Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.931
Cevap
23
Favori
898.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HTC Desire HD modeli önümüzdeki ayın ortalarında stoklarımızda olması
    bekleniyor.

Android Market bu cihazda olmayacaktır.

Acilpda sayfasında cihaz tüm operatörlerle çalışmaktadır yazıyo, bunun anlmı unbranded olacak değil mi?
  • teşkkürler :) ikinci elleri çok iyi forumda ondan dedim. wm hiç sevmioum ama mod filan kurulup baya ii oluomuş neyse artık bütçemiz yetmezse dhd ye hd2 alırız.
  • yav arkadaşlar konunun yarısına kadar tüm yorumları okudum ve son kısımları da okudum ama bu telefon gelene kadar çift çekirdekli telefonlar gelecek zaten ve hatta yavaş yavaş çıktı bile fiyatını düşündüğüm zaman çok da karlı bi iş olmayacak gibime geliyo :) ben de çok beğeniyodum telefonu ama buraya geldiğinde sanki çok eskiyecekmiş gibime geliyo :(
  • bu arada mediamarkt pendik şubesi HTC touch pro'yu stok fazlası olarak göstermiş,

az kaldı yaw

merak ettim 799 TL bu model için stok fazlası bi ürüne göre ne kadar düşük sizce?
  • 1320 tl kdv dahil fiyatı bence iyi bi fiyat en azından açılış için 2-3 aya 1000 tl ye iner bu bence telefona göre iyi fiyat
  • internet üzerinden güvenli bir site varmı bu teli alabilmek için garanti süreleri nekadar birde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0zgur

internet üzerinden güvenli bir site varmı bu teli alabilmek için garanti süreleri nekadar birde?

Şu an resmi olarak satışa sunulmadı cihaz.Genelde 2 yıl oluyor garanti süreleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColdPlayer

dostum acayip karıştırıyorlar öyle böyle değil, demin telefonda bile zor anlattım derdimi...

-desire hd geldi mi?
    -evet desire da var hd de.
    -ben desire hd modelini soruyorum.
    -ikisi ayrı modeller ama desire da var hd olanı da.
    -yok beyfendi bir de desire hd diye yeni bir model çıkacaktı onu soruyorum.
    -hee siz desire 2 yi diyorsunuz, yarın kampanya bitiyor belli olur.
    -*fatal error*

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

biri beni tutsun gidiyorum hemen, kapıda sabahlayan var mı benle..
    Media Markt için kuyruğa giden arkadaşlara acımıştım, zavallılar demiştim.
    Şimdi kendime acımam valla...

nereye gidiosun

Gerçekse ben de geliyorum
  • Allah im sana geliyorum yarabbim

quote:

Orijinalden alıntı: starober

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

biri beni tutsun gidiyorum hemen, kapıda sabahlayan var mı benle..
    Media Markt için kuyruğa giden arkadaşlara acımıştım, zavallılar demiştim.
    Şimdi kendime acımam valla...

nereye gidiosun

Gerçekse ben de geliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ozi_ben

quote:

Orijinalden alıntı: MysTerYBoY

quote:

başlasın artık ya :D 02.02 doğum günüm bana doğum günü hediyesi yapsın 1300 liradan da girse piyasaya tadından yenmez :D

Aynı gün benimde doğum günüm telefonu çıksın diye ne zamandır takip ediyorum bilmiyorum:) Zaten telefonu elime alınca hiç yabancılık çekmicem gibi izlemediğim videosu görmediğim resmi var mı bilmiyorum SE X10 ile yeni telefon sevdasına girdik HD'den çıktık ama HD biraz daha gecikirse başka modellere de kayabilirim tabi sabredebilirsem.

Edit: Yarın CEPA ve ARMADA'ya gitcem hem yolumun üzerinde kızılayda hem bu iki AVM'de gördüğüm her VSHOP'a sorarım artık

İnşallah sizlerin doğum gününde satışa çıkar kavuşuruz telefonlarımıza
    Benim doğum günüme kadar sarkmasın da ! (doğum günüm 3 mart )

Benimkine hiç sarkmasın.26 mayıs :=)))

• quote:

Orijinalden alıntı: starober

quote:

Orijinalden alıntı: ozi_ben

quote:

Orijinalden alıntı: MysTerYBoY

quote:

başlasın artık ya :D 02.02 doğum günüm bana doğum günü hediyesi yapsın 1300 liradan da girse piyasaya tadından yenmez :D

Aynı gün benimde doğum günüm telefonu çıksın diye ne zamandır takip ediyorum bilmiyorum:) Zaten telefonu elime alınca hiç yabancılık çekmicem gibi izlemediğim videosu görmediğim resmi var mı bilmiyorum SE X10 ile yeni telefon sevdasına girdik HD'den çıktık ama HD biraz daha gecikirse başka modellere de kayabilirim tabi sabredebilirsem.

Edit: Yarın CEPA ve ARMADA'ya gitcem hem yolumun üzerinde kızılayda hem bu iki AVM'de gördüğüm her VSHOP'a sorarım artık

İnşallah sizlerin doğum gününde satışa çıkar kavuşuruz telefonlarımıza
    Benim doğum günüme kadar sarkmasın da ! (doğum günüm 3 mart )

Benimkine hiç sarkmasın.26 mayıs :=)))

Doğum günlerine göre gidersek 29 şubatta doğanları ozaman hiç katmayın biteriz

• AHhhh DHD Ahh
  • Arkadaşlar Burada bazı arkadaşlar bu telefon geleseye kadar Çift çekirdeklilerin geleceğini söylemiş.Ama bu telefon 4-5 ayda çıkıcak Allah aşkına Daha Lansmanı Şubatta 2011 Dünya Mobil 'de yapılacak Olan telefonların Ertesi Gün Türkiye'yemi çıkarıcaklarını zannediyorlar? yapmayın onlarda en az 5-6 Ayda anca gelir.
  • quote:

2011 kovaların yılı olduğuna göre :D çıkması lazım şubat ay içinde.güzel bi fiyatla çıksın önemli olan o .

inşallah inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: WebProgramming

Arkadaşlar Burada bazı arkadaşlar bu telefon geleseye kadar Çift çekirdeklilerin geleceğini söylemiş.Ama bu telefon 4-5 ayda çıkıcak Allah aşkına Daha Lansmanı Şubatta 2011 Dünya Mobil 'de yapılacak Olan telefonların Ertesi Gün Türkiye'yemi çıkarıcaklarını zannediyorlar? yapmayın onlarda en az 5-6 Ayda anca gelir.

sanki çift çekirdekli çıkınca hemen Türkiyeye gelecekmiş gibi konuşuyorsunuz. Çift çekirdekler gelene kadar desire hd 1 numara olarak kalacaktır. zaten çift çekirdek Türkiyeye gelene kadar 4 çekirdek çıkar bu seferde onu mu bekleyeceksiniz...

• quote:

Arkadaşlar Burada bazı arkadaşlar bu telefon geleseye kadar Çift çekirdeklilerin geleceğini söylemiş.Ama bu telefon 4-5 ayda çıkıcak Allah aşkına Daha Lansmanı Şubatta 2011 Dünya Mobil 'de yapılacak Olan telefonların Ertesi Gün Türkiye'yemi çıkarıcaklarını zannediyorlar? yapmayın onlarda en az 5-6 Ayda anca gelir.

4 5 ayı bulursa kafayı yeriz :D
  • DHD yi şu aşamada satın almayı düşünmüyorum çünkü benim mantığıma göre önemli "sıkıntıları / defoları" var.

1 - "HTC olarak piyasanın en iyisini çıkarttım ve cihazın çok güzel özellikleri var ama bu özellikleri tam olarak dolu dolu kullanırsan cihazın şarjı 1 gün zor dayanır ona göre" deyip keyif içine limon sıkıyor
    2 - "Bu cihazda Dolby ses sistemi var ama sesi çıkmıyor, iyi müzik dinlemek istersen kulaklık kullanmalısın" Ey HTC, O zaman ne halt etmeye cihazın üzerine Dolby Speaker koydun
    3 - Bu cihazın en temel işlevi Cep telefonu ama telefonun çaldığını duymakta sorun var. Bu yüzden HTC bize diyor ki, "Ya gürültülü ortamlardan uzak dur veya sürekli kulaklık kullan. Aksi takdirde zil sesini duymadığın için çağrıları kaçırabilirsin"

Bu 3 temel sıkıntı haricinde bence başka sorunlar da var

- Kolayca kırılabilecek açması kapaması zor SIM kapağı
    - Ön kamera eksikliği
    - Video çekiminde titremeye karşı fazla hassas kamerası
    - Bazıları için olumlu sayılan büyük ekranı. Ancak bu büyüklükte cihazı tek elle kullanmak kolay değil. Birçok işlev için cihazı avucunuzda tutup, diğer el parmaklarınızla işlem yapmaya zorluyor. Örnegin : Mesaj yazarken

Şimdi böyle olumsuzlukların olduğu bir cihaza 1,300 TL vermek ne derece akılcı diye sürekli düşünüyorum. Zaten rakipleri de bu sorunları görüp, bu olumsuzlukların nispeten minimize edildiği cihazları piyasaya sürmeye başlayacaklar hatta başladılar. Örnek LG, Motorola

Dolayısı ile o cihazlar Avrupada çıkmaya başladığı andan itibaren, ilk çıktığında DHD yi yurt dışından alan arkadaşlar gibi bu cihazlar da TR piyasasında görülmeye başlayacaktır. Aynı zamanda cihazların testleri ve kullanıcı yorumları da aşağı yukarı cihazlar için fikir verecektir. Hatta bu dönemde belki HTC de sorunsuz ve "keşke şu da olsaydı, şöyle böyle özellikleri olsaydı" demeyeceğimiz (zayıf bir ihtimal ama, umut dünyası işte) bir cihaz çıkarır

Sonuç olarak, DHD'nin Türkiyede resmi olarak en geç gelecek ay satışı başlanıp, kullananlar görüşlerini deneyimlerini paylaştıktan sonra, diğer alternatifleri konusunda da elimizde oldukça bilgi ve fikir oluşacaktır diye düşünüyorum.

Kesinlikle HTC karşıtı değilim. I-MATE ile başlayan PDA tanışıklığım HTC nin birçok modeli ile devam etti. HTC nin PDA konusunda bilgi ve birikimi en yüksek firma olduğunu biliyorum, ama diğer yandan, hiçbir HTC modelinde "hah bu sefer 4*4 lük cihaz yapmışlar" diyemedim.

Bu durum belki pazarlama politikası (tüketiciye hep bir sonraki modelde beğeneceği özelliklerin birkaçını sunma) belki de "YENİ MODEL" cihazları kısa süre içinde (ama doğru dürüst testleri yapılmadan) ardı ardına piyasaya sürerek rakipleri pasifize etme yönteminden kaynaklanıyor.

Her ne olursa olsun, hayatımın hiçbir döneminde HYİ (Hiç Yoktan İyidir)'leri kabullenmedim, bundan sonra da kabulleneceğimi sanmıyorum. Ancak farklı görüşleri olanların, DHD yi beğenip satın alan ve kullananların kararlarını da anlayışla karşılıyorum.

Saygılarımla,

quote:

quote:

4 5 ayı bulursa kafayı yeriz :D

• @dasarum,

İnsanoğlu doyumsuz bir varlıktır. Emin olun çift çekirdekleride geldiğinde İşte şu özelliği kötü bu özelliği kötü gibi laflar olcaktır.İlk sayfaları okuyun biraz Bu cihaz müthiş Bunun üzerine cihaz çıkmaz vs vs Gibi lafları çok görürsünüz.

1-)Desire HD'yi satın almadığınızı söylüyorsunuz ve Cihazın şarjının az gittiğini söylüyorsunuz. Cihazın ilk başlarda şarjı gerçekten çok az gidiyor.Ama sonraları şarjını 2.5-3 Tam günü çıkartan arkadaşlar var(Forumdada dile getirdiler bunu).Yani kalibirasyon ve bataryanın kendine gelmesi şarj süresini uzatıyor.

2-)Desire HD'yi satın almadığınızı söylüyorsunuz ve Sesinin kısık hiç. çıkmadığından şikayet ediyorsun.Bunu nerde denedin?Mesela Desire HD'nin sesi bana normal geliyor Ne kısık söylenildiği gibi nede çok fazla rahatsız edici nitelikte.Heleki srs veya dolby kullandığınızda özellikle şarkı dinlemede sesi gerçekten çok farklı çıkıyor.

3-) 2.Soruda verdim cevabı.

4-) Sim kapağı konusunda aynı fikirdeyim

5-)Ön kamera eksikliği bana eksiklik olarak gelmiyor.Çünkü hangimiz 7/24 Görüntülü görüşme yapıyoruz.Ki zaten eğerki yapmak istediğimiz zaman yapabiliyorsunuz .Ama seni görmeleri İçin telefonu ters çevirmen lazım.(ayrıca 3G hızı Şuan telefonlar içinde En yüksek Mbps sahiptir. 14.4Mbps)

6-)Video konusunda ise zaten HTC yöneticileri yaptığı açıklamada Professional'liği hedeflediklerini söylemişlerdi.Yani Nekadar hasssas olursa okadar kişi professional'leşiyor.Yani kişisel gelişim bir nevi.

7-)Tek elle kullanmak(Ellerin büyük değilse)çok zor.Anca 2 elle mesaj yazmak zorundayız katılıyorum.

Yani benim anlatmak istediğim Burada insanların kişisel hayatlarını karşılayan cihazlar emin olun en iyi cihazlardır.Şimdi size kötü gelen ses başkasına iyi gelir,Size Kötü gelen büyük ekran başkası rahat kullanır,Size ön kamarası olmayan cihaz başkası için dert değildir.vs.vs

İnşallah demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolomonT -- 31 Ocak 2011; 2:43:22 >

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.