Şimdi Ara

'Alex'i tanımıyorum' (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
0
Favori
11.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben foruma üye oldum olalı, Cumhuriyet Sucukları muhabbetinden daha gereksiz yere uzayan bir muhabbet olmaz herhalde diye tahmin ediyordum ama bu konu bana Cumhuriyet Sucukları'nı da unutturdu. Arkadaşlar 8 sayfadır neyi tartışıyorusnuz siz ya ? Benim bu konuya mesaj atan herhangi birini tanımak zorunda olmadığım gibi, ne Guti Alex'i, ne de Alex Guti'yi tanımak zorunda değil, alıp veremdiğiniz nedir Allah aşkına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem
    Ben foruma üye oldum olalı, Cumhuriyet Sucukları muhabbetinden daha gereksiz yere uzayan bir muhabbet olmaz herhalde diye tahmin ediyordum ama bu konu bana Cumhuriyet Sucukları'nı da unutturdu. Arkadaşlar 8 sayfadır neyi tartışıyorusnuz siz ya ? Benim bu konuya mesaj atan herhangi birini tanımak zorunda olmadığım gibi, ne Guti Alex'i, ne de Alex Guti'yi tanımak zorunda değil, alıp veremdiğiniz nedir Allah aşkına

Cumhuriyet sucuğu efsanedir. Kutsala dil uzatmayalım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Adam Alex Gutiyi harcadı diye (istatistikte) öyle hırslanmışki, insanlığını unutmuş. Bir futbolcunun sakatlanmasını istiyor...

yalan sanki guti olunca ölümüne çift ayak dalıyorlar tekmeler ayağa basmalar.
    alexe hiçbirini yapamıyorlar.emre keza.
    bu adamlara yaklaşamazsın ...12.adam sağolsun
  • tamam söyleyeceğiz, bundan sonra gutiye çift dalmazlar merak etme
    quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Adam Alex Gutiyi harcadı diye (istatistikte) öyle hırslanmışki, insanlığını unutmuş. Bir futbolcunun sakatlanmasını istiyor...

yalan sanki guti olunca ölümüne çift ayak dalıyorlar tekmeler ayağa basmalar.
    alexe hiçbirini yapamıyorlar.emre keza.
    bu adamlara yaklaşamazsın ...12.adam sağolsun

• Alexe tü kaka diyen yok ta, La Ligada oynayan bir oyuncu tanımak zorunda değil ki tanımaması da normal. Xavi Inıestaya sorsanız ne diyecek adamlar?

Biz Katardan Dubai liglerinden kimi biliyoruz?

Tabata Keita Delgado
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.