Şimdi Ara

YAW biri yardım etsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selamunaleyküm ben bir şey sorucaktım.ben yeni toplama bir bilgisayar aldım ama bir türlü makineyle anlaşamıyorum herhalde makinede bir problem var ve ben neresinde olduğunu bilmiyorum 1 ay falan oldu makineyi özellikleride 256 ekran kartı p4 2.8 80gb 512 ram vs vs bu özelliklere rağmen makine yavaş ve arada takılıyo hadi onu geçtim 128 lik ekra kartıyla çalışan oyunlar yüklüyorum makinenin canavar gibi kaldırması gerekirken oyun takılıyo hemde baya bi takılıyo nebiliyim bilmiyorum nerde bir sorun var aldığım yere götürdü adam parçalarda bir sorun olamaz dedi işte çözünürlükleriyle uğraştı ama buna ne gerek var ki 256 ekran kartı kralın getir yei çalışır dedim adam sallamadı bile arkadaşlar biraz yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Sevgilerimle allah ramazan-ı şerifte tüm müslüman alemini korusun ve helal rızk versin olmayanada sahip çıksın

sevgilerimle

• anakartta probLem oLabiLir diye dü$ünüyorum ben, ama çok nedeni oLabiLir. aLdığın i$Lemci box i$Lemcimi yoksa tray mi? i$Lemci fanın orjinaLmi? i$Letim sistemin nedir? anakart, ekran kartı, ram bunLarında markasını yazabiLirsen sana yardımcı oLmaya çaLı$ırız...
  • +1 bir sürü nedeni olabilir bide windowstan da kaynaklanabilir.İşlemcin fazla ısınıyorsa kasar makineyi ama tam özellikleri yazarsan iyi olur.
  • kusura bakmayın özellikleri tam olarak bilmiyorum ama msn adresiniz varsa bulup size mail atsam nasıl olur.
    tek bildiğim şu işletim pc üzerinden çalışıyor ekran kartıda ge force olması lazımdı
  • dj_mero@hotmail.com

bu adrese yoLLayabiLirsin arkada$ım, marka ve modeL beLirtirsen iyi oLur. i$Lemcininde box ya da tray oLup oLmadığını ara$tır. trayLar geneLde fazLa ısınır sorun te$kiL eder, orjinaL fanLa geLmezLer ve 1 yıL garantiLidirLer. aLLah sana sabır versin.

bu $ekiLde davranan biLgisayarcıLardan nefret ediyorum, her$ey satana kadar. sattıktan sonra para cuup cebe, sonrası eyvaLLah yani
  • teşekkürler dostum hiç sorma ne hevesle almıştım kursağımda kaldı tam 1020 dolar para verdim bide ben buna içim acıyo valla şimdi düşünüyorum ben bu parçaları nasıl öğrenicem ayrıca aişlemciyinin bir altarnatifi yok mu adam değiştirmezse ne olucak adamda babamların tanıdığı görüştüğü kişiler yani her şey için teşekkürler . güzel olan her şey seninle olsun
  • her 256 ekran kartı istediğin performansı vermez..mesela GeForce 5200 ün 512 mb hatta 1 gb lıgı çıksa ne yazar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.