Şimdi Ara

PW HAKKINDA BİLGİSİ OLAN YARDIM ETSİN PLEASE ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR PW HAKIDAN BİLGİSİ OLAN VARMI VARSA BANA PW DE YAPIPTA KAYDETİĞİ DOSYLARIN UZANTIS NEDİR BİRDE BU DOSYALARI NASIL OFFICE WORD , NOTEPAD, WORDPAD ÇEVİRECEĞİZ ÇOK GEREKİYOR ACİL HAYATİ DESEK YALAN SAYILMAZ

• ProfessionaL Write Text File *.pw dir uzantısı. zaten PW nin içinde seçenekLere girersen kayıt yeri vardır, kaydettiğin dosya isismLerini arattırıp buLabiLirsin uzantıLarını. ama dönü$türme konusuna geLince hiç yapmadım. bi yerLerden buLabiLirsem bi pw yardımcı oLmaya çaLı$ırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_mero -- 5 Ekim 2005, 10:09:26 >
  • Uzantısını hatırlamıyorum, yıllardır kullanmıyorum. Çevirmek için birşey yapmanız gerekmiyor bildiğim kadarıyla PW dosyasını word ile açmayı deneyin, word'ün çeviricilerinin sizi yönlendirmesi gerekir. Bu işlemden word'ün çevirici bileşenlerini yüklemeniz lazım. Word'ün gerekli bileşenini yükleyin, bu işlemi office cd'sini kullanarak bileşen ekle kaldır yöntemi ile yapabilirsiniz. Word'ün içerisinde filtre ve çeviriciler var, ordakileri yükleyin.
  • WORD AÇITIĞIMDA NEREDE PEKİ TAM YOLUNU BİLİYORMUSUNUZ ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.