HERKES İÇİN GOD OF WAR BÖLÜM YARDIMI!!!
372 Cevap109084 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

722 Mesaj
5 Ekim 2005; 10:48:46 

pandora's temple'dan sonra bi mağaraya geliyorum,yerde üzerine basınca kapıyı açan ama çekilince kapı kapanan bir bölüm var,kömür vagonunu koyuyorum üstüne ama olmuyor.hani tepede kolu çekip halatla aşağıya inilen bir bölüm varya ondan bahsediyorum,adını hatırlayamadım.burada bir kapı var,açmak için 2 tane dalga bulmamız gerekiyor,birini buluyorum ama 2.'sini bulmam için bu döner kapıdan geçmem lazım,yardım lütfeeeeeennn!!!!

arkadaşlar ben bu oyunu 9 ay kadar önce bitirdim ama hala yardım mailleri geliyor :)
yardım etmeye çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim ama ben ps2'yi satalı 7-8 ay oluyor :)
bin selam.bu arada ne topic olmuş be yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quartamin -- 1 Temmuz 2006; 9:03:27 >

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

722 Mesaj
6 Ekim 2005; 8:49:02 

YOK MU BİLEN?

457 Mesaj
6 Ekim 2005; 11:02:58 

yaw düşündüm düşündüm hatırlayamadım.hatırladığım tek şey halatla aşağıya indiğim.o taş koyma muhabbeti 3-4 yerde var o yüzden tam hatırlayamadım.daha bi ayrıntılı anlatsan belki hatırlarım

722 Mesaj
6 Ekim 2005; 15:13:38 

YA HALATI İNDİRMEK İÇİN 3.KATA ÇIKIYORSUN,İNCE KOLONLARDA FALAN YÜRÜYORSUN.

457 Mesaj
6 Ekim 2005; 15:20:17 

ince kolonlarda yürünen en az beş yer var.sen bana çevrende ne var onları tarif et.O kadın kafalarına bi mavi bi yeşil kolye bulman gerekiyo.orasımı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mojo_jojo -- 16 Kasım 2007; 8:42:11 >

722 Mesaj
6 Ekim 2005; 19:47:31 

pandora temple'dan sonra çöl gibi bir yer var,orada bir mağaraya giriyorum,bahsettiğim bölüm burası.
yarın eve gideceğim,adınada bakarım.dediğim yerde 2 kapı var,biri yerdeki taşa basınca dönen kapı diğeri ise açmak için 2 tane şeyi bulmam gereken kapı.birincisini buldum ama ikincisini bulmam için dönen kapıdan girmem lazım,ben bunu beceremedim.küçük bir kömür vagonu gibi birşey var,adamı dondurup parçalayan dişi yaratıklar falan var.üst katlarda ince kolonlar var ve karşıdan okla ateş eden 5 adam var.sanırım bu kadarını hatırlayabiliyorum.en üst kattan bir kol ile halatı indiriyoruz aşağıya ve yerin dibibe iniyoruz,burada ipe tutunarak karşıya falan geçiyorum,kapıyı açmak için gereken şeylerden birini burada buluyorum.umarım bu garip tarifimi anlayan çıkar.bin selam.

730 Mesaj
7 Ekim 2005; 0:01:46 

allah god of war un belasını wersin , başta süper bi oyundu kendimi oynamaktan alamadım
ilk iki gün resmen asosyal yaptı takiş belli bi yerde takılıncaya kadar lanet olası bi gerdan lığı unutmuşum onu almak için
geri gittim gidiş o gidiş oyun daa önce geçtiğim bi yerde takıldı we deli oldum ondan sora en az 20 defa load ettim en son kaldığım yerden ama nafile şimdi oyunu bi daha oynanamamak için yemin ettim sizce bi daa alıp oyuna yeniden başlısam mı?
eğer tekrar bi yerde takılırsa bu sefer PS i parrçalamaktan korkuom

Sessizlik büyük vahiydir...

457 Mesaj
7 Ekim 2005; 8:45:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Quartamin

pandora temple'dan sonra çöl gibi bir yer var,orada bir mağaraya giriyorum,bahsettiğim bölüm burası.
yarın eve gideceğim,adınada bakarım.dediğim yerde 2 kapı var,biri yerdeki taşa basınca dönen kapı diğeri ise açmak için 2 tane şeyi bulmam gereken kapı.birincisini buldum ama ikincisini bulmam için dönen kapıdan girmem lazım,ben bunu beceremedim.küçük bir kömür vagonu gibi birşey var,adamı dondurup parçalayan dişi yaratıklar falan var.üst katlarda ince kolonlar var ve karşıdan okla ateş eden 5 adam var.sanırım bu kadarını hatırlayabiliyorum.en üst kattan bir kol ile halatı indiriyoruz aşağıya ve yerin dibibe iniyoruz,burada ipe tutunarak karşıya falan geçiyorum,kapıyı açmak için gereken şeylerden birini burada buluyorum.umarım bu garip tarifimi anlayan çıkar.bin selam.

Dostum sanırım hatırladım.üzerine vagonu koyunca duvar şeklinde kapı dönüyo ama hemen kapanıyo demi.Hani kitaplıklar vardır,kitabın birini çekince duvar döner arka tarafa geçersin.öyle bi kapı vardı.yerdeki taşa basınca duvar dönüyo ama sen yetişemiyosun.vagonu koy taşın üzerine sırtın kapıya dönük olsun geriye doğru sağ analogla iki gere bas geriye doğru takla atsın.kapı tekrar dönmeden önüne gel ve hoop sen kapıyla beraber arkaya.sonra bileğine kuvvet....
Haa bide eğer keşfedemediysen vagon heykel gibi iktirilebilen şeyleri iktirirken x e basılı tutarsan eleman ayağıyla daha hızlı iktiriyo...Eğer yanlış yerden bahsediyosam söyle yine yardımcı olmaya çalışırım.
Hadi kolay gelsin.

Farrabi kardeş beddua etme GOW'a süper oyundur kendisi.Hatta takılınca gidip yenisi alınıp oynalılacak kadar hatta ve hatta PS2 si olmayana PS2 aldıracak kadar mükemmel bi oyundur.Lütfen....

886 Mesaj
7 Ekim 2005; 9:06:20 

Vagonu kapının önüne kadar getirip sırtını kapıya doğru dönükten sonra vagonu butona doğru tekme ile hızlıca itiyorsun ve sonrasında çabuk davranıp kapıdan içeri süzülüyorsun işte bu kadar... Bu arada benim takıldığım bölüm, üzerinde kurukafa olan bir kapı var ve bu kapıyı açmak için sanırım krital gibi birşeyden gelen ışığa ihtiyaç var ancak bu ışık 10 sn filan devam edip sonra yine yok oluyor bu sürede kurukafa olan kapıya yetişmenin imkanı yok gibi birşey bu bölümde işin sırrını çözen var mı?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

683 Mesaj
8 Ekim 2005; 13:40:37 

tuş ile aynı hizzada o taş yıgını şeyi geitr =) sonra sırtını kapıya dön taşı itebildigin kada it ve hemen duvara dön sağ tarafta canavarlar var onları temizle merdivenden çık orda bi taş var onu al inşallh o ilkyılanlı kadınların olldugun üsteki yerdeki kapıyı açık aşşgıdan dier taşı aldın yok sa o duvarın ilersindeki kapıyı açamasssın

683 Mesaj
8 Ekim 2005; 14:01:12 

MİLLET BANA YARDIM YAAA Bİ YER VAR KAPI ARKAAMDAN KAPANIYO O BAGIRAN HATUNLAR GELİYO BİDE ZIRHLARI OLAN CANAVARLAR KERNARDA Bİ ŞEY VAR ONU ALCAM AMA ÖNCE ONLARI ÖLDÜRMEM GEREKİYO AMA BİR SÜRE SONRA YER AÇILIYO BEN DAHİL HERKES AŞŞAGI DÜŞÜYO ÖLÜYORUM

683 Mesaj
9 Ekim 2005; 1:00:24 

yardımlar için sağ olun yaa gerk kalmadı ben geçtim millet huu sabah bi şey sorduk gece oldu bi alhın kulu yardım etmedi insanlık öldümü bee tühhh ramazan ramazan

8 Mesaj
9 Ekim 2005; 13:20:08 

snn önceden kazanmış olduğun bi klıç var onla hayaelt kadınalrı öldürüyosun kalkanlı canavarlarıda öbür silahla öldürüyosun ama çok hızlı olman lzm sonra kağılar açılıyo

alppp

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Ekim 2005; 19:17:26 

selam bende yeni baktım buraya neyseki takıldığınız yerleri geçmişsiniz.ben oraları geçtimde bir yerde çok fena takıldım,bir alana çıktım küçük bir köpek geliyor bumuymuş falan olduk ama birde baktım köpek 10 misli büyüdü onu öldürünce gönderdiği diğer küçük köpeklerde büyüyor bir türlü hepsini öldürmeyi başaramadım bir püf noktası varmıdır.

okayal:kuru kafa olan kapıyı açmak için bir tabutun içinden cesedin kafasını kopartman gerekiyor.

457 Mesaj
10 Ekim 2005; 15:03:01 

quote:

Orjinalden alıntı: kont

selam bende yeni baktım buraya neyseki takıldığınız yerleri geçmişsiniz.ben oraları geçtimde bir yerde çok fena takıldım,bir alana çıktım küçük bir köpek geliyor bumuymuş falan olduk ama birde baktım köpek 10 misli büyüdü onu öldürünce gönderdiği diğer küçük köpeklerde büyüyor bir türlü hepsini öldürmeyi başaramadım bir püf noktası varmıdır.

okayal:kuru kafa olan kapıyı açmak için bir tabutun içinden cesedin kafasını kopartman gerekiyor.

Sen de benim gibi büyük köpeği öldürmeye çalıştın demi.Salla büyük köpeği küçükleri öldür.Eğer öyle yapmazsan küçüklerde büyüycek bissürü büyük köpemiz olcak.Sonra eğit eğitebilirsen Ufaklar bitince de eğer varsa büyük olanı öldür.Unutma ufakları öldürürken büyüğe de dikkat et.
Bir de:Bütün yaratıkları öldürmek zorunda değilsin.(İlerde işine yarıycak )

Uzaklaştırılmış
10 Ekim 2005; 17:18:20 

quote:

Orjinalden alıntı: mojo_jojo

Sen de benim gibi büyük köpeği öldürmeye çalıştın demi.Salla büyük köpeği küçükleri öldür.Eğer öyle yapmazsan küçüklerde büyüycek bissürü büyük köpemiz olcak.Sonra eğit eğitebilirsen Ufaklar bitince de eğer varsa büyük olanı öldür.Unutma ufakları öldürürken büyüğe de dikkat et.
Bir de:Bütün yaratıkları öldürmek zorunda değilsin.(İlerde işine yarıycak )

çok sağol boşuna uğraştık desene büyüğüyle.peki bütün yaratıkları öldürmezsem kapı nasıl açılacak şeffaf kırmızı oluyorya kapı,o kapı hepsini öldürmeden açılıyormu.

457 Mesaj
11 Ekim 2005; 9:08:14 

o şeffaf kapının açılması için bütün köpecikleri öldürmen lazım.bazı yerlerde yaratıkların hepsini öldürmen gerekmiyor onu dedim.ama katliam yapmak istersen sen bilirsin.

Uzaklaştırılmış
11 Ekim 2005; 14:14:18 

quote:

Orjinalden alıntı: mojo_jojo

o şeffaf kapının açılması için bütün köpecikleri öldürmen lazım.bazı yerlerde yaratıkların hepsini öldürmen gerekmiyor onu dedim.ama katliam yapmak istersen sen bilirsin.

teşekkürler.bi deniyelim henüz bakamadımda

21 Mesaj
11 Ekim 2005; 21:51:52 

YA BU NASIL BI OYUNDUR YAAAAA WALLA KAFAYI YIYCEM

Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız, vardığınız yerin önemi yoktur. Peter F. Durucker

Uzaklaştırılmış
12 Ekim 2005; 9:23:44 

quote:

Orjinalden alıntı: missle

YA BU NASIL BI OYUNDUR YAAAAA WALLA KAFAYI YIYCEM

ne gibi problem nedir.

886 Mesaj
12 Ekim 2005; 11:02:58 

bunca zamandır böyle güzel bir oyun ne gördüm ne oynadım sadece bu oyun için ps2 aldım ama on kuruşuna kadar helal olsun ilerde parmaklarda kireçlenme olsa bile defalarca bıkmadan usanmadan oynanacak bir oyun sormak istediğim şey bu oyunu diğer level'larda bitirmenin getirrileri neler? oyunda farklı bölümler yada kombolar olacak mı? Deneyip izlenimlerini paylaşmak isteyen var mı?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

457 Mesaj
12 Ekim 2005; 12:27:54 

Bende sadece god mode açıldı.Yani en zor seviye.Onun haricinde bi şey olmadı.Ama senin elindeki dvd9 versiyonuysa onu bilemem, bendeki dvd5 di.

4 Mesaj
12 Ekim 2005; 23:23:03 

Ya dostlar

Ben bir türlü labirentten çıkamıyorum. Labirentten çıkmam için herkesi öldürmem gerekiyormuş ortada kimse kalmıyor yine de kapı açılmıyor kafayı yiyicem walla

457 Mesaj
13 Ekim 2005; 8:46:50 

quote:

Orjinalden alıntı: anilkut

Ya dostlar

Ben bir türlü labirentten çıkamıyorum. Labirentten çıkmam için herkesi öldürmem gerekiyormuş ortada kimse kalmıyor yine de kapı açılmıyor kafayı yiyicem walla

İleri-geri giden büyük kalasın üstüne çık.Arkasına doğru git.Kalas tamamen içeriye çekildiğinde bi kapı belirecek.Orda iki tane kıymalık et var.Onları bi kuşbaşı yapıver.Tamamdır.

3 Mesaj
13 Ekim 2005; 22:28:55 

kızı ipten nasıl kurtarıcaz god of war bilen varmı

3 Mesaj
13 Ekim 2005; 22:32:33 

bana yardım edermısın kısı ipten nası kurtarıcam

3 Mesaj
13 Ekim 2005; 22:36:21 

arkadaslar bilen varsa lutfen cevaplasın

525 Mesaj
13 Ekim 2005; 23:47:43 

quote:

Orjinalden alıntı: barissanal1

kızı ipten nasıl kurtarıcaz god of war bilen varmı

sutunları üst üste koyup aşağı at (burayı tam hatırlayamadım) sonra üstüne çıkıp duvara tırman

722 Mesaj
14 Ekim 2005; 9:03:40 

çıktığın kapının yanında 2 tane heykel var,onları asansörü kullanarak üst üste koyacaksın.daha sonra üst üste koyduğun heykelleri çekerek duvarın yanına getireceksin.zıplayınca üst üste koyduğun heykellerden yararlanarak duvardaki sarmaşıklara tutunacaksın.gerisi kolay zaten.

Uzaklaştırılmış
14 Ekim 2005; 9:18:42 

asansörü kullanmadanda olur heykelleri sağ tarafa doğru it sonra aşağıya düşür diğerinide aynı şekilde üzerine düşür sonra yine sağ tarafa doğru sarmaşıkların hizasına getir.platforma çıkıp üstüne atla sonra sarmaşıklara atla şimdi zamana karşı hızlı olman lazım.bir iki pratikte geçersin.çok zor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kont -- 14 Ekim 2005, 9:20:54 >

7 Mesaj
14 Ekim 2005; 18:03:07 

merhaba sevgili arkadaşlarım sizden çok ama çok rica ediyorum.bendede god of war oyunu var.biyerde takıldım geçemiyorum.çok sinir oldum oyunuda bıraktım hatta.oyunun başlarında gemiye çıkıyoruz.ejdarhalar var.aşagıda 2 tane küçük ejdarha var.onları öldürüyorum.ama tırmandıktan sonra büyük bi tane daha ejdarha daha var.onu öldüremiyorum.bana allah rızası için şu ramazan ayının hürmetine yardım edin ne yapmalıyım.cevaplarınız sabırsızlıkla bekliyorum.msn adresim:erhan143@hotmail.com
erhan143@mynet.com.lütfen cevap yazın.saygı ve sevgilerimle.şimdiden çok teşekkür ederim....byeee

ERHAN YILMAZ

525 Mesaj
15 Ekim 2005; 0:07:09 

quote:

Orjinalden alıntı: erhan143

merhaba sevgili arkadaşlarım sizden çok ama çok rica ediyorum.bendede god of war oyunu var.biyerde takıldım geçemiyorum.çok sinir oldum oyunuda bıraktım hatta.oyunun başlarında gemiye çıkıyoruz.ejdarhalar var.aşagıda 2 tane küçük ejdarha var.onları öldürüyorum.ama tırmandıktan sonra büyük bi tane daha ejdarha daha var.onu öldüremiyorum.bana allah rızası için şu ramazan ayının hürmetine yardım edin ne yapmalıyım.cevaplarınız sabırsızlıkla bekliyorum.msn adresim:erhan143@hotmail.com
erhan143@mynet.com.lütfen cevap yazın.saygı ve sevgilerimle.şimdiden çok teşekkür ederim....byeee

burda seri şekilde ejderhaya vur sonra O tuşuna basıp kombinasyonları yap ejderhanın canı azalınca ortadaki tahta kırılıcak sonra ejder seni ısırmaya çalışırken tahta kafasına giricek

7 Mesaj
16 Ekim 2005; 18:56:08 

arkadaşlar god of war yardım ejdarhaları geçemiyorum lütfen yardım.

ERHAN YILMAZ

1 Mesaj
14 Kasım 2005; 15:31:48 

arkadaşlar, bahsettiğiniz tüm bölümleri daha önce geçmiştim. Şu anda büyükçe bir odana dev bir robot boğa ile başa çıkmaya çalışıyorum. Bir manivela var, onu çekince büyük bir ağaç kütüğü karşıdaki kapıya doğru fırlatıyor ama bu kütük ne kapıyı kırıyor ne de robotu parçalıyor. Robota saldırdığım zaman da kafasına kısa bir süre için çıkmama müsade ediyor ama işin en gıcık kısmı robotun kafasına çıktıktan sonra kontrolu sağlayamıyor olmam. Bu bölgeyi rahatça geçebileceğim bir hile biliyor musunuz?

dikkayt!! arkanda ayı var.

570 Mesaj
14 Kasım 2005; 20:58:06 

O robot bogayla savaşırken bi an için durakladıgı bölümler olacak , o sırada hızla kütüklerin oldugu yere gidip ona kütük fırlatacaksın ve bunu bi kaç kez tekrarlayacaksın , en son darbende robot u kapıya çiviliceksin ve kapıda bir delik acılacak , sende ordan içeriye kıvrılacaksın :D
yani bıkmadan usanmadan , robotla dövüş sen

AnimeFanClub

Gaara

Uzaklaştırılmış
15 Kasım 2005; 16:57:01 

bende burada kaldım üzerine çıkıyorum ekranda beliren işaretleri yapmaya çalışıyorum ama birli türlü olmuyor analog kolu çevirmek gerekiyor gösterdiği yönde,tabi kaçırmamak lazım bir saatten fazla uğraştım 1 defa sersemletip kütüğü fırlatabildim bunu 2 yada 3 defa yapmak gerekiyor sanırım,bende sinir oldum şimdilik bıraktım.

683 Mesaj
16 Kasım 2005; 0:52:22 

analogun sag tuşunu ve hızplamyı ii kullanın artı o kırmızı kan gibi seylerle kendinizi yani silahları modifiye edin kesinlikle

491 Mesaj
16 Kasım 2005; 4:44:19 

pc için de çıkar mı bu oyun dersiniz?

74 Mesaj
18 Kasım 2005; 15:20:46 

ARKADASLAR www.tekoyun.com BURADA OYUNUN TAM COZUMU VAR BITIRDIM BEN :D

REFERANSLARIM : KEREM_06;DEJAVU098;THE ENGİNE

683 Mesaj
19 Kasım 2005; 21:58:31 

çözüme gerek yok bence 2 kere bitirdim walla

2292 Mesaj
30 Kasım 2005; 21:39:21 

dostum arkada bir kapı var tam o kütüğün arkasında açılan odanın ardında kalıyor o kapıyı kaldırmadan dene. Ben 2 kez<zz oyunu değiştirdim bu yüzden bozuktur diye. öyle dene açılacak. arkada kaldırılacak olan kapıyı kaldırma.

683 Mesaj
30 Kasım 2005; 22:30:00 

ppuaa var yaa oyunun bi kaç yerinde ben de bozuk sandım ama ısrarla denedim en sonunda bozuk diilmiş oyun manyak bi şey ama dimi?

1 Mesaj
5 Aralık 2005; 17:16:36 

arkadaşlar god of war nihayet bitti herkesin göz aydın olsun isteyenlere ip uçları ve yardımlar verebilirim

sedo1 oyunların kralı

722 Mesaj
5 Aralık 2005; 18:01:50 

ya ben bir bölümü geçemedim,tav oldum bıraktım oyunu.
kalkanlı elemanlar ve 3-4 tane hatun gelen bir bölüm,bir süre sonra alttaki kapak açılıyo ve aşağı düşüyorum elemanları dövemeden.

Uzaklaştırılmış
5 Aralık 2005; 19:04:41 

quote:

Orjinalden alıntı: Quartamin

ya ben bir bölümü geçemedim,tav oldum bıraktım oyunu.
kalkanlı elemanlar ve 3-4 tane hatun gelen bir bölüm,bir süre sonra alttaki kapak açılıyo ve aşağı düşüyorum elemanları dövemeden.

orada çok seri olarak haklaman gerekiyor elemanları.ama önce kalkanlarını kırmak için zinciri üzerlerine doğru yere vurmak lazım.

bende şu kütük fırlatılan yerde kaldım oynıyamıyorum.canavar sürekli sırtından atıyor tutunamıyorum işaretlere yetişmek çok zor bunun bir püf noktası varmıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kont -- 5 Aralık 2005, 19:08:42 >

2292 Mesaj
6 Aralık 2005; 21:14:04 

yaw yapamadın diye oyun bırakılır mı. hele ki bu oyun

2292 Mesaj
8 Aralık 2005; 21:38:47 

bu gün altıncı defa bitirdim şimdiye kadar sadece bir defa yardım aldım. MERAKLISINA DUYRULUR

Uzaklaştırılmış
9 Aralık 2005; 16:29:48 

quote:

Orjinalden alıntı: samplus

dostum arkada bir kapı var tam o kütüğün arkasında açılan odanın ardında kalıyor o kapıyı kaldırmadan dene. Ben 2 kez<zz oyunu değiştirdim bu yüzden bozuktur diye. öyle dene açılacak. arkada kaldırılacak olan kapıyı kaldırma.

yazı kim için.hangi kapı kaldırılmayacak kütük fırlatılan yedeki kapımı hani oraya gelmeden önce kapının kolu arkadan çevriliyor o kolumu çevirmiycez.yaratığın tepesinde tutunmamıza bir etkisimi oluyor tam anlayamadım.yaratığı nasıl sersemleticez kütüğü yemesi için buraya kadar geldik ama olmuyor işte.

41 Mesaj
9 Aralık 2005; 19:53:31 

quote:

Orjinalden alıntı: Farrabi

allah god of war un belasını wersin , başta süper bi oyundu kendimi oynamaktan alamadım
ilk iki gün resmen asosyal yaptı takiş belli bi yerde takılıncaya kadar lanet olası bi gerdan lığı unutmuşum onu almak için
geri gittim gidiş o gidiş oyun daa önce geçtiğim bi yerde takıldı we deli oldum ondan sora en az 20 defa load ettim en son kaldığım yerden ama nafile şimdi oyunu bi daha oynanamamak için yemin ettim sizce bi daa alıp oyuna yeniden başlısam mı?
eğer tekrar bi yerde takılırsa bu sefer PS i parrçalamaktan korkuom

aynen abi! 2. kolyeyi alıyosun gidiyosun bi kaç magaradan geçiosun bi yerde loadın oluyo biraz< bekleiosun bi iki dakka onu geçio
soora ööle bi loading e giriyor ki bekle babam bekle! üstelik bug a girior gibi oluyo ps den ritmik ve garip sesler gelio! bence oyunu tekrar al çünkü çözümü war! ben 3 arkadaştan oyunları takas ettim denedim. hep takılıyordu. üstelik üçümüzde de! e biz de bekleyelim dedik! takılan bölüme gel! loading olsun! sen git içeri yat yemek yee ne yaparsan yap yarım saatten fazla bekledim ben we sonunda geçti! üstelik 3ümüzde de! tavsiyem al oraya git bekle! şimdi üçümüz de oyunu bitirdik kritik yapıyoz artık! god mode da bitirmeye çalışıyom ama baaya kasıyo!:D neese umarım yardımı olur!

it's time to drink blood

2292 Mesaj
9 Aralık 2005; 21:13:07 

dostum ne kütük yemesi. sen labirentte değil misin?

2292 Mesaj
9 Aralık 2005; 21:16:13 

quote:

yazı kim için.hangi kapı kaldırılmayacak kütük fırlatılan yedeki kapımı hani oraya gelmeden önce kapının kolu arkadan çevriliyor o kolumu çevirmiycez.yaratığın tepesinde tutunmamıza bir etkisimi oluyor tam anlayamadım.yaratığı nasıl sersemleticez kütüğü yemesi için buraya kadar geldik ama olmuyor işte.

dostum ne kütük yemesi sen labirentte değil misin?

Uzaklaştırılmış
10 Aralık 2005; 13:04:14 

quote:

Orjinalden alıntı: samplus

dostum ne kütük yemesi sen labirentte değil misin?

labirent neresi hatırlayamadım geçmiş olabilirim orayı.kalasların üzerinde yürüyüp şu dönen bıçakları geçtikten sonra bir kapının kolunu çevirip içeri dalıyoruzya o kapıdanda boğa gibi bir yaratık çıkıyor işte oradayım üzerinde tutunamıyorum hemen atıyor hareketlere yetişmek çok zor daha bir defa sersemletip yanan kütüğü fırlatabildim tesadüfen oldu sanırım.orada bir kaç kez öldükten sonra easy moda geçmedi diğer yerlerde oluyordu.bunun pratik bir yolu varmıdır.

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
11 sa. 28 dk. kadarı kaldı.
10 Aralık 2005; 13:23:38 

quote:

labirent neresi hatırlayamadım geçmiş olabilirim orayı.kalasların üzerinde yürüyüp şu dönen bıçakları geçtikten sonra bir kapının kolunu çevirip içeri dalıyoruzya o kapıdanda boğa gibi bir yaratık çıkıyor işte oradayım üzerinde tutunamıyorum hemen atıyor hareketlere yetişmek çok zor daha bir defa sersemletip yanan kütüğü fırlatabildim tesadüfen oldu sanırım.orada bir kaç kez öldükten sonra easy moda geçmedi diğer yerlerde oluyordu.bunun pratik bir yolu varmıdır.

Yukarıya çıkıp boğa yaklaştığında Allah ne verdiyse dalacaksın. Onan sonra kütük çıkıyor sol taraftan. Onuda kolu çekip fırlatacaksın o boğaya. Biraz kasmalık bölüm. Ama o kadar zor değil.

Uzaklaştırılmış
10 Aralık 2005; 15:50:46 

boğanın üstüne çıkmaya gerek yokmu yani bunuda denemiştim ama kütüğü fırlattığımda ayılıp hemen siniyor boğa.ne kadar hızlı olursam olayım hemen kendini yere eğip kurtuluyor kütükten.

2292 Mesaj
10 Aralık 2005; 18:43:10 

boğaya vuruş yap ondan sonra zaten işaretler çıkıyor. işaretleri parmağınla değil tutarak yap. daha kolay yetişirsin.

1 Mesaj
2 Ocak 2006; 14:00:26 

arkadaşlar ben god of war da bi yere takıldım yardım istiyorum
pandora box ın kapısından girdikten sonra büyük bi heykelin olduğu yere geliosun orda heykel önündeki küreyi kaldıracak ve ilerdeki kolu kaldırınca küreye arkadan bi kütük vurup kapının kırılmasını sağlamam lazım ama heykelin küreyi kaldırması gerekiyo ve ben bunu bulmadım yardımmm lütfeeennn

2 Mesaj
5 Ocak 2006; 9:26:19 

hadesin suyun altındaki heykelinin olduğu yerde yarı at yarı insan olan yaratıkları öldürdükten sonra bir kapıdan geçtim orada yerde açıp kapanan kapıcıklar var altında lavlar var.birinci kapıcığın üstünden atlayıp geçebiliyorum ama ikincisinde geçemiyorum yani atlama mesafem yetmiyor sürekli lavın içine düşüyorum bana yardımcı olurmusunuz bu konuda.

2 Mesaj
5 Ocak 2006; 9:47:04 

HEYKELİN SAĞ TARAFINDA BİR KAPI VAR O KAPIDAN YUKARIYA ÇIKACAKSIN YUKARIDA BİR KOL DAHA VAR ONU İNDİRDİKTEN SONRA HEYKEL ELİNDEKİ KÜREYİ KENDİSİ FIRLATIYOR

2292 Mesaj
5 Ocak 2006; 19:18:54 

quote:

Orjinalden alıntı: bora78

hadesin suyun altındaki heykelinin olduğu yerde yarı at yarı insan olan yaratıkları öldürdükten sonra bir kapıdan geçtim orada yerde açıp kapanan kapıcıklar var altında lavlar var.birinci kapıcığın üstünden atlayıp geçebiliyorum ama ikincisinde geçemiyorum yani atlama mesafem yetmiyor sürekli lavın içine düşüyorum bana yardımcı olurmusunuz bu konuda.

ARKADAŞIM BİR İLERDE OLANI KAPANACAK. ONUN ÜZERİNE ATLAYACAKSIN. O AÇILMADAN DA KARŞIYA ATLAYACAKSIN. LABİRENTE GİRECEKSİN. BÜYÜK BİR İHTİMALLE LABİRENTTEN DE ÇIKAMAYACAKSIN ONU DA SOR YARDIMCI OLURUM

988 Mesaj
8 Ocak 2006; 22:45:12 

The Challenge of Hades bölümündeyim.yuvarlanan topları geçtim.gereken odaya girdim.çıkan herşeyi temizledim.ve dönen bıçakların olduğu yere geldim.aralıklarla pervane şeklinde dönen iki bıcak var.ve aralarında da daracık kalaslar.birinci bıcağı mevcut yolu geçerek rahat geçip ilerideki sandığa ulaşıyorum.sonra dar kalsın üstünde ilerliyorum .ama ikinci bıçak yukarı zıplamaya çalışsamda beni biçiyor.kalasın üstünde duramıyorum.burayı nasıl geçeceğim.yardım lütfen.kalsın üstünde yürümek zaten çok zor

Dell Inspiron 5110-B41F45**Ipad 2**Bluenote koala tube cd player**Bluenote S-3 amplifikatör**Bluenote A-6 speaker**Panasonic TX-L42ET5E - LG 32LM611s - Pioneer PDP-436XDE **Dreambox 8000 receiver**Harman Kardon AVR 360 receiver**Harman Kardon HTKS 60 speaker paketi**PS3**İbanez RG3550Mz**İbanez TBX30R**Bmw X5 xdrive30d 2012