Şimdi Ara

Hardi disk veri kurtarma hakkında acill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 15gb bi hardisk verdim veri kurtarılması için ve içinden sadece 4-5 excel tablosu lazım adamların çektiği fiat 200$ bu normal mi acaba????

• gerekli programlar aracılığı ile bir çok üyemiz silinen verilerini kendileri kurtarabiliyorlar
    bunu denemeyi düşünürmüsünüz???
  • çok teşekkür ederim ilgin için ama harddisk i verdik zaten kendimin deil şirketin hard diski ama tutar bana biraz fazla geldi
  • valla 200 dolar az buz bir rakamdeğil ama tabiiki yapılacak işin ne olduğuda önemli .
    mesela hiç kimsenin kurtaramayacağı veya kyrataramadığı bilgileri kurtarıyorsa az bile
    ama sıradan herkesin kullandığı programı kullanarak bunu yapacaksa elbette çok

bu birazda göreceli bir kavram
  • Exel felansa Easy file recovery mükemmel bir program ama 2 tane Hdd olması şart ben Avrupa yakasını silmistim 1.3gb felan 2 bolum kurtardı ve sorun yok bide dün 4 gb weri kurtardım eğer crack'li isteye olursa Pm atsın
  • 200 $ gerçekten büyük para Restorer2000professionel programıyla ben de daha önce sildiğim 104 mb'lık video dosyasını üstelik sildikten 2 hafta sonra ger getirmiştim. Birde silinen dosyaların üstüne veri yazılmışsa acaba nasıl geri getirecekler???
  • quote:

Orjinalden alıntı: diegoforlan

arkadaşlar 15gb bi hardisk verdim veri kurtarılması için ve içinden sadece 4-5 excel tablosu lazım adamların çektiği fiat 200$ bu normal mi acaba????

Getir ben sana bedava yapiiim.15dk.lık iş.bizzat kendi başıma geldiği için biliyorum.
  • Dostum Recover My Files ile istersen format attıktan sonra bile kurtarmak istediğin bilgileri..exel, word, resim...vs geri getirebilirsin..Kolay gelsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.