Şimdi Ara

'Alex'i tanımıyorum' (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
0
Favori
11.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Coder85

Sağolsun Beşiktaşlılar Fenerbahçe'yi gaza getirmek için elinden geleni yaptı. Schuster 1 Guti 2 böyle beyanlar rakip takımı ateşlemekten başka işe yaramaz. Geçen seneyi hatırlayın Kazım Twitterda Beşiktaş için 8taş ifadesi gibi bişey kullanmıştı. Beşiktaş İnönüde Fenerbahçeyi çok iyi futbolla 3-0 yenmişti. Aynı hatayı şimdi Beşiktaş tarafı yapıyor. Belki favori oldukları maçta hiç yoktan Fenerbahçe'yi ateşlediler. İbre yavaş yavaş Fenerbahçe'ye dönüyor

Bi dakika gaza getirilicek ne yapıldı. Adam Alex'i tanımak zorunda mı ? Alex "Sen beni nasıl tanımazsın ulen !" diyip gaza gelip mi oynıcak ? böyle bir sebeple iyi oynıcaksa, hiç oynamasın. Ayrıca hakaret etmiş gibi konuşuyosunuz. Alex ile 1 kere bile karşı karşıya oynamamış, tanımıyosa tanımıyodur, tanımak zorunda değil ? Gelgelelim Schuster'e... O ne yaptı ? Yaralı hayvan benzetmesi sadece bir atasözü. Bunu hakaret olarak algılamak, kör cahilliktir. Ben ortada fenerin gaza gelmesine neden olucak birşey göremiyorum.

• Biz daha kazdınız kuyuyu unutmadık merak etme gaza gelen varsa biziz. Sizin gazınız bize sökmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

3 Yıl önce Dünya'nın en büyük kupasında Asist Kralı olan bir oyuncuyu tanımaması kendi cehaleti.

Geçen sene dünyanın en büyük kupasında asist kralı kim oldu? Gol kralı kim oldu?

Yahu bu kadar alınmayın, tanımıyor olması Alex'i küçük ya da kötü futbolcu mu yapar? Tabii ki hayır. Fotomaç gazetelerine foseptik atarsınız ama aynen onların diliyle konuşuyorsunuz.
  • Tartışmaya bak çay demle vay efenim guti alex'i tanımıyormuş.ALLAH akıl fikir versin ne diyim.
  • Querasma bundan önce kimde oynadı. Bende pek tanımıyorumda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darbeli Matkap

quote:

Orijinalden alıntı: Northrend Lich King

quote:

Orijinalden alıntı: aimar

görmemişin yıldızı olmuş yemin ederim ya, Allah aşkına biri bana saysın son 10 yılda beşiktaşa alexten tanınmış, alexten kariyerli kaç futbolcu geldi? ben söylim 2. biri guti, diğeri de quaresma.

sizin gutiyle artistik yapmanız, bursanın, size bize annenizin liginde oynayın lan siz diye artistik yapması gibi bi şey. anladınız mı bilmiyorum ama küçük duruma düşmeyin. :)

alexi tanımamak ne demek ayrıca adam 50 kere brezilya forması giyen bi ofansif ortasaha, ayrıca kaptanlık da yaptı. juninhodan iyi milli kariyeri var alexin.(juninhodan çok tanınıyo demiyorum) alexi tanımamak demek, vagner loveı, rafinhayı, klebersonu hiç tanımamak demek ki bu da futbol cahilliğidir ama tanımak zorunda da değil yani.

alex copa amerika elemelerinde ve özel maçlarda + genç milli maçlarda o kadar milli oldu
    alex tek dünya kupası maçı oynamamış bu yaşına kadar her dünya kupasına katılan brezilya milli takımında hemde yani kıyaslamaların yanlış bir fenerbahçeli olarak söylüyorum sana bunu tanımaması gayet doğal alexi tanıması için türkiye ligini izlemesi gerek sanmıyorum buraya gelmeden bu lig hakkında bilgi sahibi olduğunu

benim sıralamam kariyer ve büyüklük açısından
    Hagi,Anelka,,Guti,Quaresma,Hooijdonk,Ortega,Kewell,Carew ve sonra da Alex gelir yani 7. filan belki 8 de olur ama katkı açısından 2. sıraya hagi den sonra yerleşir o ayrı

Alex 25 Kez Şampiyonlar Liginde oynadı...
    2007-2008 sezonunda Şampiyonlar Ligi Asist Kralı oldu.
    Kendisinin hiçbir zaman erişemediği CL'nin En İyi 11'inin oyun kurucusu seçildi.
    Tanımaması onun cehaletidir.
     'Alex'i tanımıyorum'

http://tr.wikipedia.org/wiki/Guti_Hern%C3%A1ndez

erişemediği derken?şaka mı bu adam bu kupayı 3 kez kaldırdı... clnin en iyi oyuncusu listesine mi girmedi demek istedin?
    adamın kariyeri belli kimseyi de tanımak mecburiyetinde değil.zaten yazıyı okuma zahmetinde bulunan varsa adam biriyle karşılaştırılmak beni ilgilendirmiyor ben kendime bakarım diyor,buraya vurgu yapmış ama vay efendim tanımıyormuşda niye tanımıyormuş da tanırmış akşam da bilmemne ohooo...

• Bu f gazetelerine bazen inanıyorsunuz, bazen inanmıyorsunuz, neden?
  • Yalnız bu kadroyu kim yapmış merak ettim nasıl bir sistem bu sag bek yok sol bek yok. Alex sol açık gerard sag açık. Kimle oynasa 5 yer heralde bu takım. Cidden komik yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragNstein

Ben gutiyi kimse tanımıyor alexi herkes tanıyor mu dedim.Fanatiklik bürümüş bunların yüzünü.

Hocam kusura bakma ama sen de farklı değilsin :)
    Basın da bu haberleri biraz körüklüyor,abartıyorlar,iki futbolcu birbirini tanısa ne olacak,tanımasa ne olacak?
  • Birbirimize karşı saygımız ve objektif bakış açısı farklı takım tutulduğu anlamına mı gelir?
    Bir Galatasaraylı objektif olarak konuyu yorumlayıp başka bir takımın olumlu yanlarını söylerse Galatasaraylılıktan aforoz mu olur yani?
    Örnek olarak Galatasaray'ı verdim,başka bir takım da olur bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

Orijinalden alıntı: Darbeli Matkap

quote:

Orijinalden alıntı: Northrend Lich King

quote:

Orijinalden alıntı: aimar

görmemişin yıldızı olmuş yemin ederim ya, Allah aşkına biri bana saysın son 10 yılda beşiktaşa alexten tanınmış, alexten kariyerli kaç futbolcu geldi? ben söylim 2. biri guti, diğeri de quaresma.

sizin gutiyle artistik yapmanız, bursanın, size bize annenizin liginde oynayın lan siz diye artistik yapması gibi bi şey. anladınız mı bilmiyorum ama küçük duruma düşmeyin. :)

alexi tanımamak ne demek ayrıca adam 50 kere brezilya forması giyen bi ofansif ortasaha, ayrıca kaptanlık da yaptı. juninhodan iyi milli kariyeri var alexin.(juninhodan çok tanınıyo demiyorum) alexi tanımamak demek, vagner loveı, rafinhayı, klebersonu hiç tanımamak demek ki bu da futbol cahilliğidir ama tanımak zorunda da değil yani.

alex copa amerika elemelerinde ve özel maçlarda + genç milli maçlarda o kadar milli oldu
    alex tek dünya kupası maçı oynamamış bu yaşına kadar her dünya kupasına katılan brezilya milli takımında hemde yani kıyaslamaların yanlış bir fenerbahçeli olarak söylüyorum sana bunu tanımaması gayet doğal alexi tanıması için türkiye ligini izlemesi gerek sanmıyorum buraya gelmeden bu lig hakkında bilgi sahibi olduğunu

benim sıralamam kariyer ve büyüklük açısından
    Hagi,Anelka,,Guti,Quaresma,Hooijdonk,Ortega,Kewell,Carew ve sonra da Alex gelir yani 7. filan belki 8 de olur ama katkı açısından 2. sıraya hagi den sonra yerleşir o ayrı

Alex 25 Kez Şampiyonlar Liginde oynadı...
    2007-2008 sezonunda Şampiyonlar Ligi Asist Kralı oldu.
    Kendisinin hiçbir zaman erişemediği CL'nin En İyi 11'inin oyun kurucusu seçildi.
    Tanımaması onun cehaletidir.
     'Alex'i tanımıyorum'

http://tr.wikipedia.org/wiki/Guti_Hern%C3%A1ndez

erişemediği derken?şaka mı bu adam bu kupayı 3 kez kaldırdı... clnin en iyi oyuncusu listesine mi girmedi demek istedin?
    adamın kariyeri belli kimseyi de tanımak mecburiyetinde değil.zaten yazıyı okuma zahmetinde bulunan varsa adam biriyle karşılaştırılmak beni ilgilendirmiyor ben kendime bakarım diyor,buraya vurgu yapmış ama vay efendim tanımıyormuşda niye tanımıyormuş da tanırmış akşam da bilmemne ohooo...

Elbette bunu demek istedim,yanlış anlaşılmasın.

• guti okadar havalı ve egoist bir adamki zamanında zidaneyi bile takmıyan biri. soruya karşılık kendi tarzında söylemiş bi şeyler. olayın alexle uzaktan yakından alakası yok.
  • Guti kim ya? Şu süper kupayı kazandığımız yıl Real Madridde değilmiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®OoLaStoO®

Guti kim ya? Şu süper kupayı kazandığımız yıl Real Madridde değilmiydi

sen süper kupayı kazandın da adam 3 kez cl alan kadroda oynadı.bir kez de o dediği süper kupayı aldı.daha çok çalışman lazım onun seviyesine gelmek için...
    öyle guti kim diye aşağılamaya kalkmana gerek yoktu,hayalinde göremeyeceğin kupaları kaldırdı adam.
  • Guti tanısa ne olur tanımasa ne olur çokta mühim sanki. Ayrıca belirtmek lazım Alex'te Brezilya kaptanıydı, Guti kariyerinde toplasan 15 maça çıkmıştır İspanya ile

'Alex'i tanımıyorum'

Guti kobra seviyor mu acaba, onu da sorsaydınız
  • guti tanısa ne olur tanımasa ne olur çok da mühim sanki demişin ama arkasından öyleydi de böyleydi de kobra severmiydi de.ee hani önemli değildi?demekki önemliymiş sizin için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

guti tanısa ne olur tanımasa ne olur çok da mühim sanki demişin ama arkasından öyleydi de böyleydi de kobra severmiydi de.ee hani önemli değildi?demekki önemliymiş sizin için...

Müthiş bir çıkarım helal olsun

Alex hakkında konuşsun konuşmasın zencilere maruz kalacak akşam, gerçeklerden bahsettim ben.
  • Alex bugün şov yaparsa bu konu karışır.
  • Guti'nin yanında Alex kim læ
  • Guti, Madrid'deyken yedek kulübesinden çıkamadığı için etrafına dikkat etmemiştir, ee tabii bir de beyimizin tadımlık bir milli takım kariyeri olduğu için tanımaması normal...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.