Şimdi Ara

Sennheiser Vmx 100 Bt Kulaklık Eşleme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
5.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vmx 100'ü bir türlü S.E c902 ile eşleyemedim. Bu Vmx 100'ün c902 tarafından görülmesini sağlamak için ne yapmam gerek(üzerindeki tuşlarla çeşitli kombinasyonlar yaptım 3 sn basılı tutma 5 sn basılı tutma vs. Ama bir türlü görmedi c902 Vmx 100'ü)? Acil yardım bekliyorum...

• Yok mu yardımcı olacak biri?
  • Hala yapamadıysan haber ver, netten manuel'lerini okuyup nasıl yapılacağını yazarım sana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mykt

Vmx 100'ü bir türlü S.E c902 ile eşleyemedim. Bu Vmx 100'ün c902 tarafından görülmesini sağlamak için ne yapmam gerek(üzerindeki tuşlarla çeşitli kombinasyonlar yaptım 3 sn basılı tutma 5 sn basılı tutma vs. Ama bir türlü görmedi c902 Vmx 100'ü)? Acil yardım bekliyorum...

Önce telefonunuzun bluetooth'unu açın ve ayarlarını herkese görünür duruma getirin sonra yine telefonunuzdan cihaz arama-cihaz eşleme gibi seçeneklerden cihazları taratın,ardından Vmx 100'ün önce üzerindeki ses alçaltma düğmesine basılı tutun ve elinizi o düğmeden kaldırmadan mikrofonu çekin(yani cihazı açın).Cihaz hızlı periyotlarla kırmızı-mavi yanmaya başlayacaktır,bu aşamada telefonunuzun tarama ekranında Vmx'i göreceksiniz,menüden cihazı seçin ve bağlantı seçeneklerini isteğinize göre düzenleyin.

Ürünün kullanım detayları ve temel özelliklerini merak edenler için;

-Kolu siyah alana dayarsanız cihaz kapanır,çekerseniz otomatik açılır.
    -Sağ ve sol kulağınız ile kullanabilmeniz için cihaz üzerinde iki yönlü dahili mikrofon ve hoparlör bulunur.
    -Kol üzerindeki düğmeye bir kez basarsanız isimle arama özelliği kullanılır.
    -Kol üzerindeki düğmeye iki saniye basılı tutarsanız son yaptığınız arama gerçekleştirilir.
    -Koldaki çağrı yanıtlama düğmesine kısa uyarı tonu duyana kadar basılı tutarsanız mikrofon sessiz moda alınır ve 1.5 saniyede bir dıt sesi duyulur
    -Arka kısmındaki ses tuşlarının 8 aşaması vardır ve en çok kullandığınız ses seviyesini(2 ve 4 arası ise)hafızaya alarak otomatik ayarlama özelliği vardır.
    -Cihaz kapatılmadan evvel son kullanılan seviye altıncı seviyenin üzerindeyse açtığınız esnada seviye düşürülerek başlar.
    -Kullanım esnasında çevredeki gürültü durumuna göre sesi otomatik optimize eden kullanışlı bir teknolojisi vardır,ses iki yön için de berraklaştırılır.
    -Cihaz elektrik ile şarj edilirken şarj tamamlandığında kırmızı renk yanar ve fişden çekebilirsiniz.
    -Beş saate kadar konuşma süresine sahiptir.
    -100 saate kadar bekleme süresine sahiptir.
    -Usb ve araç üzerinden şarj edilebilir.
    -2 adet elektret çift dengeli -94dB spl mikrofonu vardır
    -Dinamik çift yönlü Neodmium Magnet 110dB SPL Active Guard teknolojili hoparlörü vardır.
    -Yaklaşık 15 gr'lık bir cihazdır.

• arkadaş sormuş ama ben teşekkür edeyim çok işime yaradı verdiğiniz bilgiler.
  • Selamlar,

Sennheiser VMX 200-II - Bluetooth Headset cihazımı Lenovo Vibe z2 pro cihazım ile eşleştiremedim. Yardımcı olabilir misiniz lütfen?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.