Şimdi Ara

Vestel ve Freescale, önemli bir anlaşmaya imza attı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
15.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarıiletken endüstrisinin lider firmalarından FreeScale, Avrupa'nın en önemli televizyon üreticilerinden Vestel ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Bu büyük anlaşma ve FreeScale firması hakkında detaylı bilgilerli almak için firmanın satış ve pazarlama sorumlusu Steve Wainwright ile bir röportaj yaptık.

• röportaj güzeldi ayağınıza, ağzınıza sağlık :)

video da bizddeki üretimden bahsedilmiş kdv ötv bilmem ne vergiler 1 tl burada 10 tl olur :D:D
  • eline sağlık cok guzel roportaj
  • videoyu izlemedeim ama freescale adını hiç duymadım yada hiç dikkatimi çekmedi.. yanınada vestel ismi gelirse ben bu videoyu izlemem... geçiniz..
  • pekala arkadaki amcalar ne yapıyor..

yemek hazırlar gibi bi halleri var sankim:D

vestel adına olumlu özellikle otomasyon işine girerlerse.
  • şu batuist nickli şahsın yaptığı yoruma bak.sen zaten geç.hep geç. sizin ki gibi ön yargılı zihniyeti hiç anlamış değilim.
  • batuist gibi insanlar hep olacaktır,no problem ;)

kumanda işi hem pratik hem akıllıca olmuş,geçen arkadaşlara kızılötesinden kurtulmalı artık şu kumandalarda demiştim.burda gördüm demekki mantıklı bir fikirmiş :)
  • Elinize sağlık güzelmiş.
  • batuist her habere aynı yorumlaral katılıyor zaten çokta takmamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

videoyu izlemedeim ama freescale adını hiç duymadım yada hiç dikkatimi çekmedi.. yanınada vestel ismi gelirse ben bu videoyu izlemem... geçiniz..

Nooolur izle. Ben dh ve dhf ahalisi adına sana yalvarıyorum Alakasız ve bizi hiç ilgilendirmeyen yorumun için teşekkürler tavşan kardeş. [(DH Dağı)]
  • video oynamıyor yav... sonra bakarım..
  • güzel bir röportaj olmuş elinize sağlık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PW -- 17 Eylül 2010; 15:33:17 >
  • Arkadaş Freescale i duymamış. olabilir ama araştırma gereği de duymamış, bilseki freescale demek motorola demek, freescale in ürettiği işlemcileri bilse o zaman belki izlerdi. Neyse karanlığa bir ışık tutumak adına;

Batuist kardeş freescale motorola nın şirketi, yarıiletken kısmını ayırıp freescale diye ayrı firma haline getirdi.

hatta infineon diye birşey görürsen onu da okuyabilir ya da izleyebilirsin, o da siemens in yarıiletken şirketi..

bir de renesas var, sen kesin okumaz ya da izlemezsin ama bence arada vakit bulursan o şirketler kimmiş bir araştır..
  • akıllı tv de windows değilde linux ubuntu var gördünüz mü haha:D
  • evimde 5-6 adet vestel marka cihaz var hiçbirinden memnun değilim... vestel biraz dayanıklılık ve kaliteyi geliştir Arçelik çok daha güvenilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

videoyu izlemedeim ama freescale adını hiç duymadım yada hiç dikkatimi çekmedi.. yanınada vestel ismi gelirse ben bu videoyu izlemem... geçiniz..

vesteli üzmüşsün doğrusu.
  • Aşmış bir olay tebrik ederim.Ucu çok açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihansevencan

evimde 5-6 adet vestel marka cihaz var hiçbirinden memnun değilim... vestel biraz dayanıklılık ve kaliteyi geliştir Arçelik çok daha güvenilir

Bizim televizyon nerden baksan bi 10-12 senelik 55 ekran Vestel ve şu ana kadar tek bir kere sorun çıkardı.
  • Bende bu seminerdeydim. Birtek vestel ön plana çıkmış diğer teknoloji şrketlerine haksızlık bu. Bende şuan freescale kullanmayı düşünüyoruz ürünlerinin seminerleri gayet aydınlatıcıydı.
  • vestel onla bunla anlaşma imzalıyacagına
    sattıgı malın arkasında dursun adam gibi servis hizmeti versin
    benim 2 aylık buzdolabımın arızasızını zar zor yaptı ama halen sorun devam ediyor ve halen servis bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnr980 -- 21 Eylül 2010; 12:26:05 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.