Şimdi Ara

HERKES İÇİN GOD OF WAR BÖLÜM YARDIMI!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
2
Favori
139.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mojo_jojo

o şeffaf kapının açılması için bütün köpecikleri öldürmen lazım.bazı yerlerde yaratıkların hepsini öldürmen gerekmiyor onu dedim.ama katliam yapmak istersen sen bilirsin.

teşekkürler.bi deniyelim henüz bakamadımda
  • pandora's temple'dan sonra bi mağaraya geliyorum,yerde üzerine basınca kapıyı açan ama çekilince kapı kapanan bir bölüm var,kömür vagonunu koyuyorum üstüne ama olmuyor.hani tepede kolu çekip halatla aşağıya inilen bir bölüm varya ondan bahsediyorum,adını hatırlayamadım.burada bir kapı var,açmak için 2 tane dalga bulmamız gerekiyor,birini buluyorum ama 2.'sini bulmam için bu döner kapıdan geçmem lazım,yardım lütfeeeeeennn!!!!

arkadaşlar ben bu oyunu 9 ay kadar önce bitirdim ama hala yardım mailleri geliyor :)
    yardım etmeye çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim ama ben ps2'yi satalı 7-8 ay oluyor :)
    bin selam.bu arada ne topic olmuş be yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quartamin -- 1 Temmuz 2006; 9:03:27 >

• YOK MU BİLEN?
  • yaw düşündüm düşündüm hatırlayamadım.hatırladığım tek şey halatla aşağıya indiğim.o taş koyma muhabbeti 3-4 yerde var o yüzden tam hatırlayamadım.daha bi ayrıntılı anlatsan belki hatırlarım
  • YA HALATI İNDİRMEK İÇİN 3.KATA ÇIKIYORSUN,İNCE KOLONLARDA FALAN YÜRÜYORSUN.
  • ince kolonlarda yürünen en az beş yer var.sen bana çevrende ne var onları tarif et.O kadın kafalarına bi mavi bi yeşil kolye bulman gerekiyo.orasımı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mojo_jojo -- 16 Kasım 2007; 8:42:11 >
  • pandora temple'dan sonra çöl gibi bir yer var,orada bir mağaraya giriyorum,bahsettiğim bölüm burası.
    yarın eve gideceğim,adınada bakarım.dediğim yerde 2 kapı var,biri yerdeki taşa basınca dönen kapı diğeri ise açmak için 2 tane şeyi bulmam gereken kapı.birincisini buldum ama ikincisini bulmam için dönen kapıdan girmem lazım,ben bunu beceremedim.küçük bir kömür vagonu gibi birşey var,adamı dondurup parçalayan dişi yaratıklar falan var.üst katlarda ince kolonlar var ve karşıdan okla ateş eden 5 adam var.sanırım bu kadarını hatırlayabiliyorum.en üst kattan bir kol ile halatı indiriyoruz aşağıya ve yerin dibibe iniyoruz,burada ipe tutunarak karşıya falan geçiyorum,kapıyı açmak için gereken şeylerden birini burada buluyorum.umarım bu garip tarifimi anlayan çıkar.bin selam.
  • allah god of war un belasını wersin , başta süper bi oyundu kendimi oynamaktan alamadım
    ilk iki gün resmen asosyal yaptı takiş belli bi yerde takılıncaya kadar lanet olası bi gerdan lığı unutmuşum onu almak için
    geri gittim gidiş o gidiş oyun daa önce geçtiğim bi yerde takıldı we deli oldum ondan sora en az 20 defa load ettim en son kaldığım yerden ama nafile şimdi oyunu bi daha oynanamamak için yemin ettim sizce bi daa alıp oyuna yeniden başlısam mı?
    eğer tekrar bi yerde takılırsa bu sefer PS i parrçalamaktan korkuom
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quartamin

pandora temple'dan sonra çöl gibi bir yer var,orada bir mağaraya giriyorum,bahsettiğim bölüm burası.
    yarın eve gideceğim,adınada bakarım.dediğim yerde 2 kapı var,biri yerdeki taşa basınca dönen kapı diğeri ise açmak için 2 tane şeyi bulmam gereken kapı.birincisini buldum ama ikincisini bulmam için dönen kapıdan girmem lazım,ben bunu beceremedim.küçük bir kömür vagonu gibi birşey var,adamı dondurup parçalayan dişi yaratıklar falan var.üst katlarda ince kolonlar var ve karşıdan okla ateş eden 5 adam var.sanırım bu kadarını hatırlayabiliyorum.en üst kattan bir kol ile halatı indiriyoruz aşağıya ve yerin dibibe iniyoruz,burada ipe tutunarak karşıya falan geçiyorum,kapıyı açmak için gereken şeylerden birini burada buluyorum.umarım bu garip tarifimi anlayan çıkar.bin selam.

Dostum sanırım hatırladım.üzerine vagonu koyunca duvar şeklinde kapı dönüyo ama hemen kapanıyo demi.Hani kitaplıklar vardır,kitabın birini çekince duvar döner arka tarafa geçersin.öyle bi kapı vardı.yerdeki taşa basınca duvar dönüyo ama sen yetişemiyosun.vagonu koy taşın üzerine sırtın kapıya dönük olsun geriye doğru sağ analogla iki gere bas geriye doğru takla atsın.kapı tekrar dönmeden önüne gel ve hoop sen kapıyla beraber arkaya.sonra bileğine kuvvet....
    Haa bide eğer keşfedemediysen vagon heykel gibi iktirilebilen şeyleri iktirirken x e basılı tutarsan eleman ayağıyla daha hızlı iktiriyo...Eğer yanlış yerden bahsediyosam söyle yine yardımcı olmaya çalışırım.
    Hadi kolay gelsin.

Farrabi kardeş beddua etme GOW'a süper oyundur kendisi.Hatta takılınca gidip yenisi alınıp oynalılacak kadar hatta ve hatta PS2 si olmayana PS2 aldıracak kadar mükemmel bi oyundur.Lütfen....
  • Vagonu kapının önüne kadar getirip sırtını kapıya doğru dönükten sonra vagonu butona doğru tekme ile hızlıca itiyorsun ve sonrasında çabuk davranıp kapıdan içeri süzülüyorsun işte bu kadar... Bu arada benim takıldığım bölüm, üzerinde kurukafa olan bir kapı var ve bu kapıyı açmak için sanırım krital gibi birşeyden gelen ışığa ihtiyaç var ancak bu ışık 10 sn filan devam edip sonra yine yok oluyor bu sürede kurukafa olan kapıya yetişmenin imkanı yok gibi birşey bu bölümde işin sırrını çözen var mı?
  • tuş ile aynı hizzada o taş yıgını şeyi geitr =) sonra sırtını kapıya dön taşı itebildigin kada it ve hemen duvara dön sağ tarafta canavarlar var onları temizle merdivenden çık orda bi taş var onu al inşallh o ilkyılanlı kadınların olldugun üsteki yerdeki kapıyı açık aşşgıdan dier taşı aldın yok sa o duvarın ilersindeki kapıyı açamasssın
  • MİLLET BANA YARDIM YAAA Bİ YER VAR KAPI ARKAAMDAN KAPANIYO O BAGIRAN HATUNLAR GELİYO BİDE ZIRHLARI OLAN CANAVARLAR KERNARDA Bİ ŞEY VAR ONU ALCAM AMA ÖNCE ONLARI ÖLDÜRMEM GEREKİYO AMA BİR SÜRE SONRA YER AÇILIYO BEN DAHİL HERKES AŞŞAGI DÜŞÜYO ÖLÜYORUM
  • yardımlar için sağ olun yaa gerk kalmadı ben geçtim millet huu sabah bi şey sorduk gece oldu bi alhın kulu yardım etmedi insanlık öldümü bee tühhh ramazan ramazan
  • snn önceden kazanmış olduğun bi klıç var onla hayaelt kadınalrı öldürüyosun kalkanlı canavarlarıda öbür silahla öldürüyosun ama çok hızlı olman lzm sonra kağılar açılıyo
  • selam bende yeni baktım buraya neyseki takıldığınız yerleri geçmişsiniz.ben oraları geçtimde bir yerde çok fena takıldım,bir alana çıktım küçük bir köpek geliyor bumuymuş falan olduk ama birde baktım köpek 10 misli büyüdü onu öldürünce gönderdiği diğer küçük köpeklerde büyüyor bir türlü hepsini öldürmeyi başaramadım bir püf noktası varmıdır.

okayal:kuru kafa olan kapıyı açmak için bir tabutun içinden cesedin kafasını kopartman gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kont

selam bende yeni baktım buraya neyseki takıldığınız yerleri geçmişsiniz.ben oraları geçtimde bir yerde çok fena takıldım,bir alana çıktım küçük bir köpek geliyor bumuymuş falan olduk ama birde baktım köpek 10 misli büyüdü onu öldürünce gönderdiği diğer küçük köpeklerde büyüyor bir türlü hepsini öldürmeyi başaramadım bir püf noktası varmıdır.

okayal:kuru kafa olan kapıyı açmak için bir tabutun içinden cesedin kafasını kopartman gerekiyor.

Sen de benim gibi büyük köpeği öldürmeye çalıştın demi.Salla büyük köpeği küçükleri öldür.Eğer öyle yapmazsan küçüklerde büyüycek bissürü büyük köpemiz olcak.Sonra eğit eğitebilirsenUfaklar bitince de eğer varsa büyük olanı öldür.Unutma ufakları öldürürken büyüğe de dikkat et.
    Bir de:Bütün yaratıkları öldürmek zorunda değilsin.(İlerde işine yarıycak)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mojo_jojo

quote:

Orjinalden alıntı: kont

selam bende yeni baktım buraya neyseki takıldığınız yerleri geçmişsiniz.ben oraları geçtimde bir yerde çok fena takıldım,bir alana çıktım küçük bir köpek geliyor bumuymuş falan olduk ama birde baktım köpek 10 misli büyüdü onu öldürünce gönderdiği diğer küçük köpeklerde büyüyor bir türlü hepsini öldürmeyi başaramadım bir püf noktası varmıdır.

Sen de benim gibi büyük köpeği öldürmeye çalıştın demi.Salla büyük köpeği küçükleri öldür.Eğer öyle yapmazsan küçüklerde büyüycek bissürü büyük köpemiz olcak.Sonra eğit eğitebilirsenUfaklar bitince de eğer varsa büyük olanı öldür.Unutma ufakları öldürürken büyüğe de dikkat et.
    Bir de:Bütün yaratıkları öldürmek zorunda değilsin.(İlerde işine yarıycak)

çok sağol boşuna uğraştık desene büyüğüyle.peki bütün yaratıkları öldürmezsem kapı nasıl açılacak şeffaf kırmızı oluyorya kapı,o kapı hepsini öldürmeden açılıyormu.
  • o şeffaf kapının açılması için bütün köpecikleri öldürmen lazım.bazı yerlerde yaratıkların hepsini öldürmen gerekmiyor onu dedim.ama katliam yapmak istersen sen bilirsin.
  • YA BU NASIL BI OYUNDUR YAAAAA WALLA KAFAYI YIYCEM
  • quote:

Orjinalden alıntı: missle

YA BU NASIL BI OYUNDUR YAAAAA WALLA KAFAYI YIYCEM

ne gibi problem nedir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.