Şimdi Ara

HERKES İÇİN GOD OF WAR BÖLÜM YARDIMI!!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
2
Favori
139.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onbası bızede bı yardım et o zmn bende carkların orda tıkandım bole donen bı tas war buyukce yanında da kapı kapıyı acınca bı heykel cıkıyo heykelın basında yesıl bı ısık gelıyo yan taraftan gıtmem lazım ama donen tasdan gecılmıyo bu bolumu nasıl gecerım
  • godofwar2 ben bir köprüden geçecem ama geçemiyorum ama köprünün altında uçan at var nasıl geççem yardım edin
  • Arkadaşlar bu oyunun ben varya çıldırtdı
    Mağara gibi bir yerdeyiz, üstde kafeslerde adamlar asılı birisini indiiryoruz ve onu bir kapalı yere taşımak zorundayız ama brakınca yere iniyor,taşların arasına koyarak çıkıyoruz ama 2 kere çıkartdıkdan sonra düşmanlar bitmiyo nede ara vermiyor, 1 ölüyor biri geliyor 2 ölüyor yine yerden çıkıyorlar deli etdiler beni taktiği nasıl bunu yardım edin bea
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzin_down

Arkadaşlar bu oyunun ben varya çıldırtdı
    Mağara gibi bir yerdeyiz, üstde kafeslerde adamlar asılı birisini indiiryoruz ve onu bir kapalı yere taşımak zorundayız ama brakınca yere iniyor,taşların arasına koyarak çıkıyoruz ama 2 kere çıkartdıkdan sonra düşmanlar bitmiyo nede ara vermiyor, 1 ölüyor biri geliyor 2 ölüyor yine yerden çıkıyorlar deli etdiler beni taktiği nasıl bunu yardım edin bea

bak kardeş yerde taşlar varya kenardaki taşlardan götürürsen senin için daha ii olur neden dersen yaratıklar ortadan cıkıyor son taşa geldiğinde caprazlama götür esiri sen canavarların hepsini öldürünce onlar bi 30-35 saniye cıkmıyolar ama bu god of var 1 yardımcı olabildiysem sevindim :)))

• bi kaç kez büyü yap ondan sonra dal hepsine ama çabuk ol hepsi ölmek zorunda
  • suyun altında hızlı giden tahtalar var karşı duvara yapıştırıyor helpp
  • sen benden öndedsin kardeşbiz suyun altınagiriyoz orda hızlı giden icatlar var tahta gibi direk karşı duvara vurup öldürüyor ne yapacaz anlamadık bi yardım et be ya
  • arkadaşlar imzada kurmuş olduğum fanclub var 35 üye var galibaorda tam çözümler incelemeler herşey var üye de olabilirsiniz.

quote:

Orjinalden alıntı: akiftosun

sen benden öndedsin kardeşbiz suyun altınagiriyoz orda hızlı giden icatlar var tahta gibi direk karşı duvara vurup öldürüyor ne yapacaz anlamadık bi yardım et be ya

arkadaşım burda anlatayım öyleyse
    bak hızlıca git o geril,ice altta delikler var hemen oraya saklan sonra geçsin tekrar gidince geriye doğru çok hızlı git ve yine alta saklan sonra tekrar gidince yukarı çık.
    sanırım böyleydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genle yüklü gemi -- 27 Temmuz 2007; 19:37:09 >

• kardeş R1+x yaptın mı hızlı gıdıyo oyle gir yarıların ıcıne gir gerisi dewam :D
  • o büyük şey den 1 de değil 2 de değil 3. geçtikten sonra çık ve R1 yap ok
  • o canavarları büyük kılıçla ve hep O ile öldür sonra esiri yukarı çıkar kolun arkasındaki yere koy ateşler açılıyo zaten açıldıktan sonra o kolu çek adamı yak başarılar ... başka takıldığın yer olursa sor ben cevaplarım ok
  • god of war 2 tam cozum

http://b913.blogcu.com/3346441/
  • arkadaşlar the face of atlas bölümünün başında takıldım büyük bir kafaya çıkıyoruz uçarak karşıya geçmeye çalışılan bölüm birincisini geçiyorum ama ikincisini yapamadım nasıl yapacağım yardımcı olursanız sevinirim sinir oldum valla bırakacağım
  • biraz daha açarak anlat
  • god of war 2 için bana yardımcı olun
  • selam arkadaşlar
    henüz oyunun başlar god of warda
    gökyüzünden bi tanrı konuşuyor ve yeryüzüne bi kılıç gönderiyor kılıç yere saplanıyor ondan sonra eleman bi duvara tırmanıyor ve bi yoldan biraz dövüşerek bi kapıdan giriyo sonra camı krıyo. Ondan sonra böylr altta okçular ve silahlı adamlar olan bi yer çıkıyo. Aşağı düşmeden geçmek için krişlerin üzerinden gitmesi gerekiyor elemanın. Yavaş yavaş gidiyorum ama her seferinde okçular vuruyor ve aşağı düşüyorum. Düştüğüm yerde adamları öldürüyorum ama oaradan bi daha çıkamıyorum. Lütfen bana yardım edin oradan çıkmanın bi yolu yokmu?
  • sa god of war 1 de kızı nasıl kurtarrıcam iple sarkılıo yaaa:S yardımm plzzzzz
  • ya ben şeyi bulamıyorum tanrısal güçlerimizi nasıl seçecez
    benimki yıldırımda takıldı sanki
    o zeusun özelliğine geçemiyom
  • slm ben senden yaedım istemiştim ama ben hallettim dönen kapının öneüne vagonla gel vagonu merdivene daya r2 x tuşuyla sağlam bi şekilde iter itmez kapınn önüne git ....
  • slm ne demek istediğini tam olarak anlamadın spawn_immortal@hot.... istersen sana yardımcı olabilirim bende yeni bitirdim oyunu sen bilirisin...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.