Şimdi Ara

Yakuza 6'da Ana Okulu Öğretmeni Olabiliriz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Yakuza 5'te zombilere karşı mücadele edecek olmanın şaşkınlığını üstümüzden atamamışken serinin yapımcısı Masayoshi Kikuchi'den "yok artık" denecek bir açıklama geldi. Bunu şaka olarak söylemiş olabileceğini düşünüyoruz.

Kikuchi açıklamasında "Yakuza serisini farklı türlere yaymak istiyoruz." dedi ve seriyi sonlandırmak istemediklerini, yeni deneyimler sunmak istediklerini ve geçmişte Yakuza Kenzan ile yakaladıkları farklı türde Yakuza oyunu yapma başarısını devam ettirme niyetinde olduklarını da sözlerine ekledi.

Yapımcı daha da ileriye giderek "Bütün bildiğimiz,  Kiriyu'nun sonraki oyunda Anaokulu öğretmeni olabileceği" diyerek sanırız şaka yaptı, ama değilse de bu saatten sonra şaşırmayız. Farklı şeyler denemek istemelerine rağmen kendisinin Sega'nın başkanı olmadığını söyleyen Kikuchi'yi Kiriyu'nun Sonic'in yerini alıp almayacağı konusunda emin değilmiş.

Shenmue'yu değil de Yakuza'yı devam ettirdiği için kızgın olduğumuz Sega, bu seriyi farklı türlere kaydırarak değerini düşürür mü bilemiyorum, ama fazla maceraya kapılmamaları hepimizin yararına.

• Bu yakuza zombi oyunumu :D ben kılıçlı birşey sanıyodum. :)
  • Aslında mafya oyunuydu sonra zombi oldu :D 4 oyunu tokyo mafia sı 5 oyunu zombi
  • Anladım sağol. :)
  • Bu oyunun serisi baya hızlı çıkıo ya bn daha yeni Yakuza 3 çıktığını hatırlıyorum adamlar 5i çıkarıo 6 ya fikir verio ^^
  • Hiçbirini oynamadım oynamamda daha videosunu bile izlemedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.