Şimdi Ara

Carrier Settings Update ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce itunes 10 normal 4.1 update i yapayımmı diye sorduktan sonra Carrier Settings diye bi update daha var dedi. Yapan varmı veya ne olduğunu bilen.
    Telefonum Turkcell den alınma 16 gb 3gs. 4.0.1 jb li.

• Benim ip larda da ayni updateler cikti jb yok hic birinde
  • Yaptım ben update i. Bi sorun çıkmadı. Sanırım turkcell APN(Internet) ayarlarını değiştiriyor bu update.
  • benim itunesda değil direk telefonda uyarı çıktı bugün iki defa.hattım turkcell.onayladım bi sorun çıkmadı.4.0 yazılım
  • bendede telefonda çıktı. iphone 4 4.0.1 . guncelledim turkcell 8.1 oldu.
  • 4.1e gectikten sonra Edge ile internete baglanırken bazen hata veriyordu firmware...
    sanırım şimdi bu problem çözüldü yeni turkcell APN ayarları ile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ReNoVaTiO]

4.1e gectikten sonra Edge ile internete baglanırken bazen hata veriyordu firmware...
    sanırım şimdi bu problem çözüldü yeni turkcell APN ayarları ile...

açıklama çok güzel oldu valla düzgün bir şey bulamamıştım nette teşekkürler :)
  • arkadaşlar ben hem itunes'dan hemde telefona geldiği zaman mesaj kabul etmemem rağmen her itunes bağlantısında yeniden soruyor ve değişen bir şey yok,
    iphone 4, 4.01 jailbreak yurtdışı telefonum, geldiği zaman iphone utility manager kullanarak turkcell apn ayarlarını yapmıştım ,
    turkcel 7.0 gözüküyor sizde kaç gözüküyor
    saygılar
  • 8.1
  • Unlocklu cihazlarda bu update yapılırsa bisey olur mü , bende att 7.0 yaziyor da ?
  • Son mesajın cevabını ben de merak ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.