Şimdi Ara

'Alex'i tanımıyorum' (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
0
Favori
11.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aimar

guti ispanyada oynayamadı diyoruz ama göze çok kötü görünmüyo tabi ispanya şu sıralar çıkışta olduğu için. yoksa ispanya yıllardır milli takıml sıralamalarında ilk 8e giremeyecek kalitede bi takımdı, hala neyi savunuyosunuz anlamadım.

çoluk çocuk oynuyo dediğiniz brezilya dünyanın en iyi milli takımıdır, bu takıma lincoln gibi bi adam 1 kere bile forma giyemedi ama alex 50 kere forma giydi.(lincolne laf atmıyorum yanlış anlaşılmasın, brezilyaya girmenin zorluğunu anlatmaya çalışıyorum)

brezilya bu boru değil, bi ay öncesine kadar tarihi boyunca türklerden büyük dünya kupası başarısı görmemiş ispanyaya benzemez.
    ispanya nedir ya? pes oynayanlar bilir classic team diye bir şey vardır, ama ispanyanın classic teami yok çünkü İSPANYA DANDİK BİR MİLLİ TAKIM, e bu takıma da giremiyosan bunun savunmasını somut verilerle yapmak komiktir, dersin guti hakettiği değeri görmedi falan, benim de görüşüm öyle zaten.

iyi güzel de alex brezilyanın ikinci üçüncü milli takımından başke ne oynadı,duyan da dünya kupasında ronaldinyonun(bir önceki kupa),elanonun yerine falan forma giydi sanacak.guti oynamadı tamam da alex oynadı da ne oynadı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sT.curSe

Guti Real Madride bir sezon harici sürekli olarak yedek beklemiş, ihtiyaç olması halinde oynamış oyuncudur. Burada ilah yapılmasına gerek yoktur.

Zaten Guti ilah yapılacak bir oyuncu olsaydı, Bir Raul gibi Avrupa'nın daha iyi kulüplerine giderdi.

Guti, Real Madrid için Semihti diyebiliriz. Sevilirdi, Yetenekli olduğuna inanılırdı ama ilk 11 de oynayamazdı.

R.Carlos geldi Türkiyeye. Kaptan, her maç oynayan adam.

R.Carlos'un azğından böyle birşey çıkmadı.

Bence terbiye önemlidir.

S...k yarıştırmaya da pek gerek yok. Herşey bundan ibaret.

Güzel yorum , katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

Benmiyim at gözlügüyle yorum yapan. Real madrid sırf sempatik diye bir oyuncuyu 15 yıl kadroda tutarmı ya agzınızdan çıkanı kulagınızda duymuyor anlaşılan. Adamın kazandırdıgı maçlar verdigi asistler ortada. Guti hiçbir zaman Zidane Figo Beckham vb mevkisinin devlerine karşı gölgede kalmamış bir oyuncu. Tabi 30 milyona alınan beckham zidane mı oynayacak altyapıdan çıkan Gutimi oynayacak. Adamın saha da yaptıkları belli . Çok begendiniz Rıdvan niye Guti realde oynadı Alex misimovic oynamadı çok güzel açıkladı geçen hafta izlemediysen izle. Babasının hayrına bilmem kaç tane teknik adam kimseyi oynatmaz realde yedek olmakda adamın kariyerini düşürmez. Guti ayrıca burda 2 senede çok büyük katkı yapacak. Buda bize yeter 3 yıl sonra da realle Jübilesini yapar ugurlarız.

bu söylenenler mantıklı bence de, guti altyapıdan yetiştiği için bu kadar zengin bi kulüpte seçme yıldızlar arasında kim olsa oynayamazdı zaten ama guti yine baya baya oynadı.

• tama işte gutinin yedek oynadığı takımda alex yedek bile olamadı diyoruz bizde... yedek bşilmemne oynuyor dediğiniz takım real madrid.şaşırmayın...
  • Guti tanımıyor olabilir ama Beşiktaş çok iyi tanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiller

Guti tanımıyor olabilir ama Beşiktaş çok iyi tanıyor

evet farklı birşey söylemediki kimse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

Adam realin sol bekiyle bahsettigi sol bek (bunu ben söylemiyorum bütün futbol oteriteleri söylüyor) dünyanın gelmiş geçmiş en iyi sol beklerinden biri olarak gösteriliyor
    onunla gutiyi nasıl aynı kefeye koyarsın demiş.Demiş demesine ama hangi akla hizmet demiş cözemedim.

Hocam, tartışılacak bilgi birikim malesef yok.

Neyse, diyip geçmek dışında yapılacak pek şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

Orijinalden alıntı: aimar

guti ispanyada oynayamadı diyoruz ama göze çok kötü görünmüyo tabi ispanya şu sıralar çıkışta olduğu için. yoksa ispanya yıllardır milli takıml sıralamalarında ilk 8e giremeyecek kalitede bi takımdı, hala neyi savunuyosunuz anlamadım.

çoluk çocuk oynuyo dediğiniz brezilya dünyanın en iyi milli takımıdır, bu takıma lincoln gibi bi adam 1 kere bile forma giyemedi ama alex 50 kere forma giydi.(lincolne laf atmıyorum yanlış anlaşılmasın, brezilyaya girmenin zorluğunu anlatmaya çalışıyorum)

brezilya bu boru değil, bi ay öncesine kadar tarihi boyunca türklerden büyük dünya kupası başarısı görmemiş ispanyaya benzemez.
    ispanya nedir ya? pes oynayanlar bilir classic team diye bir şey vardır, ama ispanyanın classic teami yok çünkü İSPANYA DANDİK BİR MİLLİ TAKIM, e bu takıma da giremiyosan bunun savunmasını somut verilerle yapmak komiktir, dersin guti hakettiği değeri görmedi falan, benim de görüşüm öyle zaten.

iyi güzel de alex brezilyanın ikinci üçüncü milli takımından başke ne oynadı,duyan da dünya kupasında ronaldinyonun(bir önceki kupa),elanonun yerine falan forma giydi sanacak.guti oynamadı tamam da alex oynadı da ne oynadı?

alex de dandirik kupalarda oynadı ben bi şey demiyorum ki alexle gutiyi de kıyaslamam bile ama brezilyada dünya kupasında oynamak da zordur yani, bakın lincoln gibi bi adam hazırlık maçlarında bile forma giyemedi, ispanyada öyle değil. gutinin ispanyada oynayamamasının nedeni de real madridde olmasıdır bence.

• dostum ne demek Şimdi bu söze uyalım ve alttaki yorumlara aldırış etmeyelim.Adamlar aşmış ya.Guti ile alexi kıyaslaştıracak kadar bilgi fakiriler.
    quote:

Orijinalden alıntı: 0nur!

@K®ATOS imzandan çaldım izninle;

Cahillerle tartışmaya girmeyin ben hiç yenemedim.(GAZALİ)
    Cahilin yanında kitap kadar sessiz ol!(MEVLANA)

• quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

yedek klubesimi?şimdi böyle mi avutuyorsunuz kendinizi? alex fenerden başka nerde oynadı sor bakalım fener mi realin yedek klubesimi?

Kötü oyuncu demedim, ama gerçekler. Selçuk nasıl Fener'e kapak attıysa, Guti'de Madrid'e atmıştı kapağı

Yetenekle olay bitmiyor ne yazık ki. O zaman bana neden 15 maça çıktığını açıklayın İspanya milli takımı ile?

link de verdik üşendiniz bakmaya incelemeye.gözünüze sokmak lazım demekki illa.yedek klubesi öyle mi? komik olmayın...

'Alex'i tanımıyorum'

Dakika ile gel bana dakika. Her maçın son 10 dakikası giriyordu biz de biliyoruz. İspanya'yı açıklamadın? Ben söyleyeyim, devamlılık olabilir mi

Yoo biz bilmiyoruz bi tek sen biliyosun sanırım.

''Hiçbir şeyden pişmanlık duymuyorum. Real Madrid'de yeteri kadar süre aldığımı düşünüyorum. İnsanların bunun tersi yönünde bir görüşü var, ama ben aslında hatırı sayılacak kadar süre aldım. O insanların şöyle bir şeyi de göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Real Madrid'e çok büyük yıldızlar geldi ve gitti. Luis Figo, Ronaldo, Cristiano Ronaldo, Zidane, Roberto Carlos gibi yıldızlar geldi. Hepsi, Real Maddid'in yıldızlar topluluğu olması nedeniyle, yeri geldiğinde yedek kulübesinde oturdu. Ayrıca Real Madrid tarihinde en çok süre alan 10 futbolcu arasındayım. Orada isim yapmış bir insan olmak, uzun yıllar top koşturmak, bu denli büyük ve kaliteli bir ekibin parçası olmak benim için her zaman gurur kaynağı olacak.''

Beşiktaş Dergisi'nin Eylül sayısındaki Guti röportajından bir alıntı. tamamını okumana gerek yok, koyu kısmı oku yeter...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajon Rondo 9

Alex'in şanssızlığı Brezilyalı olması.

• Lincoln avrupada oynadıgı için copa america da falan oynamadı tabi .Adam 2001 den beri almanyada oynuyor. Şunu çözebilmiş degilsiniz hala Alexin milli takım kariyeri brezilyanın genç ve brezilyada oynayan oyuncular dan agırlıklı olarak takım oluşturdugu Copa America dünya kupası elemeleri ve Konfederasyon kupası. (Biz bile genç oyuncularla katılmıştık) copa america denen organizasyonda her sene aynı takımların katıldıgı kaç yılda bir yapıldıgı bile belli olmayan bir organizasyon.Son yıllarda biraz daha ciddiye alıp iyi kadrolarla oynuyor brezilya ve arjantin. Neyse
    Dedigim gibi brezilya milli takımında oynadım demesi için Dünya kupasında oynaması lazım. Dünya kıupası şampiyonlugu yok Avrupanın önemli liglerinde bir başarısı yok. Nasıl bir dünya yıldızıki bu. Neymiş ispanya milli takımı üst düzey degilmiş. İspanya kadro olarak herzaman güçlü bir takım olmuştur.Sanki Türkiyeden bahsediyor adam ya. Sanki dünyanın en büyük takımı realde oynamamış bu adam. Ha niye sol bekle kıyaslanmaması gerektiginide açıkladım yüzlerce kez. 4 milyon euro verip maç kaznadıramayacak bir mevkinin oyuncusunu almak sadece böyle taraftarloarına en iyi sol bek bizde de oynadı dedirtir. Takımına bir katkısı olmaz. 2,5 yılda 10 milyon emekli parası verir yollarsın. Guti Beşiktaşa hem türkiyede hem Avrupada çok maç kazandıracak. Onun için Guti transferi Roberto Carlos transferinden çok daha mantıklı çok daha yararlı bir transfer. Hazmedin artık.

• 1) Şampiyon olmadan kendisini şampiyon zannedip şampiyonluk turu atan tek camia.
    2) Yayla Cup’a katılan ilk ve tek İstanbul takımı.(Gerçektir.)
    3) Pendik’e elenen ilk 1. lig takımı.
    4) Avrupa kupalarında sıfır çeken ilk ve tek Türk takımı.
    5) Taraftarına para veren ve taraftarlığı köpekliğe çeviren ilk ve tek takım.
    6) Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşarken kendi cumhuriyetlerini kurma gafletinde bulunan tek vatan haini camia.
    7) Averajla kümede kalmış olan tek (güya)büyük takım.
    8) Futbolcularının büyük çoğunluğunun İSTİKLAL MARŞINI söyleyemediği ilk Türk takımı
    9) Renkli tv den türkiye kupasını aldıkları töreni izleyemeyen taraftara sahip takım.
    10) Başkanı Atatürk’e süikastten idam edilmiş ilk ve tek klüp(Gerçektir)
    11) Metin oktay ın ağlarını itinayla ve kuru kuru delip geçtiği ilk ve tek takım

fenerbahçe kupayı en son aldığında;

KDV icat edilmemişti.
    -Telsiz kullanmak yasaktı.
    - Adile Naşit hayattaydı.
    - Askerlik 18 aya henüz inmemişti.
    - İnsanlık internetle tanışmamıştı.
    - Çernobil patlamamıştı.
    - İkinci Boğaz Köprüsü yoktu.
    - Otoyollar yoktu, AIDS yoktu.
    - Üzerimizde dolar, mark bulundurmak suçtu.
    - İran ile Irak savaşıyordu.
    - Telefon numaraları İstanbul’da 6, diğer kentlerde ise 4 veya 5 rakamlıydı.
    - Naim Süleymanoğlu, Bulgar vatandaşıydı (Naim Suleymanof).

• muhabbete bak ya. alex türkiye dışında pek başarısı olmamış şampiyonlar liginde bir sene fenerbahçenin iyi olduğu dönemde dikkat çekmiş türkiyede efsaneleşmiş bir isim. guti ise yıllarca real madridde oynamış bilmem kaç kupa kaldırmış kariyeri başarılarla dolu dünyanın tanıdığı efsaneleşmiş bir isim. ayrıca guti nerden tanısınki, adıda basit zaten alex dünyada birsürü alex vardır :D kaldıki türkiyede oynayanı tanıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

muhabbete bak ya. alex türkiye dışında pek başarısı olmamış şampiyonlar liginde bir sene fenerbahçenin iyi olduğu dönemde dikkat çekmiş türkiyede efsaneleşmiş bir isim. guti ise yıllarca real madridde oynamış bilmem kaç kupa kaldırmış kariyeri başarılarla dolu dünyanın tanıdığı efsaneleşmiş bir isim. ayrıca guti nerden tanısınki, adıda basit zaten alex dünyada birsürü alex vardır :D kaldıki türkiyede oynayanı tanıcak

Fanatiklik sağolsun kardeş anlamıyor adamlar.Alex ile Guti'yi karşılaştırmak, bizim Delgado ile Hagi'yi karşılaştırmak gibi birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: (EmRe)

quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

muhabbete bak ya. alex türkiye dışında pek başarısı olmamış şampiyonlar liginde bir sene fenerbahçenin iyi olduğu dönemde dikkat çekmiş türkiyede efsaneleşmiş bir isim. guti ise yıllarca real madridde oynamış bilmem kaç kupa kaldırmış kariyeri başarılarla dolu dünyanın tanıdığı efsaneleşmiş bir isim. ayrıca guti nerden tanısınki, adıda basit zaten alex dünyada birsürü alex vardır :D kaldıki türkiyede oynayanı tanıcak

Fanatiklik sağolsun kardeş anlamıyor adamlar.Alex ile Guti'yi karşılaştırmak, bizim Delgado ile Hagi'yi karşılaştırmak gibi birşey

Türkiye'de ki başarılarına kimse laf etmiyo, hepimiz kabulleniyoruz. Harbiden adam yıllardır Fener'i tek başına sırtlıyo nerdeyse. Ama Guti'nin Alex'i tanımaması çok doğal...

• MAÇA AZ KALDI. BAKALIM MAÇ BAŞINDA TOKALAŞIRKEN ÖPÜŞÜP TANIŞACAKLAR MI
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenurl

1) Şampiyon olmadan kendisini şampiyon zannedip şampiyonluk turu atan tek camia.
    2) Yayla Cup�a katılan ilk ve tek İstanbul takımı.(Gerçektir.)
    3) Pendik�e elenen ilk 1. lig takımı.
    4) Avrupa kupalarında sıfır çeken ilk ve tek Türk takımı.
    6) Türkiye Cumhuriyeti�nde yaşarken kendi cumhuriyetlerini kurma gafletinde bulunan tek vatan haini camia.
    7) Averajla kümede kalmış olan tek (güya)büyük takım.
    8) Futbolcularının büyük çoğunluğunun İSTİKLAL MARŞINI söyleyemediği ilk Türk takımı
    9) Renkli tv den türkiye kupasını aldıkları töreni izleyemeyen taraftara sahip takım.
    10) Başkanı Atatürk�e süikastten idam edilmiş ilk ve tek klüp(Gerçektir)
    11) Metin oktay ın ağlarını itinayla ve kuru kuru delip geçtiği ilk ve tek takım

fenerbahçe kupayı en son aldığında;

KDV icat edilmemişti.
    -Telsiz kullanmak yasaktı.
    - Adile Naşit hayattaydı.
    - Askerlik 18 aya henüz inmemişti.
    - İnsanlık internetle tanışmamıştı.
    - Çernobil patlamamıştı.
    - İkinci Boğaz Köprüsü yoktu.
    - Otoyollar yoktu, AIDS yoktu.
    - Üzerimizde dolar, mark bulundurmak suçtu.
    - İran ile Irak savaşıyordu.
    - Telefon numaraları İstanbul�da 6, diğer kentlerde ise 4 veya 5 rakamlıydı.
    - Naim Süleymanoğlu, Bulgar vatandaşıydı (Naim Suleymanof).

Ok. Bir de uğraşıp bunu yapmışlar. Vatan haini bile ilan ettiniz takımı. Size lafım yok.

• Biraz ömrü boyunca unutamayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenurl
    6) Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşarken kendi cumhuriyetlerini kurma gafletinde bulunan tek vatan haini camia.
    10) Başkanı Atatürk’e süikastten idam edilmiş ilk ve tek klüp(Gerçektir)

Bunlar çok terbiyesizce olmuş , yazık...

(Galatasaraylıyım)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.