:

guti alexi ne kadar tanıyorsa alex de gutiyi o kadar tanıyordur büyütecek birşey yok

yok artık
  • quote:

Hay allay iyiliğini versin
  • quote:

gutı'yı dünya tanıyor. alex ?
  • Aksam tanitir kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darbeli Matkap

Aksam tanitir kendini.

Alex kendinin tanıtsa nolur
  • quote:

Daha maç başlamadı sen içmeye başlamışsın . . .
  • Ben gutiyi kimse tanımıyor alexi herkes tanıyor mu dedim.Fanatiklik bürümüş bunların yüzünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darbeli Matkap

Aksam tanitir kendini.

evet hemde çok güzel tanıtır kendini
  • Bir Beşiktaş'lı olarak ben tanıyorum başımızın belasını, Guti tanısa ne olur tanımasa ne olur.
  • Bitmeyecek sizin Alex takıntınız, bu sene son senesi hatta devre arasında bile gidebilir deniyor, bakalım gittikten sonra kaç yıl daha Alex karşılaştırması görecez
  • quote:

Şakacı şey seni

• guti haz. noktayı koymuş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.